Czy można kochać swojego gwałciciela ?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy można kochać swojego gwałciciela ?

Postprzez Temida » 5 sie 2014, o 18:47

Drogie koleżanki.. opowiem wam chyba najbardziej niesamowita historię w tym kraju , niektóre z was może już o niej czytały w gazetach , media tv dopiero niedawno zainteresowały się tym tematem,ma być nawet w programie " Państwo w Państwie". Historia ma nazwę- "więzienie za miłość" czyli historia z Bielska-Białej . Pominę wątek korupcyjny i sensacyjny tej sprawy bo to wiele z nas nie interesuje ( dla ciekawych - wystarczy wpisać w google : " więzienie za miłość") ale KTÓRA PRAWDZIWA OFIARA 3 LAT GWAŁTÓW sypia dobrowolnie ze swoim domniemanym oprawcą po jego wyjściu z aresztu śledczego i to w czasie trwania kolejnych rozpraw przed sądem w tej sprawie. Wszystko w tajemnicy nawet przed wynajęta przez jej wpływowych rodziców adwokatką, zdradza ze swoim oprawcą kolejny raz swojego oficjalnego chłopaka, w ciągu zaledwie ok 3 mies. wysyła swemu oprawcy ponad 4000 czułych romantycznych i pełnych sexu sms, do tego dochodzą rozmowy z gg, i zapisane rozmowy telefoniczne. Mimo ujawnienia tego Sąd w Bielsku - Białej skazuje jej kochanka na 4 lata bezwzglednego więzienia za rzekome gwałty na niej i stalking wobec niej ;)
Brzmi smiesznie i paranoicznie? To dodam więcej ... Sąd drugiej instancji zmniejszył mu tylko wyrok do 2 lat. O co tu chodzi??? proste - miłość nie akceptowana przez jej wpływowych rodziców, załatwili faceta na amen ale mimo to miłość ta przetrwała próbę 3 mieś aresztu śledczego.
Dokładny opis sprawy ,nowości i autentyczne fragmenty ich rozmów są w postach na tej stronie
facebook , znajdziecie to wpisująć - " więzienie za miłość "

Najwiecej lajków tej strony i komentarzy pod adresem sądu dały same kobiety.
Ta sprawa uwłacza prawdziwym ofiarą gwałtów i zmniejsza społeczne uczulenie na ten problem.
Która ofiara gwałtu sypia ze swoim oprawcą w czasie trwania procesów, i pisze mu to co jest w sms na tej stronie .. chore???


A oto ta historia tak po krótce-


Witam , strona ta powstała by dokładniej przybliżyć wszystkim pewną PRAWDZIWĄ historię jaka wydarzyła się dwa lata temu w Bielsku-Białej. Robię to po to była ona lekcją, przestrogą dla innych, informacją dla pewnych osób że długo już nie będą bezkarni oraz dla osób które czytały już artykuły w gazetach o tej sprawie i nie mogły uwierzyć że to zdarzyło się naprawdę i nie gdzieś w „ REPUBLICE BANANOWEJ” gdzie korupcja to codzienność ale w centrum nowej zjednoczonej Europy. Po przeczytaniu artykułów o tej sprawie wiele osób mówiło że to nienormalne i nie mogło zdarzyć się naprawdę – WIĘC MÓWIĘ WAM , TO CO CZYTALIŚCIE W GAZETACH TO TYLKO DROBNY UŁAMEK TEJ HISTORII …. całość jest jeszcze bardziej przerażająca.

Sprawę opisywał na początku „ GŁOS ZIEMI CIESZYŃSKIEJ” nr z 18.10.2013 " Życie z piętnem gwałciciela" , później „NIE” , „Angora” z dnia 1 czerwca 2014 , a obecnie TV Polsat chce kręcić o tym materiał do programu „ PAŃSTWO W PAŃSTWIE” ale co ciekawe dziennikarze tego programu napotkali na „odgórne” naciski by program nie powstał... ale powstanie a poza tym inne stacje też zainteresowały się tym tematem.
Piszę to też dla Pauliny , by zrozumiała dlaczego musiałem to wszystko zrobić i złamać dane jej słowo... naprawdę musiałem bo inaczej nie dało się powstrzymać tej paranoi i wiedz że nadal uważam cię za przyjaciółkę i to co wtedy pisałem było prawdą i naprawdę tak czułem...

A oto pokrótce cała historia , pod nią te materiały dowodowe które mogę ujawnić publicznie ( szkoda że nie mogę upublicznić nagrań z dyktafonu i rozmów tel.)

Główne postacie w tej historii :

Paulina(Julia) , młoda studentka położnictwa w Katowicach a mieszkająca w Bielsku-Białej.
Chłopak Pauliny - M., młody człowiek z Bestwiny, małej wioski obok Bielska
Ja czyli nazwany w jednym z artykułów -ROMEO, człowiek który kochał bardzo Paulinę i ona również coś do niego czuła przez wiele lat....mimo że miała swojego chłopaka.
Pani K. Sędzia „Sądu” rejonowego w Bielsku – Białej III wydz. karny
Pani Prokurator B. z Prokuratury Bielsko – Biała Północ
Dla dociekliwych – sygnatura akt sprawy III k.p. 1388/12 – obecnie akta w Sądzie Apelacyjnym.

Jak się zaczęło? Tu akurat nic niesamowitego i nadzwyczajnego...facet poznaje dziewczynę która jest dużo młodsza od niego .. ale nie jest dzieckiem.
Z uwagi na dużą różnicę wieku oraz to że jej rodzice są bardzo wierzącymi katolikami a ja jestem po rozwodzie musieliśmy ukrywać nasz związek jakikolwiek on był w tajemnicy 4 lata...

W między czasie ona poznawała innych chłopaków a ja to akceptowałem wiedząc że nie dam jej na razie prawdziwego związku , choć wielokrotnie namawiałem ją bym przedstawił się jej rodzicom i gotów byłem zaryzykować by być uczciwym..., ale niestety to Ona dyktowała warunki i nie chcąc jej stracić musiałem się zgadzać na konspirację.
Była jedynaczką którą rodzice nieustannie kontrolowali, robili pranie mózgu i układali jej życie za nią. Więc gdy w 2011 roku poznała swojego pierwszego prawdziwego chłopaka, młodego i co najważniejsze – TAKIEGO KTÓREGO WRESZCIE ZAKCEPTOWALI JEJ RODZICE to spowodowało to powstanie dziwnego trójkąta miłosnego...
Jej chłopak nie raz mijał mnie gdy szedł do niej a ja od niej i o tym nawet o tym nie wiedział....a ona mi wtedy pisała sms o np. takiej treści że „ cała jeszcze pachnie mną” i boi się że chłopak poczuje moje perfumy( ten sms i inne znalazła w moim tel. policja)
Pisała mi nadal czułe sms że kocha Mateusza ale mnie też pragnie i nie chce mnie stracić, ja z kolei prosiłem ją by mu wreszcie powiedziała prawdę o nas i by zdecydowała...

Jeszcze początkiem 2012 roku pytała mnie o radę jak ma swojego chłopaka ubrać na studniówkę bo on nie ma gustu bo to prosty chłopak ze wsi, mawialiśmy się też na spotkanie na kawę i nawet sama zrobiła mi niespodziankę i wysłała mms z foto toples , a ok. 2 tyg. później o 6.00 rano policja wywlokła mnie z domu jak terrorystę i przesłuchiwano do ok 18.00 wieczorem bez jedzenia i picia w prokuraturze... Spytacie pod jakim zarzutem?
A pod taki że ponoć prawie 4 lata zmuszałem ją do sexu i gwałciłem i że stosowałem wobec niej stalking . Takie cuda potrafi tylko Polska policja i prokuratura w myśl ich motta : „ dajcie nam człowieka a my znajdziemy na niego paragraf „
A kilka dni wcześniej zadzwonił nagle do mnie jej chłopak informując mnie że Paulina powiedziała mu wszystko o nas i że mnie zabije , że napadnie na mój dom , że ma układy z mafią Bielską a jak to się mu nie uda to sprokuruje na mnie fałszywe dowody i wystawi „ PSĄ” .
Ja oczywiście natychmiast sms do dziewczyny czemu mu bez zapowiedzi opowiedziała o nas, czemu mu dała mój numer tel i adres i jeśli tego mi nie wyjaśni to będę musiał iść z tymi grozbami na policję lub przyjadę do niej by mi to wyjaśniła. Niestety Ona nie odpisała na żaden sms i wteddy na serio się wystraszyłem że zazdrosny zdradzony chłopak coś jej zrobił.....zadzwoniłem więc do niego i wysłałem kilka treściwych sms że ma jej nic nie robić- za to pózniej Pani genialna prokurator oskarżyła ,mnie o stalking wobec niego bo polskie prawo mówi wyraznie - „ jEŚLI KTOŚ DZWONI DO NAS Z GROŻBAMI KARALNYMI NIE WOLNO ABSOLUTNIE TEGO PRZESTĘPCY OBRAŻAĆ ANI PISAĆ DO NIEGO” BO POLSKEI PRAWO CHRONI PRZESTĘPCÓW. Oczywiście pózniej ja oficjalnie złożyłem zawiadomienie o przestępstwie i jego pogróżkach ,ale tą sprawę przechwyciła ta sma Pani prokurator i umorzyła sprawę bo nie widziała w tych grożbach znamion przestępstwa.... paranoja goni paranoję.......
W dniu zatrzymania wieczorem zebrał się „sąd” , w aktach sprawy były moje bardzo obszerne zeznania oraz wydruk jej czułych sms do mnie jakie znaleziono w moich telefonach, Pani sędzia weszła na salę przede mną by zaznajomić się z aktami sprawy przed rozprawą , ale po 5 min. już wprowadzono mnie skutego kajdanami na rozprawę , nawet mistrz świata w czytaniu nie zdążył by przeczytać tylu tomów akt sprawy w 5 min....
Oczywiście wyrok był jeden – 3 mieś. Aresztu śledczego, materiał dowodowy który potwierdzał moje zeznania został zignorowany, a co za moją winą przemawiało? Zeznania kilku świadków, które poznałem dopiero po wyjściu z aresztu po 3 mieś. , bo wtedy dostałem zgodę na wgląd w akta sprawy.... kim byli świadkowie? : osoba zatrudniana przez jej rodziców, jej oficjalny chłopak i jej koleżanki ...hmmm czyli bardzo bezstronni świadkowie ;) Ale to jeszcze nic, co zeznali?
Tak ogólnie wszyscy prawie to samo : że nic nie widzieli , nic nie słyszeli a całą sprawę znają tylko z opowieści „pokrzywdzonej” . Czyli dla policji, prokuratury i sądu liczyło się tylko naprodukowanie świadków w myśl : „ nie liczy się co mówią ale ilość „ ;)
Najlepszy numer zrobiła policja : w czasie jak ja siedziałem to miała akcję pod nazwą „ niszczymy mu reputację „ czyli odwiedzała moje znajome które mam dodane na FB i NK z zapytaniem czy ich też nie zgwałciłem , bo to chyba oczywiste że każda zgwałcona kobieta dodaje swojego oprawcę do znajomych na NK :) , próbowali też te osoby nakłaniać bo choć trochę źle wypowiedziały się o mnie....
Jak zapewne się domyślacie nie jest łatwo przeżyć w areszcie 3 miesiące za domniemane przestępstwo seksualne...a tym bardziej że ktoś „życzliwy” przerzucił na areszt grypsa innym osadzonym że dobrze by było bym nie opuścił murów więzienia żywy....
I tutaj wielki szacunek dla służby więziennej, natychmiast dostałem bezpieczniejszą celę oraz bardziej pilnowano mojej korespondencji , poza tym uwierzyli w to że wsadzono im niewinnego człowieka...
Byłem jedynym osadzonym któremu prokuratura ani razu nie pozwoliła by rodzina miała widzenie bez pleksy i słuchawki telefonicznej... a byłem z racji zarzutów na bloku dla największych przestępców... i nawet pedofile i mordercy mieli normalne widzenia.
Jako że listy do domu przechodziły cenzurę Pani prokurator więc gdy zacząłem mieć myśli samobójcze i pisać o tym w listach.... było to lakowane by rodzina tego nie wiedziała.

Tak... miałem myśli samobójcze...bo jak tu nie zwariować i nie załamać się gdy oskarża cię o taką paranoję osoba którą kochasz i która też ponoć coś do ciebie czuje....pierwsze dwa tygodnie żyłem utopią że Ona będzie miała wyrzuty sumienia i pobiegnie do prokuratury i wyzna prawdę...
Fakt, później się okazało że miała wyrzuty sumienia, żałowała tego co się stało , nawet rozmawiał z księdzem co jest w aktach sprawy( ale tajemnica spowiedzi sprawiała że nie ujawniono tego) , ale strach przed rodzicami okazał się silniejszy a do tego wynajęta przez rodziców Pani adwokat która cały czas miała „ czuwać nad nią” by nie wypaplała prawdy oraz Pani prokurator wmawiały jej że dostanę wyrok co najwyżej w zawieszeniu...było to tylko po to by uśpić jej wyrzuty sumienia bo osoby znające prawo doskonale wiedziały że za ten paragraf fizycznie nie można dostać zawiasów , zresztą prokurator sama potem wnioskowała o 4 lata więzienia....
Pod koniec aresztu udało się dopiero wywalczyć zgodę na konfrontację z Pauliną...i dziewczyna zaczęła już zmieniać zeznania …..że to nie było cztery lata zmuszania do spotkań tylko kilka miesięcy.. a tak w ogóle to jej do sexu jako takiego nie zmuszałem... no i w ogóle rozpłakała się jak mnie zobaczyła w kajdankach...Ale pani prokurator nie zwróciła na to uwagi.. hmmm nic nowego ;)

Mimo tego prokuratorka wnioskowała o przedłużenie aresztu o kolejne 3 mieś....to sprawiło że załamałem się już zupełnie, bo pod celą wszyscy mówili że sądy przyklepują zgodę na takie wnioski bez zastanowienia a tym bardziej gdy widać że moja sprawa „ śmierdzi układami”

Ale stał się cud – sprawę o przedłużenie aresztu dostał UCZCIWY SĘDZIA którego imienia i nazwiska tutaj nie przytoczę by tak szacowna i uczciwa osoba nie była kojarzona z tą jak że ta jakże brudną historią przynoszącą wstyd całemu wymiarowi sprawiedliwości. Choć powinno się pokazywać takie osoby w mediach jako wzór dla młodych sędziów tak samo jak publicznie powinno się pokazywać nieuczciwych sędziów, konfiskować ich majątki i trzymać z daleka od wymiaru sprawiedliwości.

Pan SĘDZIA K. był ogromnie zszokowany ta sprawą , nawet zamiast wydać wyrok na rozprawewie w piątek to wydał go dopiero w poniedziałek argumentując to tym że musi to przemyśleć bo albo on tu czegoś nie rozumie albo ta sprawa jest nienormalna. . Oczywiście nie wydał zgody na przedłużenie aresztu, twierdząc że „pokrzywdzona” przecież mnie kocha, co widać wybitnie w materiale dowodowym z mojego komputera i telefonów oraz zeznań jej koleżanek.

I tak dla pani prokurator, pani sędzinej i rodziców dziewczyny rozpoczęło się pasmo nieprzewidzianych zdarzeń...
Będąc na wolności włączyłem kiedyś swoje dawne GG miałem nadal Paulinę w kontaktach ona mnie też nie zablokowała... i kiedyś przypadkiem okno rozmowy przeskoczyło na jej gg i dostała ode mnie jeden znak z rozmowy dla kogoś innego...... zapytała kim jestem choć domyślała się....
i tak słowo do słowa zaczęliśmy rozmawiać( zapis początku rozmów też zamieszczę pod tym tekstem na dole )....a ok. miesiąc później już rozmawialiśmy czule o uczuciach , spotykaliśmy w Katowicach gdzie studiuje i wynajmuje mieszkanie z daleka od rodziców i znów uprawialiśmy sex..
…. i znowu zdradzała ze mną tego samego chłopaka bo nadal byli razem....
Wariactwo co nie? Poczytajcie później na dole fragmenty naszych sms rozmów z gg oraz stenogramy niektórych rozmów tel i zapisu spotkań z dyktafonu … wtedy dopiero zobaczycie paranoje tej sprawy i jak nisko upadł wymiar sprawiedliwości w Bielsku – Białej.
Samych sms między nami nim ujawniłem nasze ponowne kontakty przed sądem było ok 4000 za okres 3 mieś... i do tego setki stron wydruku archiwum rozmów gg których autentyczność potwierdził później biegły sądowy....
W czasie tych spotkań i rozmów Paulina wielokrotnie zmuszała mnie bym dał jej słowo że nie ujawnię naszych ponownych spotkań i rozmów, ironia losu...nim Pani prokurator zdążyła sporządzić akt oskarżenia przeciw mnie my z Pauliną na nowo się spotykaliśmy i czule rozmawialiśmy.....

I tak dotrzymałem słowa danego Paulinie przez kilka pierwszych rozpraw... trzymałem to w tajemnicy a ona instruowała mnie co mam np. robić idąc na przesłuchania do prokuratury (nie zabierać tel ani karty SIM), kogo mam udawać jak by jej tata sprawdzał jej tel. i dzwonił do mnie kim jestem, lub co planuje na kolejnej rozprawie jej adwokatka... czasem te rozmowy przypominały rozmowy dwóch wspólników jednego przestępstwa ….oraz to jak bardzo zależy nam na sobie i nie możemy być razem....

Na trzeciej rozprawie gdy miała być przesłuchiwana Paulina jej adwokat i prokurator zawnioskowali by ją przesłuchiwać bez mojej obecności.....Takiego łamania podstaw prawa do obrony nie wytrzymała już reprezentująca mnie Pani mecenas i …. ujawniła nasze ponowne kontakty oraz wyciągając z teczki wydruki sms , gg, oraz CD z zapisem rozmow z dyktafonu …
Wiecie... widok miny pani prokurator w tym momencie był bezcenny :) za to stojąca na mównicy wtedy Paulina odwróciła się do mnie i spojrzała tak że gdyby oczy mogły zabijać...... była wściekła...
Nagranie rozmowy telefonicznej z „pokrzywdzoną” Pauliną a mną – jej domniemanym gwałcicielem ( autentyczność nagrania potwierdzona przez biegłego sądowego i kopia w aktach sprawy) , pomijam już fakt że sposób prowadzenia rozmowy i treść wywołują szok że tak rozmawia ofiara 4 lat gwałtów z swoim oprawcą, ale co istotne dla wątku podejrzenia korupcji – rozmowa odbyła się przed trzecią rozprawą na której Paulina miała zeznawać ,ona już w tej rozmowie powiedziała mi co będzie na rozprawie i co jej tata „załatwił”. Wiedziała że na tej rozprawie padnie wniosek o przesłuchiwanie jej bez mojej obecności i że sędzia K.. zgodzi się na niego.


Jako że Paulina w rozmowach sms i gg wielokrotnie domagała się ode mnie bym kasował wszystko i nie ujawniał naszych spotkań , była więc zszokowana tym nagłym zwrotem na rozprawie że ja wydałem, co było wyrażnie po niej widać i przyznała się do tego.
Mimo tego wszystkiego sędzia i tak zarządziła przesłuchanie Pauliny bez mojej obecności.
Czy było to normalne w tej sytuacji?? Jaką niby dziewczyna mogła mieć traumę i strach przede mną? Skoro jeszcze parę dni wcześniej uprawiała ze mną sex...
Zresztą ofiary gwałtów tylko w wyjątkowych sytuacjach przesłuchuje się bez obecności sprawcy i stosuje się to głównie wobec dzieci , a Paulina ma 21 lat , i nie zgłosiła się na policje z jakimkolwiek dowodem mojej winy. Wszystko było tylko na słowo, a po mojej stronie setki namacalnych dowodów.

Wtedy na tej rozprawie sędzia celowo zaprzepaściła jedyna okazję gdzie widać było że Paulina gotowa była zeznać prawdę i trudno by jej było w mojej obecności nadal kłamać.
Mało tego, Paulina zdążyła zeznać tylko kilka zdań gdy „niespodziewanie” rozprawę przerwał alarm bombowy.
Zresztą na dwóch kolejnych rozprawach gdzie miała zeznawać dalej Paulina też zawsze na początku gdy zaczęła mówićogłaszno alarm bombowy.
Trochę to dziwne ?
A gdy wreszcie złożyła pełne zeznanie to wyparła się wielu istotnych rzeczy na które były dowody a Pani sędzia udawała że tego nie widzi.
Dla przykładu zeznała że wymieniła ze mną tylko parenaście sms, a było ich 4000 co udowodniono.
Rozumiem że można się pomylić o sto czy dwieście...ale o tyle?
Poniżej podam przykłady kilku z wielu kłamstw wraz dwodem na to że to kłamstwo których sędzia starała się nie widzieć. ( a jest ich w aktach o wiele więcej)



Proces o miłość? Czy początek kolejnej afery korupcyjnej W Sądzie w Bielsku-Białej ?
To chyba jedna z najdziwniejszych spraw jakie toczą się w Sądzie w Polsce.

Czy to normalne że " ofiara gwałtu " i to ponoć paroletniego spotyka się ze swoim " oprawcą " w czasie trwania rozpraw w sądzie w tej właśnie kwestii ? Robi to w tajemnicy nawet przed własną adwokatką.
Tak kończy się miłość której nie akceptują jej wpływowi rodzice.
Dziewczyna z obawy przed rodzicami musiała zeznać że była zmuszona przez cztery lata do związku ze mną. w tym czasie miała chłopaka którego akceptowali jej rodzice a potajemnie spotykała się ze mną. Nawet po moim wyjściu z aresztu śledczego ( 3 mieś) i w czasie trwania kolejnych rozpraw spotykała się ze mną i zdradzała nadal ze mną swojego chłopaka.

Akta sprawy pękają wręcz od bezwzględnych dowodów mej niewinności, jak sędzia i prokurator nie potrafiły porównać kodu IMEI tel dostarczonego przez "pokrzywdzoną" z kodami IMEI z logów operatora z których jednoznacznie wynika że oddała do analizy biegłemu FAŁSZYWY telefon. Oskarżony od początku śledztwa informował o tym!



Czy można zostać skazanym na wyrok bezwzględnego więzienia za taki stalking kiedy w okresie który obejmuje wyrok "pokrzywdzona" spotyka się i pisze czułe sms oskarżonemu na co są dowody w postaci zdjęć i sms oraz bilingów? Do tego w czasie trwania rozpraw w tej sprawie " pokrzywdzona " spotykała sie potajemnie z oskarżonym, uprawiała sex oraz w okresie ok 3 mies. wymieniła z nim ponad 4000 sms a wydruk archiwum rozmów gg wynosi ok 200 stron... Wszystko zostało udowodnione przez biegłego, "pokrzywdzona" przyznała sie do tego. Mimo to Genialna Pani sędzia III wydz. Karnego w Bielsku-Białej wydała wyrok 3 mies bezwzględnego więzienia za sam stalking.. do tego za zmuszanie do sexu którego też nie było (na co są dowody bezwzględne) dołożyła ponad 3 lata bezwzględnego więzienia. Oskarżony jest osobą nigdy wcześniej nie karaną a dziewczyna nie podała żadnego dosłownie dowodu. W całej sprawie chodzi tylko o to że rodzice dziewczyny nie chcieli zaakceptować nieodpowiadającego im partnera ich jedynej córki. Znamienne tu jest jedno z nagrań rozmów tel. z ta dziewczyną na kilka dni przed jedną z rozpraw kiedy czule ze mną rozmawia i droczy się , śmieje a potem informuje co i jak załatwiano z panią prokurator i że jej powiedziała Pani prokurator że dostane tylko wyrok w zawieszeniu. Oczywiście było to bezczelne kłamstwo by uśpić wyrzuty sumienia dziewczynie, bo osoba taka jak prokurator powinny wiedzieć że dla takiego paragrafu nie ma wyroku w zawieszeniu , zresztą prokurator w mowie końcowej zażądała prawie 4 lata i Pani sędzia taki właśnie wyrok zasądziła.
To nic że biegła psycholog niezbyt dobrze wypowiedział się o dziewczynie i że nie powinno brać się pod uwagę jej zeznań,materiały dowodowe też znikły z pamięci Pani sędzinej.. Stwierdziła ogłaszając wyrok że wierzy w zeznania dziewczyny i to jej wystarczy by wydać taki wyrok... bo jest niezawisła. Czy aby na pewno?

Garść cytatów z raportu biegłego psychologa na temat psychiki " pokrzywdzonej " :
".. tendencja do wyolbrzymiania problemów", "osobowość nieprawidłowa", "wysoki poziom psychopatii" , "znajdywanie przyjemności w litowaniu się nad sobą","lubiąca podniecające i ryzykowne sytuacje na tyle by ich szukać","tendencja do wyolbrzymiania swoich problemów by uzyskać pomoc","egocentryczna","chęć zwracania na siebie uwagi",
"zeznania, głównie dotyczące sfery seksualnej nie spełniają psychologicznych przesłanek wiarygodności", "zniekształcanie interpretacji rzeczywistości i zachowania oskarżonego".
Najciekawsze jest to że ja sam nie zostałem poddany NIGDY badaniu psychologicznemu i seksuologicznemu. Zważywszy na kontekst sprawy to jestem chyba jedynym " przestępcą seksualnym" który skazany wyrokiem nigdy nie został poddany badaniu a z kolei domniemana ofiara poddana została takowym badaniom dwukrotnie .



Podczas zatrzymania znaleziono w moim tel. wiele czułych sms od tej dziewczyny z różnych okresów czasu , że np. tęskni.. że mnie pragnie mimo że ma chłopaka, że cała jeszcze pachnie mną... itd paręnaście dni przed zatrzymaniem dziewczyna wysłała mi sama mms z foto toples!! wszystko jest w aktach.. a zostałem skazany za to że 4 lata zmuszałem ją do związku i sexu.
Takie dziwne wyroki zapadały w czasach PRL i Stalinowskich...

Do tego Akta sprawy ciągle znikają z budynku sądu bo pani sędzi ma je u siebie w domu i nie mając dostępu do nich by wykonać ich fotokopie utrudnia mi się pisanie apelacji. Zgodnie z prawem akta spraw NIEMOGĄ opuszczać budynku sądu , poza wysłaniem ich biegłemu.

Co się dzieje z tym krajem?? Jeśli uczciwa część społeczeństwa nie może już ufać w wymiar sprawiedliwości. Czy to oznacza że musimy całkowicie rozwalić na kawałki struktury wymiaru sprawiedliwości i poskładać na nowo by obywatele mogli czuć się bezpiecznie... A nie że uczciwy obywatel ma się bać dzwonka do drzwi o 6 rano bo może policja przyszła po niego bo naraził się komuś wpływowemu lub mającego układy w bielsku.

Pani Sędzia III wydz. karnego w Bielsku-Białej już prawie 4 miesiące nie potrafiła napisać uzasadnienia swojego pozbawionego logiki i wiedzy prawnej wyroku...
Nie dziwi to wcale, bo jak uzasadnić nie czytanie w ogóle akt sprawy i materiałów dowodowych?
Jest to jednak skuteczny sposób blokowania apelacji.
Gdy już napisała uzasadnienie wyroku to w nim zmieniła w sposób istotny treść zeznań świadków i biegłych a co gorsza, znieważyła mnie słownie nazywając " seksoholikiem" ,myślę że nazywając tak kogoś trzeba mieć wyniki jakiś badań... a ja nigdy nie byłem nawet przez psychologa badany a co dopiero przez seksuologa choć tym argumentowała Pani prokurator chęć przedłużenia aresztu o kolejne 3 miesiące....

CBA już pół roku temu dostało zawiadomienie o podejrzeniu korupcji i układów w tej sprawie oraz informację że gotów jestem im przekazać namacalne dowody na to że coś tu jest nie tak niestety jak dotąd nikt z CBA nie skontaktował się ze mną... wprawdzie CBA informuje że nie udziela informacji o tym czy podjęła się sprawy dla dobra śledztwa.. jest więc nadzieja że ci ludzie nie pozostaną długo bezkarni.
Szperając w internecie znalazłem mnóstwo informacji o tym że w trzecim wydziale karnym w Bielsku – Białej już od dawna były problemy z korupcją.....
Zdaję sobie sprawę że nagłaśniając to medialnie wydaje na siebie wyrok...bo ci ludzie nie odpuszczą mi tego... a moja sprawa to tylko wierzchołek góry lodowej .. hmmm ciekawe ile ludzi już tak zniszczono w Bielsku tylko dlatego że weszli w drogę ludziom mającym układy?

Najciekawsze rzeczy Paulina wyznała mi na tym z spotkań kiedy doszło do pierwszego sexu między nami od mojego wyjścia z aresztu.
Powiedziała mi dlaczego tak paniczne boi się by ktoś się znów o nas nie dowiedział, ja nie byłem jedynym którego tak załatwił jej ojciec...
Przypomniała mi też że jak kiedyś się spotykaliśmy to ostrzegała mnie przed ojcem że ma duże układy w bielskiej policji i prokuraturze, żałuję że wtedy jej nie wierzyłem.


Ja osobiście nie znałem nigdy żadnej kobiety która była ofiara gwałtu, ale Pani sędzia, Pani prokurator, policja miały okazje spotkać i poznać takie osoby z racji zawodu, więc pytam- czy tak rozmawia ofiara gwałtu ze swoim oprawcą??
Może gdyby te rozmowy odbyły się np. 20 lat po całym zajściu a ja prosił bym ja o wybaczenie to może mogłaby mi wybaczyć , ale to było zaraz po moim wyjściu z aresztu nim jeszcze prokurator sporządziła akt oskarżenia i ja Pauliny nie prosiłem o wybaczenie tylko sam jej napisałem że jej wybaczam .
Naprawdę nie chciałem ujawniać naszych ponownych spotkań z Paulina i dać jej szansę by sama się przyznała do prawdy, a spotkania nagrywałem dla własnego bezpieczeństwa.
Ale widząc co się dzieje uznałem że ujawnienie tych informacji to jedyna droga do przerwania tej paranoi i zakończenie tej sprawy która była męcząca dla samej Pauliny, dziewczyna miała studia i naukę. Myliłem się...
Ja nie oskarżam nikogo o korupcję , od tego są instytucje które istnieją za NASZE podatki, a ocenę sprawy i tego co tu przedstawiłem zostawiam wam.....


A oto obiecane fragmenty rozmów które powtarzam są potwierdzone przez biegłego oraz znajdowały się w aktach sprawy .

Ja
2012-12-13 17:35:37
nieodp na pytanie ;) co bys zrobila jak bym przytulil mocno i pocalowal cie w usta?



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-12-13 17:37:37
nie wiem...



?
Ja
2012-12-13 17:39:01
pewnie znowu by ci sie spodobalo ;)



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-12-13 17:39:38
powiem szczerze czasem mi tego brakuje....i zaluje tego co sie stalo
2012-12-13 17:39:56
ale nie rob sobie nadziei badz szczesliwi ze swoja dziewczyna
2012-12-13 17:40:07
tak bedzie lepiej dla nas obojgu'



?
Ja
2012-12-13 17:40:57
nierobie nadzieji.. juz o tym mowilismy



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-12-13 17:41:22
nom wiem



?
Ja
2012-12-13 17:42:05
;)



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-12-13 17:42:11
:)



?
Ja
2012-12-13 17:42:33
czulem ze zalujesz tego ze poszlas na policje i zlozylas to dziwne zawiadomienie
2012-12-13 17:43:05
bo tak to zawsze mialas mnie gdzies obok.....



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-12-13 17:43:40
rozumiem



?
Ja
2012-12-13 17:44:05
mam racje myszko?



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-12-13 17:44:18
tak'









Argumentacja prokuratury jest w pewnej części słuszna , w sprawach sexualnych przeważnie nie ma świadków bezpośrednich ani dowodów , a w naszym przypadku obie strony przedstawiają odmienne wersje relacji łączących nas. W tej sytuacji sąd musi wybrać której ze stron daje wiearę.
Jednak w tej sprawie sąd dysponuje materiałem dowodowym który precyzyjnie opisuje relacje łączące mnie i XXXX( bardziej szczegółowo się już chyba nie da – słowo po słowie ) , materiał ten
ukazuje że jak w każdym związku czy przyjazni były wzloty i upadki, czasem drobne kłótnie ale szybko się godziliśmy , były chwile zwątpienia czy nie powinniśmy się rozstać , zapomnieć o sobie i jak powiedziała DZIEWCZYNA XXX „ dawać szczęscie innym skoro nam razem nie było pisane „ ale mimo to i tak zbyt długo nie potrafiliśmy bez siebie wytrzymać. W mało której sprawie sędzia ma tak dokłądny zapis relacji łączących „ofiarę „ i „ oprawcę” - mimo to nie wykorzystał tego. Ten materiał dowodowy jak w skondensowanej pigułce pokazuje jakie relacje łączyły mnie i XXX ,
ze ona niewiedziala sma czego chce ale czy to można nazwać gwałtem? W jednej z rozmów DZIEWCZYNA XXX spytana czemu to wszystko zrobiła.. to zawiadomienie.. odparła że „ czasem zachowywałem się dziwnie” , czy „ dziwnie” możan uznać za czynność podlegającą karze?? Ten materiał dowodowy całkowicie potwierdza wszystkie złożone przeze mnie zeznania o łaczących nas relacjach i w dodatku przeczy argumentacji prokuratury że znalezione w moich tel podczas zatrzymania sms od XXX były pisane pod przymusem skoro tamte sms wrecz idealnie pasują do współczesnych sms od niej.. jak elementy układanki. Nasze relacje z Pauliną podczas trwania rozpraw to chyba najważniejszy materiał dowodowy w tej sprawie. Po ujawnieniu przed sądem że znowu się spotykamy DZIEWCZYNA XXX w zwyczajnej zemście podtrzymała swoje zeznania i chciała mojego ukarania choć w rozmowach ze mną tego nie chciała. DZIEWCZYNA XXX poczuła się zwyczajnie zdradzona oszukana bo obiecałem jej że tego nie ujawnie i działała pod wpływem emocji i strachu grożących jej konsekwencji.



Jej niepewnośc co do uczuć do mnie i ciągłe zmienianie nastawienia do mnie powinny całkowicie podwarzyć jej doniesienie o przestępstwie, ktoś nie jest pewny co do drugiej osoby czuje więc łatwo takiej osobie wmówić że była do sexu zmuszana … poza tym skoro niczego nie jest pewna to jak można brać pod uwage jej zeznania ?


2012-11-16 13:09:37
ale cos cie chyba tez ciągło do mnie? czemus jednak sie ciągle spotykalas ze mna.. nawet jak on był....;)



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-11-16 13:10:39
moze:P



?
Ja
2012-11-16 13:11:09
wiesz czego mi zawsze brakowalo? ze tak malo i zadko mi mowilas co czujesz do mnie....



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-11-16 13:11:38
bo tak na prawde sama nie wiedzialam co czuje






Ja
2012-11-16 13:30:55
co czulas do mnie itd... co ci przyjemnosc sprawialo... ze liczylem sie dla ciebie nie tylko z powodu perfumu i ubioru...



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-11-16 13:31:47
bo ja nie lubie o tym mowic wole to czasami okazywac


oto jak kolejny raz dokładnie zaplanowała naszą tajemnice i to wyszło z jej strony ten pomysł a zeznała że wspolnie to wymyslilismy :


DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-11-16 13:33:53
zrozum ja sie po prostu boje i nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze sie spotkamy bo nie chce by nas ktos widzial a nie daj Boze z mojej rodziny czy XXXX



?
Ja
2012-11-16 13:34:09
no to wiadome.. ja tez tego bym niechcial
2012-11-16 13:34:31
ale skoro udawalo nam sie tyle lat ze nikt nas niewidzial ;) to mamy w tym wprawe hehehhehe



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-11-16 13:35:11
wiesz ze teraz jest inaczej bo wystarczy ze ktos sprawdzi nam biling albo cos takiego to juz wpadniemy:/



?
Ja
2012-11-16 13:35:34
temu tez malo co ci pisze sms
2012-11-16 13:35:53
a tel niemam zarejestrowany



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-11-16 13:36:32
kurcze tylko zawsze mam obawe ze napiszesz wtedy jak np tata ma moj tel albo ma go pod reka i moze sprawdzic



?
Ja
2012-11-16 13:36:33
niemowmy dzis o smutnych rzeczach ;]
2012-11-16 13:36:49
ja tez kalkuluje kiedy moge pisac itd
2012-11-16 13:37:34
niewydzwaniam ci w srodku nocy albo w weekendy jak pisze to tak delikatnie pisze.. a nie czule jak facet



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-11-16 13:39:34
jak wiesz ze jestem w domu to pisz jak kolezanka i pisz cos tpu co mamy sie nauczyc na anatomie itp to wtedy jak bede mogla odpisac jak do kolegi to normalnie ci odpisze a jak bedzie tata albo mama to odpisze co mamy sie nauczyc ok?



?
Ja
2012-11-16 13:39:58
ok zapamietam ko.....
2012-11-16 13:40:00
;]
2012-11-16 13:40:21
widzisz jak sie powstrzymuje by nienapisac ci kochanie ;)



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-11-16 13:41:34
napisze ci jakie mam przedmioty bys wiedzial: anatomia mikrobiologia i parazytologia farmakologia pop i pare innych ale te sa takie glowne



A to że nie dosyć że jej spraiało przyjemność cała ta konspiracja to w dodatku dowód że wszystko miała bardzo precyzyjnie zaplanowane jak na ofiare gwałtu :


?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-12-13 16:39:41
hej



?
Ja
2012-12-13 16:39:43
zmienilas nick?;)



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-12-13 16:39:51
jaki nick?



?
Ja
2012-12-13 16:40:14
jak sms pisalas z netu to byl nick zakazana



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-12-13 16:40:35
specjalnie tak napisalam zebys sie kapnal ze to ja:)



?
Ja
2012-12-13 16:40:44
jezu hehehhe



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-12-13 16:41:04
tylko ja moge byc zakazana dla Ciebie:P



?
Ja
2012-12-13 16:41:07
w sumie niemam pewnosci ze to ty a nie np twoj ojciec....
2012-12-13 16:41:21
bo zabronilas na tel ci odpisywac



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-12-13 16:41:51
specjalnie zeby w bilignu w razie czego nie wyszlo :) poza tym moj tata nie pisalby z bramki



?
Ja
2012-12-13 16:42:03
aha
2012-12-13 16:42:22
a stesknilas sie za mna ze napisalas z gg?;)



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-12-13 16:42:38
moze;P





Zeznała że nie wysyłała mi żadnych zdjęć ….. a to to co?

W dodatku chętna na noc w hotelu ze mną i ubieranie sexi koszulki nocnej dla mnie .


2012-12-13 16:58:02
a jakie to masz focie?



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-12-13 16:58:21
juz je widziales



?
Ja
2012-12-13 16:58:32
poslij cos



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-12-13 17:00:28
ale obiecaj ze zobaczyszi usuniesz od razu



?
Ja
2012-12-13 17:00:35
obiecuje



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-12-13 17:01:17
Przesyłany plik:http:...............................................



?
Ja
2012-12-13 17:03:29
boskie..... tego niewidzialem



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-12-13 17:03:58
ale usun je


?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-07 21:37:13
poczekaj



?
Ja
2013-01-07 21:37:35
oki



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-07 21:41:59
Przesyłany plik:http:........



?
Ja
2013-01-07 21:44:06
niechce pobrac



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-07 21:44:31
Przesyłany plik:http:..................................



?
Ja
2013-01-07 21:44:58
mam
2013-01-07 21:45:00
;]
2013-01-07 21:45:28
to juz wiem czego szukac



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-07 21:45:36
masz?



?
Ja
2013-01-07 21:45:40
mam kicia



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-07 21:45:45
no to ok



?
Ja
2013-01-07 21:45:57
ale musze cie w tym zobaczyc na zywo ;)



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-07 21:46:29
czemu?



?
Ja
2013-01-07 21:47:04
no bo slicznie bedziesz w tym wygladac no co to za przyjemnosc?;)



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-07 21:48:22
no moze ale pod warunkiem ze tylko zobaczysz a ja pozniej od razu sie przebiore:)



?
Ja
2013-01-07 21:48:51
pojdziemy w tym razem spac w hotelu ;)



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-07 21:49:11
hmmm moze:)




?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-17 11:24:53
moge CI wyslac zdjecie ze studniowki ale pod warunkiem ze je usuniesz bo jest na nim moja kumpela



?
Ja
2013-01-17 11:25:27
no to oczywiste.
2013-01-17 11:25:43
przecie niebede sie nimi chwalic.... ile ja mam lat..



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-17 11:27:43
Przesyłany plik:http:.......................................................



?
Ja
2013-01-17 11:28:59
boskie
2013-01-17 11:29:09
jeszcze jakies poslij ;)



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-17 11:29:36
Przesyłany plik:http:.................................................



?
Ja
2013-01-17 11:31:26
ładnie ci w bialym...
2013-01-17 11:31:40
poslij jeszcze...



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-17 11:32:52
juz wystarczy







tu kolejny dowód dowód że nie wie co czuje do mnie ale na pewno nie nazywa tego zmuszaniem, gdybym ja zmuszał inaczej by to ujeła słowami ::



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-12-13 17:25:20
wydaje mi sie ze do mnie czujesz tylko przywiazanie...jakas niewidzialna wiez a ja kochasz



?
Ja
2012-12-13 17:25:43
hmmmm
2012-12-13 17:25:55
z toba jestem juz ponad 3 lata
2012-12-13 17:26:13
a ty co do mnie czujesz?;)



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-12-13 17:27:12
zle to ujoles bo nie jestesmy razem... znamy sie juz cztery nawiasem mowiac... nie wiem co czuje juz sama...



?
Ja
2012-12-13 17:27:45
no masz racje.... cztery lata na tej samej orbicie
2012-12-13 17:28:10
a co jesli to mnie kochasz?



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-12-13 17:31:54
nie wiem ja pewnie czuje tylko wiez do Ciebie





Tutaj zmusza mnie mnie do kasowania naszych rozmów i wyrażnie widać że brakuje jej mnie :



DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-12-13 20:13:45
tak:) i cytrynka:)
2012-12-13 20:13:50
ja jestem na nieiwdoku



?
Ja
2012-12-13 20:19:52
oki ide na to piwko
2012-12-13 20:20:06
ale mozes zmi cos milego tu napisac... poczytam jak wroce ;)



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-12-13 20:20:23
zostan jeszcze ze mna:) poczekaj az pojde spac:)



?
Ja
2012-12-13 20:20:34
oo romantycznie



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-12-13 20:20:35
bo za niedlugo to uczynie bo rano wstaje o 4.30



?
Ja
2012-12-13 20:20:35
;)



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-12-13 20:21:39
:*



?
Ja
2012-12-13 20:21:54
to tobie tak bardzo mnie brakuje??
2012-12-13 20:21:55
;P)



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-12-13 20:23:09
nie ale lubie z Toba pisac



?
Ja
2012-12-13 20:23:41
aa myslalem ze tesknisz ;(



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-12-13 20:23:58
moze troszke:)



?
Ja
2012-12-13 20:24:04
oo juz lepiej



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-12-13 20:24:08
usuwaj te nasze wiadomosci



Czy przyjaciół się oskarża o gwałt i tak z nimi pisze? :


2013-01-09 19:48:19
a czemu mam niepic?



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-09 19:48:39
bo nie:)



?
Ja
2013-01-09 19:49:02
cwiczysz mnie jak bym byl twoim drugim facetem hheheheh



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-09 19:49:50
mhm;P



?
Ja
2013-01-09 19:50:28
no to masz znowu dwóch facetow?;)



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-09 19:51:58
nie;P



?
Ja
2013-01-09 19:54:15
a ja to kto?;]



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-09 19:55:11
przyjaciel;P



?
Ja
2013-01-09 19:55:16
tylko?



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-09 19:55:41
tak



?
Ja
2013-01-09 19:56:22
;(



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-09 19:57:00
co



?
Ja
2013-01-09 19:59:15
chce byc kims wiecej



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-09 20:01:10
tzn kim?



?
Ja
2013-01-09 20:02:31
kochankiem.. kolega... przyjacielem
2013-01-09 20:02:45
kims wiecej po prostu jak przyjaciel



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-09 20:03:27
no to przeciez jestes przyjacielem



?
Ja
2013-01-09 20:03:43
a z przyjaciolmi sie calujesz?



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-09 20:03:55
nie



?
Ja
2013-01-09 20:04:54
no widzisz a ze mna tak ;]



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-09 20:05:20
nom



?
Ja
2013-01-09 20:07:43
wic niejestem tylko przyjaciel



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-09 20:08:04
mhm



?
Ja
2013-01-09 20:20:30
ide na piwko a ty pomysl kim dla ciebie jestem wiec
2013-01-09 20:20:32
;]
2013-01-09 20:20:36
jak co to sms
2013-01-09 20:22:27
oki



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-09 20:23:10
nie idz<prosi>

=======================================================================





















Tak pisze ze sobą ofiara gwałtu i domniemany gwałciciel w czasie trwania spray w sądzie ? Jakich trzeba było układów by mimo takich dowodów skazać kogoś na prawie 4 lata bezwzględnego więzienia ?? To pytanie nasuwa się samo....
















Ja
2013-01-17 11:57:25
wrrrr
2013-01-17 11:57:57
pogadamy se na randce.. cienko bedziesz piszczec ;)



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-17 11:58:27
nie boje sie;P



?
Ja
2013-01-17 11:58:46
czemu?



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-17 11:59:11
aaa tak jakos:P



?
Ja
2013-01-17 11:59:39
bo ci sie podoba hehe



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-17 11:59:57
nie prawda;P



?
Ja
2013-01-17 12:02:37
nielubisz sexu ze mna?



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-17 12:03:10
a czy ja cos takiego powiedzialam?



?
Ja
2013-01-17 12:03:34
no wiec sexem cie niemoge ukarac hehe
2013-01-17 12:04:14
zw



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-17 12:04:25
oki mamusia wzywa haha;P

----------------------------------------------------------------------------------

Ja
2013-01-17 11:40:47
nic a ta kolez na foto to ta co zeznaje przeciw mnie?;) hehhe



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-17 11:41:19
tak



?
Ja
2013-01-17 11:41:57
hehe i tak jej nieznam
2013-01-17 11:42:07
ty ładniejsza....



-----------------------------------------------------------------------------




2013-01-17 10:59:31
kup sobie pejczyk na mnie hhehehe



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-17 11:00:17
;P



?
Ja
2013-01-17 11:00:59
mm tym razem wezme cie od tyłu ;)
2013-01-17 11:04:50
oki?;)



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-17 11:05:06
no nie wiem nie wiem



?
Ja
2013-01-17 11:05:41
wtedy glebiej wejde i masz wiecej przyjemnosci ;)



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-17 11:06:25
nie musiszmi tlumaczyc na czym polega ta pozycja:P



?
Ja
2013-01-17 11:07:04
hhehehe mloda jestes to musze cie uczyc ;)



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-17 11:08:07
nie bo ja z moim chłopakiem czesto sie tak kocham wiec wiem co daje ta pozycja;P



?
Ja
2013-01-17 11:10:05
no i w autku wygodna ;)



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-17 11:11:22
:)


----------------------------------------------------------------------------------







------------------------------------------------------------------------------------



DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-17 10:00:57
nie ma go na razie:P



?
Ja
2013-01-17 10:01:10
aaa o ktorej ma byc?



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-17 10:01:19
po 15



?
Ja
2013-01-17 10:02:12
tesknisz?;) za mna?.



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-17 10:05:57
;P



?
Ja
2013-01-17 10:06:06
?
2013-01-17 10:06:09
mow
2013-01-17 10:06:16
mala terrorystko



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-17 10:06:33
nie bo jestes niegrzeczny;P



?
Ja
2013-01-17 10:06:43
ty tez...



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-17 10:07:01
;P



?
Ja
2013-01-17 10:07:30
i jaka kare mi dasz?;)



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-17 10:07:41
musz esie zastanowic



?
Ja
2013-01-17 10:08:17
oki pomysl i mow



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-17 10:08:34
:)

-----------------------------------------------------------------------------------

2013-01-16 11:06:56
szkoda ze na weekend w gory niemozemy jechac....



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-16 11:15:22
co zrobic trudno



?
Ja
2013-01-16 11:25:10
moze kiedys



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-16 11:26:11
watpie



?
Ja
2013-01-16 11:27:15
heheh



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-16 11:27:30
sam wiesz jak jest...



?
Ja
2013-01-16 11:27:46
wiem myszko... ale jakos nam sie udaje,,,, juz tyle lat



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-16 11:28:51
no niby tak


-----------------------------------------------------------------------------------


2013-01-13 19:53:17
kiedy wanna razem?;)



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-13 19:53:48
nie wiem



?
Ja
2013-01-13 19:55:25
a hcesz?
2013-01-13 19:55:30
chcesz?



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-13 19:55:43
fajnie by bylo:)



------------------------------------------------------------------------------



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-13 18:02:17
mam problemy z Chłopakiem...



?
Ja
2013-01-13 18:03:42
co sie dzieje?



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-13 18:04:27
chyba cos przeczuwa ze z kims pisze stal sie jakis podejrzliwy czepia sie o wszystko i w
ogole...



?
Ja
2013-01-13 18:05:36
oj przepraszam.... niechcialem ci niszczyc zwiazku....
2013-01-13 18:05:39
;(
2013-01-13 18:05:58
bede mniej pisac...



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-13 18:07:08
to nie jest Twoja wina...



?
Ja
2013-01-13 18:07:16
a czyja...?



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-13 18:08:31
to jest jakis problem wewnatrz naszego zwiazku...



?
Ja
2013-01-13 18:09:10
moze on ma zlosc od czasu jak sie o nas dowiedzial i dusi to w sobie?
2013-01-13 18:10:04
powiedz tak naprawde czy on mysli ze ja cie zmuszalem do sexu i spotkan czy zna prawde
ze robilas to dobrowolnie czyli ze go zdradzalas?



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-13 18:11:20
nie wiem sama ale ma o to zlosc bo ciagle mi to wypomina



?
Ja
2013-01-13 18:12:09
czyli zna prawde o nas??? ze ty sama ze mna z wlasnej woli....?



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-13 18:14:00
nie wiem



?
Ja
2013-01-13 18:14:46
to co mu powiedzialas o nas wogle?



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-13 18:15:32
nie chce o tym gadac....



?
Ja
2013-01-13 18:16:07
oki.. a moge ci jakos pomoc? zniknac z twojego zycia? zawsze chcialem twojego
szczescia...



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-13 18:17:12
nie wiem czy to cos da...



?
Ja
2013-01-13 18:18:33
a aaaa. niechcesz mnie znow stracic?



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-13 18:19:29
ja sie juz chyba pogubilam w tym wszystkim...



?
Ja
2013-01-13 18:19:58
ja tez czasem sie gubie....
2013-01-13 18:21:32
czyli zalezy ci na mnie?
2013-01-13 18:21:34
;)



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-13 18:22:26
tak



?
Ja
2013-01-13 18:23:50
jak bardzo? mie na tobie tez....



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-13 18:24:11
po prostu zalezy



?
Ja
2013-01-13 18:24:45
;]
2013-01-13 18:24:55
to wyjdz wreszcie za mnie



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-13 18:26:52
wiesz ze nie moge



?
Ja
2013-01-13 18:27:55
eee wiesz ze bys mogla i napewno to kiedys zaakceptuja



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-13 18:28:44
nie zaakceptowali by tego



?
Ja
2013-01-13 18:31:18
ide o zaklad ze do roku by sie boczyli a potem by sie zmusili bo niechcilei by jedynej
corki stracic
2013-01-13 18:33:28
;]



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-13 18:33:59
watpie :/



?
Ja
2013-01-13 18:35:03
trzeba sprawdzic hehe



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-13 18:36:57
mhm



?
Ja
2013-01-13 18:37:26
;)



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-13 18:37:44
ec



?
Ja
2013-01-13 18:37:50
miala bys mnie juz tylko dla siebie ;)



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-13 18:38:59
wiem



?
Ja
2013-01-13 18:39:42
co ty na to?;]



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-13 18:41:01
wiesz ze to sie nie uda



?
Ja
2013-01-13 18:41:52
wlasnie ze wiem ze sie uda kochanie
2013-01-13 18:42:03
wiesz jak nam dobrze z soba?;)



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-13 18:44:13
nie przekonasz mnie przykro mi



?
Ja
2013-01-13 18:44:53
to do konca zycia bede tylko twoim kochankiem?



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-13 18:51:01
nie wiem



?
Ja
2013-01-13 18:51:35
;) moze kiedys sie zgodzis zbyc ze mna na stałe



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-13 18:53:05
jak ty sobie to wyobrazasz?



?
Ja
2013-01-13 18:54:38
bycie razem?
2013-01-13 18:56:20
bycie z soba w sposób dojzały a nie jak masz teraz z mateuszem... mieszkac wspolnie...
dbac o siebie ale tez i kozystac z zycia.. wypady w teren... zwiedzanie.... aktywne
zycie


---------------------------------------------------------------------------------
Ja
2013-01-09 19:59:15
chce byc kims wiecej



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-09 20:01:10
tzn kim?



?
Ja
2013-01-09 20:02:31
kochankiem.. kolega... przyjacielem
2013-01-09 20:02:45
kims wiecej po prostu jak przyjaciel



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-09 20:03:27
no to przeciez jestes przyjacielem



?
Ja
2013-01-09 20:03:43
a z przyjaciolmi sie calujesz?



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-09 20:03:55
nie



?
Ja
2013-01-09 20:04:54
no widzisz a ze mna tak ;]



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-09 20:05:20
nom



?
Ja
2013-01-09 20:07:43
wic niejestem tylko przyjaciel



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-09 20:08:04
mhm




Ja
2013-01-09 20:20:30
ide na piwko a ty pomysl kim dla ciebie jestem wiec
2013-01-09 20:20:32
;]
2013-01-09 20:20:36
jak co to sms
2013-01-09 20:22:27
oki



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-09 20:23:10
nie idz<prosi>

Ja
2013-01-16 11:29:28
i chcesz tak dalej byc ze mna?;)



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-16 11:30:29
szczerze mowiac ostatnio ja sama nie wiem czego ja chce



?
Ja
2013-01-16 11:32:03
NIGDY CHYBA NIEWIEDZIALAS......



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-16 11:32:50
mhm



?
Ja
2013-01-16 11:35:43
TYLKO TA SPRAWA BYLA NIEPOTRZEBNA....



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-16 11:36:15
mhm





?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-17 11:42:14
ale usun te wszystkie zdjecia



?
Ja
2013-01-17 11:42:55
jej no spoko
2013-01-17 11:43:17
wiesz ze nigdy bym zadnego zdjecia nierozsylal niewiadomo gdzie..



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-17 11:43:29
nie o to chodzi



?
Ja
2013-01-17 11:43:34
a o co?



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-17 11:43:54
bo jakby ci znow np wzieli laptopa to bedzie przypal



?
Ja
2013-01-17 11:44:27
niema juz zadnego powodu



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2013-01-17 11:44:44
wiem ale kto wie co im moze odwalic:/





2012-11-28 19:34:58 in +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Nie wiem pomysle
nad tym
2012-11-28 19:36:21 in +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Zobaczymy...ale
na prawde nikt ale to nikt nie moglby sie o tym dowiedziec
2012-11-28 19:37:18 out numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb No mnie tez na
tym zalezy. Bardziej jak tobie:-)
2012-11-28 19:37:39 out numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb To nieboisz sie
mnje ?:-P
2012-11-28 19:44:31 in +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Nie boje
2012-11-28 19:45:05 out numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Naprawde to mile
. Masz buziak za to . Heh
2012-11-28 19:45:39 in +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Dzieki
2012-11-28 19:51:07 out numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb A ty wiesz ze
napdawde w styczniu na kawe sie umawialismy ? Jakos na dwa tyg. Przed areaztowaniem .
Sprawdzilem w tel. Co mi go oddali. Wiec mam tez zalegla obiecana. Kawke ;-)
2012-11-28 19:57:51 in +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb No pamietam:)
2012-11-28 20:09:36 in +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb No tak:)
2012-11-28 20:10:57 out numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Ale co do ciebie
to chyba pamietam kazda nasza randke i spotkanie myszko:-)



2012-11-29 17:04:42 in +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Nie rozumiem?
2012-11-29 17:10:01 out numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb No wtedy
zeznalas ze temu wo lalem spotjania u ciebie ze u ciebie czulem sie pewnie i bezpiecznie
gwalcac cie i torturujac.. Heh ;-)
2012-11-29 17:10:48 in +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Nie
zeznalam.tak...




2012-12-07 13:10:25 out +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Aha. A tak
teoretycznie.. Jak bys niemiala JEJ Chłopaka a rodzice byli tolerancyjni do mnie... To
chciala bys takiego meza jak ja?;-)
2012-12-07 13:14:35 in +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Nie wien nie
myslalam nad tym nigdy
2012-12-07 13:15:58 out +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Pomysl teraz
mysza :-)
2012-12-07 13:21:51 in +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Moze:) ale nie
jesten pewna





2012-10-27 20:38:05 in +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Mhm... Mysle ze
nie powinnismy tak czesto pisac bo tata mi bilingii sprawdza wiec jak bede na studiavh
to wtedy piszmy tylko przez gg a tak to raz na jakis czas sms zeby sie nie kapnal blagam
bo moge miec problemy lepiej bedzie jak ja bede pierwsza pisac i ja narzuce kiedy bo nie
chce miec przesrane
2012-10-27 20:39:25 out +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Ok. Jasne I ja
tez niechce bys miala problemy. A choc jeden buziak w policzek dostane? :-)
2012-10-27 20:40:52 in +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Nie i nie pros o
to:) jutro juz nie piszmy sms i w poniedzialek tez nie najwyzej wieczorem na gg w
poniedzialek wtorek
2012-10-27 20:41:24 out +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Ok. Moze kiedys
na niego zasluze?
2012-10-27 20:45:33 out +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Powiesz kiedys
rodzica prawde o nas.. Jqk to nwprawde bylo.. Niechce by zle o mnie mysleli..
2012-10-27 20:46:04 in +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb I kasuj nasze
sms bo jakby ci czasem sprawdzili w srode tel to zeby sie nie kapneli... Najlepiej nie
bierz go wtedy by nie mieli co sprawdzac
2012-10-27 20:48:03 out +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Napewno niewezme
heh niedam im nowego galaxy s heehhe wezme stary jaki. Te zlodzieje juz mi dosc sprzetu
ukradly hehehhe. Czlowiek po areszci Napewno niewezme heh niedam im nowego galaxy s
heehhe wezme stary jaki. Te zlodzieje juz mi dosc sprzetu ukradly hehehhe. Czlowiek po
areszcie juz jest przeszkolony hehhee
2012-10-27 20:55:06 in +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Dobra ale mi
chpdzi o karte sim do tel... Dobra ja konze dobranoc






Ja
2012-11-08 20:15:10
tak teraz mysle... skoro to ci ma ulatwic sprawe to moze sam sie zglosze i przyznam do
wszystkiego co chcecie?
2012-11-08 20:15:46
zaoszczedzis czasu



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-11-08 20:16:55
po co masz to robic? nie musisz sie dla mnie poswiecac
2012-11-08 20:17:02
nie oczekuje tego od Ciebie



?
Ja
2012-11-08 20:17:25
ale skoro twierdzisz ze to moja wina to tego oczekujesz i zeby mie skazano
2012-11-08 20:17:43
robie to dla ciebie bys niemiala dlugo stresu zwiazanego z sprawa



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-11-08 20:18:26
niech oni to rozstrzygna....



?
Ja
2012-11-08 20:19:16
szkoda newrwow i czasu
2012-11-08 20:19:30
ja i tak niemam kasy na procesy
2012-11-08 20:19:46
odfajkujmy to szybko i koniec
2012-11-08 20:20:33
w nast tyg. chyba pojade do prokuratury i zakoncze ta farse
2012-11-08 20:20:41
a na koniec powiem im co o nich mysle
2012-11-08 20:21:32
chca ofiary to im ja dam.. dam sie ukrzyzowac...



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-11-08 20:22:52
zrob jak uwazasz ja nie bede cie zmuszac do niczego jestem przeciwna temu i nie chce
wywierac zadnego nacisku na tobie



?
Ja
2012-11-08 20:23:22
niewywierasz.. oni mnie nakalniali bym sie przyznal do wszystkiego co im pasuje
2012-11-08 20:24:32
ta sprawa mogla dla nich oznaczac smrod... i niewiem do czego sa zdolni...
2012-11-08 20:25:08
poza tym ta sprawa meczy moja rodzine.. ojciec przez to byl w szpitalu na serce....
2012-11-08 20:25:28
jak to sie skonczy to im skancza sie stresy\
2012-11-08 20:26:19
wlasne dlatego ze jestem facet z zasadmi.. to choc jestem niewinny ale wiem co to
poswiecenie... woel oddac swoje zycie niz by inni mieli cierpiec



?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-11-08 20:27:08
nie wiem co mam ci powiedziec....






?
DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-11-08 20:29:56
dlaczego sie chcesz tak poswiecic? to bez sensu powinienes walczyc o swoje












DZIEWCZYNA XXX bb kochnie
2012-11-08 19:26:08
a kiedy jest rozprawa wiesz cos?









2012-12-17 19:27:46 out +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Ogrzac cie?
Chciala bys sie do mnie przytulic :-) ?
2012-12-17 19:32:36 in +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb tak:)
2012-12-17 19:35:25 out +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Nago ? Hehheheh
2012-12-17 19:45:12 out +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Zartuje...
Wiem.ze tak niechcesz .
2012-12-17 19:45:47 in +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb wlasnie mialam
Ci pisac ze moze:)
2012-12-17 19:46:27 out +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb A to milutko by
bylo poczuc cie znow blisko....
2012-12-17 19:47:48 in +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Wiem wlasnie:)
2012-12-17 19:48:39 out +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Brak ci mnie i
mojego zapachu chyba.....
2012-12-17 19:49:26 in +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb troche a to zle?
2012-12-17 19:50:45 out +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Dobrze a mnie
tez kotku :-(
2012-12-17 19:55:00 out +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Tylko gdzie
teraz to mozemy to zrobic?:-)
2012-12-17 19:55:36 in +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb nie wiem nie ma
w sumie gdzie
2012-12-17 19:57:02 out +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Jesli niemassz
wolej stancji.. To zostaje autko .mam teraz bardzo duze. Albo kiedy u mnie :-)
2012-12-17 19:59:52 in +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb wolalabym sie
nie pokazywac twoim rodzicom poza tym ja nie mam tyle czasu przewaznie
2012-12-17 20:08:10 out +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Wiem.. Ale moze
kiedys..... Poza tym niewiedza jak wygladasz....


2012-12-17 20:09:24 in +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb moga sie
domyslec
2012-12-17 20:10:25 out +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Niema obaw. Poza
tym niesa tacy nerwowi jak twoi....
2012-12-17 20:12:11 in +48numer XXX DZIEWCZYNA XXX bb Moze na razie
nic nie planujmy
Temida
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 sie 2014, o 18:40

Re: Czy można kochać swojego gwałciciela ?

Postprzez Astra » 5 sie 2014, o 21:05

Szok , szok i jeszcze raz szok.
Przeczytalam ten koszmar ktory przezyles i tak jakbym byla w jakiejs matni .
Ale prawde powiedziawszy ten Twoj przypadek ktory zmarnowal Ci ogromna czesc Twojego zycia , nie jest jednak
odosobniony .
Chce powiedziec, ze wymiar sprawiedliwosci nie zasluguje na to by byl nawet tak nazywanym , bo ze sprawiedliwoscia nie ma on niestety nic wspolnego, a to za sprawa policji , prokuratorow i sedziow ktorym sie wydaje , ze sady sa ich prywatnym folwarkiem gdzie moga ferowac swoje wlasne wyroki niczym MAFIA sadownicza.
Zreszta sam sie o tym dramatycznie przekonales.
Podobnie zachowuje sie sad w Kielcach w ktorym ukrywa sie i grzebie w systemie by ukryc kolesiowskie przyslugi.
Dopiero po interwencji u Prokuratora Generalnego cos sie zaczyna ruszac w sprawie.
Oszczedze Ci mojego rozpisywania sie, ale chce zwrocic Ci uwage, ze ludzie rowniez borykaja sie z ta plaga skorumpowanych sedziow , prokuratorow i innej swoloczy ktora ze sprawiedliwoscia nie ma nic wspolnego.
Smutne jest niestety to , ze to bagno niesprawiedliwosci rozlewa sie w zastraszajacym wrecz tempie i niszczy ludzi ktorzy niczego nie zrobili , ale padli ofiara roznych machlojek i rozgrywek niczym w filmach gangsterskich .
Kolesiostwo , uklady sedziow , komornikow i prokuratorow ktorzy zyja w wielkiej przyjazni z bandytami i za ta przyjazn otrzymuja sowita gratyfikacje finansowa , gnojac ile wlezie normalnych ludzi wrabiajac ich w rozne szwindle prawne.
Mozna powiedziec, ze zachowuja sie niczym BOGOWIE.
Moj znajomy od czterech lat walczy z ta holota w ktora zostal wplatany.
W skrocie wyglada to tak.
Od lichwiarza pozyczyl pewna sume pieniedzy , ktora oczywiscie oddal .
Lichwiarz ktory ma w kieszeni wroclawski wymiar sprawiedliwosci , sedziow , brata w CBA radzi sobie znakomicie dyrygujac sadem jaki wyrok ma wydac ustalajac wszystko od A do Z i poklepujac pania sedzine przed rozprawa.
Wszyscy klaniaja sie mu nisko , bo to on rozdaje finansowe karty i na kazdego z nich ma potezne haki ktore moga zrujnowac im kariery.
Ale moj znajomy sie nie poddaje i probuje przerwac ten zaklety krag.
Ostatnio napisal do Ministra Sprawiedliwosci i Prokuratora Generalnego i widac , ze sprawa nabrala ogromnego rozpedu , bo lichwiarz potknal sie na tym co Al Capone czyli nie rozliczal sie z fiskusem i podatki mial za nic.
Nie przewidzial tego, ze jego ofiara wpadnie na pomysl by go tak perfidnie uzrec .
Sama jestem po wrazeniem i bardzo mu kibicuje.
Czyli jak widzisz sprawiedliwosc chadza roznymi sciezkami , ale najczesciej chroni i broni bandziorow dowalajac
ludziom ktorzy tak jak Ty padli ofiara . :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Czy można kochać swojego gwałciciela ?

Postprzez Jamelia » 5 sie 2014, o 22:51

O rety! Musi mieć bardzo wpływowych rodziców jeśli maja w garści "wymiar sprawiedliwości"
Współczuje Ci strasznie i podziwiam choć trochę zrozumieć nie mogę jak po tym wszystkim możesz dalej utrzymywać kontakty z tą dziewczyną...

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Czy można kochać swojego gwałciciela ?

Postprzez Temida » 6 sie 2014, o 14:30

Drogie Panie .. jeśli któraś z was czytała tą historię prosze dajcie LAJKA na stronie FB tej historii na znak poparcia i żeby oni liczyli się z tym że tego nie uda im się zatuszować bo cała Polska czyta tą historię .
Pozdrawiam
Temida
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 sie 2014, o 18:40

Re: Czy można kochać swojego gwałciciela ?

Postprzez Astra » 6 sie 2014, o 22:44

Powiem tylko, ze z reguly jest tak , ze jesli naglasniane sa takie bulwersujace rozne sprawy to
jest rzeczywiscie gwarancja iz nie zostana one zamiecione pod przyslowiowy dywan , a tymbardziej
utrupione.
Taka sprawa jak Twoja zaczela juz zyc wlasnym zyciem i z pewnoscia jej nikt tak naprawde nie bedzie
mial odwagi skrecic łba.
Sadze, ze naglasnianie to potezna bron przeciw tym ktorzy probuja zrobic smiechowisko z Wymiaru Sprawiedliwosci wydajac wyroki ktore uwlaczaja godnosci ludzkiej i krzywdza.
Dobrze, ze swiadomosc ludzka zaczela dojrzewac do tego by sie przeciwstawiac tej sadowej holocie, bo sa granice ktore dawno zostay przekroczone i staly sie bezprawiem . :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Czy można kochać swojego gwałciciela ?

Postprzez Temida » 6 sie 2014, o 23:27

Może odezwą się tu panie które są jakoś związane z wymiarem sprawiedliwości czy policją? I zabiorą głos?
Napewno są tu takowe...
www.facebook.com/wiezieniezamilosc
Temida
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 sie 2014, o 18:40

Re: Czy można kochać swojego gwałciciela ?

Postprzez Temida » 9 sie 2014, o 12:59

Może zamiast ukręcić łba sprawie zamkną mi usta...? W Bielsku-Białej mozna zatrzymać człowieka za cokolwiek... zawsze może sie wydarzyć wypadek podczas zatrzymania..;) policjanci wioząc mnie po zatrzymaniu do prokuratury nie ukrywali nawet dla kogo pracują i już nigdy do domu nie wrócę...i w sumie było blisko bo więzniowie pod celą przechwycili grypsa z zewnątrz z zleceniem na mnie... ale udało mi się że zmieniono mi zaraz celę i zadbano o większe bezpieczeństwo...Moja sprawa ni ejest taka jedyna na podbeskidziu ..Ale tych ludzi nikt nie ruszy. wystarczy w google wpisac " Korupcja & Bielsko" tyle afer .. tyle razy CBA zatrzymywało tam sędziów ..prokuratorów.. szczególnie znany z korupcji jest III wydz. Karny w Bielsku... tam gdzie mnie sądzono ;) A pani sędzia była już umaczana w większe afery....
Temida
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 sie 2014, o 18:40

Re: Czy można kochać swojego gwałciciela ?

Postprzez Astra » 9 sie 2014, o 14:25

Tak sobie mysle, ze warto byloby ,bys zajrzal na strone portalu Afery Prawa .
Jest to niezalezne czasopismo internetowe ktorego Rdeaktorem jest naprawde wyjatkowo zaangazowany w takie bezprawie , korupcje i bagno wymiaru sprawiedliwosci.
Ujawnia takie machloje i patologie sedziow , prokuratorow itd., ze az wlosy staja deba gdzie MY zyjemy i co to za twor to nasze niby Panstwo jakim jest Polska.
Naglosnisz i doslownie wywleczesz to wszystko o czym mowisz i czego doswiadczyles na wlasnej skorze.
Tez korzystalam z takiej pomocy i wreszcie cos sie zaczelo ruszac ze sprawa .
Zawsze mowie , ze tam gdzie padaja nazwiska i szczegoly sprawy juz moze nie byc tak do smiechu sedziom i innym ludzikom reprezentujacym niby prawo ktore wykrzywili i wykoslawili jak tylko sie dalo.
Moze najwyzsza pora powiedziec STOP, i wywalic te zakaly prawnicze ktore przynosza zwyczajnie wstyd wymiarowi sprawiedliwosci , upokarzajac i niszczac ludzi wydawanymi i krzywdzacymi ich zycie, wyrokami. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]

cron