suplementy diety -działają?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: suplementy diety?

Postprzez piramida » 18 maja 2012, o 08:43

ja przyjmuję betalip co do skutków ubocznych to nie widzę żadnych, co do skutków w wahaniach wagi tak, ale jest to z pewnością zasługa również tego że dużo ćwiczę i biegam :)
Avatar użytkownika
piramida
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 lis 2011, o 11:46

Re: suplementy diety?

Postprzez anonim2 » 18 maja 2012, o 16:21

Suplementy diety działają, jeśli się samemu ćwiczy i odpowiednio je.
anonim2
 

Re: suplementy diety?

Postprzez kasienka88 » 25 maja 2012, o 15:22

ja tez uwazam ze najlepsza metoda aby schudnąć jest ruch i racjonalne odzywianie, ale wspomagacze tez sporo dają. Ja tez ostatnio na tapecie mam edixal i jak na srodki wspomagające odchudzanie i ich efektywność- ten sprawdza się naprawde dobrze. Od miesiąca 4,5 kg mniej na wadze i jaki ja mam brzuszek! malinka:) lubię spoglądać w lustro teraz! Zachecona sukcesami postanowiłam się poruszac – 3 razy w tygodniu dodatkowo jogging albo rower no i nadal edixal. Polecam :)
kasienka88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 maja 2012, o 15:20

Re: suplementy diety?

Postprzez zosia375 » 29 maja 2012, o 12:25

pamiętajcie ze suplementy to tylko dodatek i tak najwazniejsza jest odpoweidnio dobrana dieta... polecam wybrac sie do diabetyka zapłacic te 100zł ale z odpoweidnia dieta jemy i chudniemy niczego nie trzeba sobie odmawiac

zosia375
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 maja 2012, o 12:22

Re: suplementy diety?

Postprzez BeataOgielska » 30 maja 2012, o 12:45

Oczywiście zmiana diety i ograniczenie produktów zawierających tłuszcze nasycone w znacznym stopniu wspomagają Twój organizm w walce o prawidłowy poziom tzw. ""złego cholesterolu""
Stopniowa zmiana nawyków żywieniowych,wspomagana stosowaniem suplementów diety zawierających m.in. błonnik rozpuszczalny (betaglukan z owsa i stanole roślinne) oraz codzienny ruch na świeżym powietrzu są czynnikami skutecznej profilaktyki i walki z zbyt wysokim poziomem cholesterolu we krwi. Zapraszam Was do zapoznania się ze składem suplementu diety Betalip oraz do pytań, na które chętnie odpowiem.

Pozdrawiam, Beata Ogielska
_____________________________
eRzecznik suplementu diety Betalip
BeataOgielska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 12:43

Re: suplementy diety?

Postprzez Rożyczka82 » 30 maja 2012, o 16:11

A chodzicie na siłownie?Bo sie zastanawiam.Troche biegałam ale.....i niewiem czy pojsc :)
Czytałam kilka artykułów na naszej kobiecej strefie o diecie.Nawet o trekingu czy bieganiu ale ciezko mi sie zmobilizować.
Rożyczka82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 19 kwi 2012, o 16:54

Re: suplementy diety?

Postprzez piramida » 10 cze 2012, o 16:25

mi w ostatnich badaniach wyszedł wysoki cholesterol.. dziwi mnie to trochę bo myślałam, że mam dobrą dietę no i w końcu dużo biegam ;/
Avatar użytkownika
piramida
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 lis 2011, o 11:46

Re: suplementy diety?

Postprzez Baśka1971 » 11 cze 2012, o 10:58

Ruch to podstawa. A jaki poziom cholesterolu miałaś jeśli można wiedzieć?
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: suplementy diety?

Postprzez arletka » 12 cze 2012, o 14:59

Mojej cioci na obniżenie cholesterolu lekarz polecił suplement Betalip. Jest on na bazie naturalnych składników i ma konsystencję kleiku. Nie wiem jakie ma wyniki, ponieważ dopiero zaczęła pierwsze opakowanie.
arletka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 14:57

Re: suplementy diety?

Postprzez piramida » 22 cze 2012, o 17:40

Basia, mam 273 :(( Straszny... nigdy nie miałam tak złych wyników, łykam suplement, byłam u dietetyka, ustawiłam sobie nową dietę... zobaczymy czy coś spadnie...
Avatar użytkownika
piramida
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 lis 2011, o 11:46

Re: suplementy diety?

Postprzez PoliceStation » 23 cze 2012, o 17:19

arletka napisał(a):Mojej cioci na obniżenie cholesterolu lekarz polecił suplement Betalip. Jest on na bazie naturalnych składników i ma konsystencję kleiku. Nie wiem jakie ma wyniki, ponieważ dopiero zaczęła pierwsze opakowanie.


Moja mama też to zażywa! ;) Z resztą i ja tak samo, tyle że ja głównie ze względu na dietę.
PoliceStation
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 17:12

Re: suplementy diety?

Postprzez Arowana14 » 25 cze 2012, o 21:34

Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety.
Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej
Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza.
"Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.
Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: http://naturalnie24.pl/sklep,12,68,nopalin
Arowana14
 

Re: suplementy diety?

Postprzez BeataOgielska » 26 cze 2012, o 01:11

Proponuję zapoznać się z suplementem diety Betalip, który ze względu na swoje właściwości obniżające poziom cholesterolu we krwi, w tym cukrzyków, polecany jest w codziennej diecie. Zapraszam Was do sprawdzenia składu preparatu oraz do pytań, na które chętnie odpowiem.

Pozdrawiam, Beata Ogielska
_____________________________
eRzecznik suplementu diety Betalip
BeataOgielska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 12:43

Re: suplementy diety?

Postprzez Baśka1971 » 27 cze 2012, o 10:41

Poproszę o podanie składu tego produktu.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: suplementy diety?

Postprzez arletka » 28 cze 2012, o 13:46

Dokładną listę składników znajdziesz pewnie na stronie. Ale od siebie mogę powiedzieć, że zawiera naturalne składniki oraz betagluken na bazie owsa. Ja również postanowiłam go stosować jak moja ciocia zaczęła się lepiej czuć i chudnąć.
arletka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 cze 2012, o 14:57

Re: suplementy diety?

Postprzez PoliceStation » 3 lip 2012, o 17:36

A ten Betalip to chyba w sumie nowość, prawda? Ostatnio napotykam sporo reklam odnośnie tego produktu w Internecie.
Ja jednak już wcześniej się z nim spotkałam, zanim jeszcze zrobiło się o tym środku nieco głośniej. Głównie za sprawą mojej mamy, która jak już pisałam - zażywa Betalip, który nawet zdaje się polecił jej lekarz, jako suplement jej diety.
PoliceStation
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 17:12

Re: suplementy diety?

Postprzez apollo » 13 lut 2013, o 15:07

W zasadzie nigdy nie wierzyłam w moc suplementów, w zasadzie do momentu, kiedy sama ich spróbowałam. Foreverslim pomogło mi stracić całą nadwagę, około 10 kg. Tylko, że ja branie tabletek połączyłam z aktywnością i sensowną dietą. Bez suplementu, nie potrafiłam trwale tracić kg. Mam nadzieję, że tym razem uda mi się utrzymać wagę.
apollo
 

Re: suplementy diety?

Postprzez ania82 » 15 lut 2013, o 16:00

nie polecam brać żadnych suplementów diety - mają wiele skutków ubocznych, wyniszczają przy okazji organizm, w zamian zachęcam Was do picia Yerba Mate - ma niesamowite właściwości, zapach może nie zachęca ale da się do niej przyzwyczaić i dodatkowo odchudza - na tej stronie http://yerba-mate.org/ - znajdziecie wiele ciekawych informacji na temat Yerba Mate
ania82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 15:19

Re: suplementy diety?

Postprzez Zaneta19 » 15 lut 2013, o 16:39

Sama borykałam się z problemem nadwagi. Jednak znalazłam w walce z zbędnymi kilogramami prawdziwego "sojusznika". NOPALIN firmy CaliVita to preparat zawierający nopal - roślinę , która zawiera duże ilości witamin, składników mineralnych oraz błonnika. A jak wiadomo błonnik odgrywa bardzo ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu przewodu pokarmowego. "Zabija" on uczucie głodu, a przy czym jest zdrowy. Dlatego też jest on podstawowym składnikiem każdej diety.
Po zastosowaniu "Nopalinu" miałam mniejszy apetyt, częściej również chodziłam do łazienki (zwiększa on bowiem wypróżnienie), dzięki czemu pozbywałam się trujących toksyn. A co najważniejsze nie byłam ani zmęczona czy senna. Czułam się tak jak zwykle, a kilogramy uciekały. Czyli w sumie czułam się lepiej
Opakowanie zawiera aż 200 tabletek, co pozwala na długotrwałą kurację, a co za tym idzie jest ona skuteczniejsza.
"Nopalin" w przeciwieństwie do innych produktów jest zdrowy dla naszego organizmu, nie wyniszcza go. Ba, on dostarcza mu jeszcze dodatkowych witamin i niezbędnych składników. Także myślę, że już wiecie jak radzić sobie z nadwagą.
Tutaj macie link do sklepu, gdzie ja dokonałam zakupu: http://www.vitero.pl/pl/p/Nopalin-blonnik-200-tabl./132
Zaneta19
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 16:32

Re: suplementy diety?

Postprzez Cecylia Sztabowska » 11 kwi 2013, o 14:02

Nie słyszałam nigdy o tym preparacie ale skoro wywołuje biegunkę i efekt jojo jak napisałaś to po co je brać. Ja stosowałam na sobie tabletki Forever Slim, zero efektu jojo i żadnej biegunki po tym nie miałam.

Do 12 Kilogramów W Miesiąc --> foreverslim.pl
Cecylia Sztabowska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 kwi 2013, o 11:31

Re: suplementy diety?

Postprzez rkrecona13rkrecona13 » 21 kwi 2013, o 22:53

wszystko prawda najlepiej byłoby się poruszać i zdrowo odżywiać, ale co zrobić jak ktoś nie ma na tyle zapału i samozaparcia? Ja do takich osób należę. Moim sposobem na pozbycie się paru kilogramów jest suplement diety minilinia. Biorę od 2 miesięcy , spadło 7 kg ja jestem happy ...
rkrecona13rkrecona13
 

Re: suplementy diety?

Postprzez Ozgobra » 28 maja 2014, o 09:44

Czasem motywacja nie wystarcza i trzeba się dodatkowo czymś wspomóc. Suplementy właśnie się do tego nadają idealnie. Sama korzystam z produktów tego holenderskiego sklepu SPAM i nie narzekam. Szybka wysyłka za rozsądną cenę :)

Ostatnio edytowano 29 maja 2014, o 08:52 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Ozgobra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 maja 2014, o 09:36

Re: suplementy diety?

Postprzez renataxxx » 4 cze 2014, o 16:30

Ja polecam pić tylko dużo soków, zwłaszcza tych wyciskanych na bieżąco, lub jednodniowych. Ja często korzystam z oferty i promocji n SPAM i kupuję te owoce, warzywa i mrożonki na zupy jarzynowe, które są akurat w promocji

Ostatnio edytowano 4 cze 2014, o 23:02 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
renataxxx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 20 maja 2014, o 20:22

Re: suplementy diety?

Postprzez DominikaGar » 19 lip 2014, o 19:23

2 miesiące temu trafiłam na ten artykuł SPAM , dowiedziałąm się z niego co jest moim problemem i jakich składników mi potrzeba. Wszystkie te składniki , których potrzebowałam ma środek tam opisany slimette. już 8 kg w dół :)

Ostatnio edytowano 21 lip 2014, o 13:24 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
DominikaGar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 18 lip 2014, o 11:20

Re: suplementy diety?

Postprzez krysia98 » 21 lip 2014, o 19:40

Suplementy, kilka razy już stosowałam suplementy ale często cena ich stosowania na miesiąc mnie porażała i nie byłam w stanie wyrobić na miesięczną kuracje. Nie da się ukryć są skuteczne, ale ceny :( zabijają.

krysia98
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 lip 2014, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]