''Kocham Cię'' czy tak ciężko to wyznać drugiej osobie?;)

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

''Kocham Cię'' czy tak ciężko to wyznać drugiej osobie?;)

Postprzez SweetCherry » 21 lip 2014, o 23:46

Witajcie,

Po jakim czasie bycia razem Wasz partner/partnerka powiedział wam po raz pierwszy- ''Kocham Cię''? :fallinlove
Avatar użytkownika
SweetCherry
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 30 cze 2014, o 17:24

Re: ''Kocham Cię'' czy tak ciężko to wyznać drugiej osobie?;

Postprzez Snajper » 22 lip 2014, o 00:09

Dwa, trzy lata - ja zadeklarowałem się wcześniej, ale mi nie wierzyła ;)
A tak poważniej, nigdy nie nadużywaliśmy ważnych słów, jeśli wcześniej nie poprzedziły ich fakty :)
Snajper
Samiec
 
Posty: 789
Dołączył(a): 4 mar 2014, o 08:53
Lokalizacja: z miasta Świętej Wieży

Re: ''Kocham Cię'' czy tak ciężko to wyznać drugiej osobie?;

Postprzez G**** » 22 lip 2014, o 11:07

Mój partner mi powiedział to po raz pierwszy jak jeszcze nawet ze sobą nie byliśmy, to znaczy spotykaliśmy się ale nie jako para, tylko to były spotkania w koleżeńskim gronie i byliśmy ze znajomymi na ognisku i wtedy pierwszy raz mi powiedział, że mnie kocha.
G****
 

Re: ''Kocham Cię'' czy tak ciężko to wyznać drugiej osobie?;

Postprzez SweetCherry » 22 lip 2014, o 23:44

Mój chłopak nie powiedział mi, że mnie kocha. Mówi, że bardzo mocno mnie uwielbia, ale chciałabym wiedzieć czy mnie kocha, bo dla mnie jest różnica miedzy słowem ''uwielbiać'' a ''kochać''. Jestem z nim nie cały rok. Może wkrótce mi to wyzna. Mam taką nadzieje. :in love:

Pozdrawiam wszystkich zakochanych <3
Avatar użytkownika
SweetCherry
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 30 cze 2014, o 17:24

Re: ''Kocham Cię'' czy tak ciężko to wyznać drugiej osobie?;

Postprzez Snajper » 22 lip 2014, o 23:52

No to znaczy, że być może masz taki przypadek jak był u mnie, tylko w odwrotną stronę. Moja kobieta do dziś twierdzi, że słowa kocham użyła tylko jesli chodzi o nas i nigdy wcześniej nie powiedziała tego żadnemu innemu chłopakowi. Po prostu dla niej była to zbyt poważna deklaracja, aby szafować nią przy każdym chłopaku który ją bardziej lub mniej zafascynował.

Jeśli uważasz, że powinnaś usłyszeć jednoznaczną deklarację, spytaj chłopaka, czy u niego jest własnie tak jak opisałem, czy też u niego po prostu uwielbiać=kochać :)
Snajper
Samiec
 
Posty: 789
Dołączył(a): 4 mar 2014, o 08:53
Lokalizacja: z miasta Świętej Wieży

Re: ''Kocham Cię'' czy tak ciężko to wyznać drugiej osobie?;

Postprzez Astra » 23 lip 2014, o 02:36

Kocham Cie ,to magiczne wyznanie potrafi sprawic , ze ogarnia nas niewypowiedziana radosc i
milosne szalenstwo ,jakbysmy doslownie byli zawieszenie nad ziemia.
To uczucie, zna prawie kazdy zakochany i byc moze dlatego chcemy je slyszec z wzajemnoscia i podkreslac
jego niebianska wrecz sile.
Dlatego naturalne jest Twoje pragnienie by uslyszec od kochanego chlopaka , ze Kocha Cie , bo ze Cie
wielbi to juz wyznal.
Byc moze w wyznaniu wielbie, zawarte jest rowniez slowo Kocham.
Zreszta Snajper , zasugerowal po prostu skierowanie pytania do chlopaka i to jest super pomysl bys
zwyczajnie rozwiala swoje watpliwosci .
Czasami gra slow potrafi troche namieszac i zmienic znaczenie , dlatego po prostu zapytaj wprost.
Mysle tez , ze do tego by powiedziec i wyznac Kocham Cie nie ma precyzyjnie okreslonego czasu.
Moj pierwszy chlopak wyznal mi milosc po 2-ch tygodniach i kochal mnie do szalenstwa z 5 lat, az przyprawil mi
rogi i to bardzo rozlozyste z moja kolezanka ktora miala w ,,herbie,, nazwe puszczalska. :diabel
Natomiast inny Kocham Cie wydukal z siebie po 2-ch latach z przyslowiowym hakiem.
Czyli na deklaracje i wyznania przychodzi czas wtedy, kiedy wewnetrznie czujemy milosc, w kazdym centymetrze
naszej duszy i ciala. :fallinlove
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: ''Kocham Cię'' czy tak ciężko to wyznać drugiej osobie?;

Postprzez SweetCherry » 23 lip 2014, o 17:45

Myślę, że poczekam aż mi to wyzna, nie chce nic na nim wymuszać :)

Dziękuje za rady :kwiatek :kwiatek
Avatar użytkownika
SweetCherry
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 30 cze 2014, o 17:24

Re: ''Kocham Cię'' czy tak ciężko to wyznać drugiej osobie?;

Postprzez Irivien » 24 lip 2014, o 15:04

Takie "kocham Cie" wyznane po dłuższym okresie staje się nawet bardziej doceniane niż kiedy rzuca się nim na prawo i lewo :-)
A póki Ci tego nie powie, myślę, że i tak pewnie zauważasz miłość w jego czynach ;-) Czasami to ważniejsze, niz słowa.
Avatar użytkownika
Irivien
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 21 lip 2014, o 01:13
Lokalizacja: bliżej nieokreślona

Re: ''Kocham Cię'' czy tak ciężko to wyznać drugiej osobie?;

Postprzez vaniliiia » 28 lip 2014, o 19:50

Mój mi mówił jakbyliśmy przyjaciółmi i jak "brat z siostrą", ale tak na poważnie.. hmm.. ojeju chyba po kilku miesiącach związku... sama już nie pamiętam..

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: ''Kocham Cię'' czy tak ciężko to wyznać drugiej osobie?;

Postprzez szminkoholiczka » 31 lip 2014, o 10:36

Może to głupio zabrzmi, ale...musiałam Go zmusić do takiej sytuacji, by powiedział, że się zakochał. U niego to ciężko, zresztą każdy facet ma upór do mówienia takich rzeczy, przecież to takie mało męskie, okazywanie uczuć... :P

MĄŻ - człowiek, który nigdy nie pamięta o Twoich urodzinach, ale w towarzystwie chętnie wymienia Twój wiek.
~ Marylin Monroe
Avatar użytkownika
szminkoholiczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 31 lip 2014, o 10:20
Lokalizacja: Szczecin

Re: ''Kocham Cię'' czy tak ciężko to wyznać drugiej osobie?;

Postprzez vaniliiia » 31 lip 2014, o 10:40

nie zgadzam się, mój to takie rzeczy mi mówi, że sama nie wiem skąd on ma taką banie :D
Nie wstydzi sie okazywać uczuć, nigdzie. Codziennie mówi że kocha, i inne piękne rzeczy też. :D

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: ''Kocham Cię'' czy tak ciężko to wyznać drugiej osobie?;

Postprzez Gosia » 14 sie 2014, o 21:10

Ja od swojego chłopaka usłyszałam po miesiącu spotykania się, to był początek związku. Zaskoczył mnie tym, oczywiście pozytywnie. On był po jednym długim związku (dwuletnim) i ja również (tylko po rocznym) i nie sądziłam, że tak szybko powie mi że kocha.
Avatar użytkownika
Gosia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 sie 2014, o 20:35

Re: ''Kocham Cię'' czy tak ciężko to wyznać drugiej osobie?;

Postprzez reni1087 » 27 sie 2014, o 20:51

"Kocham... jak to łatwo powiedzieć..." a jednak widać nie tak łatwo. Ja powiedziałam to mojemu chłopakowi chyba gdzieś po 3 miesiącach spotykania się. Pamiętam, że trochę się bałam jak on na to zareaguje ale wyznał mi to samo więc byłam wniebowzięta :in love: Niektórzy bez problemu wyznają swoje uczucia, innym potrzeba jednak trochę czasu.
Nie naciskaj na niego, na pewno wkrótce to od niego usłyszysz.
Avatar użytkownika
reni1087
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 sie 2014, o 18:20

Re: ''Kocham Cię'' czy tak ciężko to wyznać drugiej osobie?;

Postprzez natalkaDawidka » 30 sie 2014, o 17:42

Po 5 dniach bycia razem. Wcześniej długo się ze sobą przyjaźniliśmy, potem kręciliśmy ze sobą, a w pewnym momencie dla jasności ustaliliśmy zasady (wierność itp.), więc oficjalnie uznaliśmy to za związek i 5 dni później wyznał mi miłość. Trochę dziwne. :/
natalkaDawidka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 30 mar 2014, o 20:41

Re: ''Kocham Cię'' czy tak ciężko to wyznać drugiej osobie?;

Postprzez Kinga88 » 2 wrz 2014, o 12:06

długo musiałam czekać... nawet nie pamiętam ile czasu ale długo, teraz to mówi ale tylko jak mamy kryzysowe sytuacje, albo kiedy ja mu to mówię ewentualnie kiedy bardzo tego potrzebuje. Nigdy nie nadużywa tych słów. Teraz sobie przypominam że na początku kiedy ja mu to wyznawałam zawsze mówił dziękuje, i tyle, jak mnie to wtedy denerwowało. Ale widocznie musiało upłynąć dużo czasu zanim zdecydował się na to wyznanie. Po pewnym czasie kiedy już miałam dośc czekania, powiedziałam dlaczego mówisz tylko dziękuje, a On wtedy mi powiedział że Kocham Cię to dla niego Chcę z Tobą się ożenić i być już na zawsze. I wtedy zrozumiałam o co chodzi....
Avatar użytkownika
Kinga88
Super Gaduła
 
Posty: 1209
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 10:28
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]