PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Kornelka00 » 4 mar 2014, o 16:22

my na 40-dziestą rocznicę ślubu porwaliśmy się na zakup naszym rodzicom (bo to ich rocznica, nie nassza :D ) tygodniowego wyjazdu do Karpacza. Wrócili bardzo zadowoleni.
Na rocznicę staram się kupować prezent dla dwóch, albo jak już nie mam pomysłu to pojedyńczo, żeby jedno drugiemu się podobało.

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez gałązka » 4 mar 2014, o 16:50

można przekazać facetom :)

Obrazek
Avatar użytkownika
gałązka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 lut 2014, o 16:19

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez miolko » 8 mar 2014, o 21:57

Dobrym prezentem jest ekspres do kawy np: SPAM

Ostatnio edytowano 8 mar 2014, o 22:00 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
miolko
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 17:16

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez eRozkosz_pl » 12 mar 2014, o 11:22

Też ciekawa opcja,myślę że wiele zależy od okazji oraz osoby której kupujemy prezent. ekspres do kawy to przydatny sprzęt agd,dla kobiety równie fajnie sprawdzi się bielizna czy kosmetyki.
eRozkosz_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 13:30

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez saviehela » 12 mar 2014, o 14:25

Moje drogie, za niecałe 2 tygodnie mój luby obchodzi swoje 30 urodziny i chcę mu kupić coś fajnego. Jest wielkim fanem tych wszystkich nowinek technicznych, a szczególnie sprzętu audio. Wiem, że chciał jakiś czas temu kupić nowe głośniki do TV. Natrafiłam na taką ofertę SPAM Jako, że to 30 urodziny budżet może wynieść te 600 no prawie 700 zł. Jak myślicie to dobry pomysł na prezent? :)

Ostatnio edytowano 12 mar 2014, o 17:11 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
saviehela
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 mar 2014, o 13:52

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Filiz » 26 mar 2014, o 19:29

Witam,
Jeżeli lubisz srebrne kolczyki i w ogóle biżuterię polecam zapoznanie się z ofertą SPAM. Maja tam naprwdę konkurencyjne ceny, ogrom niepowtarzalnych wzorów do wyboru, wysyłka jest super szybka:) Jednym słowem SPAM to rewelacja!!!

Ostatnio edytowano 27 mar 2014, o 10:25 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Filiz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 18 sty 2014, o 15:14

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez sosia » 13 kwi 2014, o 20:45

Najbardziej chyba uniwersalnym prezentem są perfumy, albo biżuteria. Pasuje i dla faceta i dla kobiety.
sosia
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 15 sty 2013, o 23:15

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Lulka » 14 kwi 2014, o 16:00

To prawda, chociaż czasami ciężko trafić w gust obdarowanej osoby. Ja lubię kupować na prezent książkę albo film - nie ma to jak trochę kultury :)
Avatar użytkownika
Lulka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 14 kwi 2014, o 15:42

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Rachelaa » 16 kwi 2014, o 13:57

Moim prezentowym koszmarem jest moja młodsza siostra której nigdy do końca nie wiem co powinnam kupić w prezencie. W tym roku wyjątkowo udało mi się podpatrzeć co siostra przegląda w internecie. Dziewczyna była zachwycona spodniami w sklepie w którym są teraz duże wyprzedaże. Niczym detektyw znalazłam sklep i spodnie. Podejrzewam, że siostra przeżyje spore zaskoczenie. Na całe szczęście rodzice nie są prezentowym wyzwaniem, za każdym razem mój prezent im się podoba. Tym razem dostaną zestaw do parzenia herbaty. A wy już wybrałyście prezenty na święta?

Ostatnio edytowano 16 kwi 2014, o 14:00 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
Rachelaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 25 paź 2013, o 10:36

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Mariczui » 17 kwi 2014, o 11:01

Chyba był to temat na święta bożego narodzenia :P Widzę, że poruszyłyście jednak temat prezentów na urodziny. :P Dla faceta, dla mamy, babci , cioci a nawet dziecka- polecam sklep SPAM
Sama kupiłam mojej mamie portfel na urodziny. Skóra dobrej jakości, eleganckie i tanie... Nie jakiś tam bazarkowy kicz. Warto

Ostatnio edytowano 17 kwi 2014, o 11:12 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Mariczui
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:26

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez malinka 61 » 17 kwi 2014, o 17:03

No u nas jest zwyczaj obdarowywania słodkościami na zajączka :D dla dzieci kupiłam w zdrowej żywności różne batony z samych owoców , no i oczywiście w każdej paczce musi być cukrowy baranek :D

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez jadwinia » 21 kwi 2014, o 10:50

A jak ze zbliżającymi się komuniami?? U mnie w rodzinie zazwyczaj składamy się na prezenty dla dzieciaków - takie jak sobie wymarzą - i można do tego dokupić coś drobnego od siebie. Ja zazwyczaj dokupuje do tego pamiątkową statuetkę z Crystal City

Ostatnio edytowano 21 kwi 2014, o 11:57 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
jadwinia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 18:57

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 25 kwi 2014, o 16:42

Nie wiem czy dziecku w ogóle przyda się taka statuetka.. Bardziej ucieszyłoby sie na pewno z gry,konsoli czy roweru z czegoś co faktycznie przyda mu siew tym wieku. Właśnie czegoś takiego bym poszukiwała na prezent z okazji komunii.

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez renataxx » 30 kwi 2014, o 09:33

Może jakąś ładną lampę stojącą do salonu lub sypialni
polecam SPAM mają naprawdę ładny asortyment i duży wybór produktów

Ostatnio edytowano 30 kwi 2014, o 13:23 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
renataxx
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez Artarax » 4 maja 2014, o 01:35

Witam serdecznie,

Mam pytanie znacie może jakieś urocze pomysły na prezent dla dziewczyny własnej roboty?
Takie coś np jak 100 powodów dlaczego Cie kocham.

Przykład:
Obrazek
Pozdrawiam
Artarax
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 maja 2014, o 17:06

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez nemo25 » 15 maja 2014, o 21:51

Witam,
ostatnio miałam okazję być chrzestna. Moja przyjaciółka wybrała dla mnie tez zaszczytną funkcję. W związku z tym, ze chrzciny odbywały się , nawiasem mówiąc w bardzo urokliwym miejscu -SPAM w Lublinie a ja jestem z Wrocławia i nie miałam zbyt wiele czasu na szukanie prezentu bo dowiedziałam się w ostatniej chwili kupiłam złoty łańcuszek na pamiątkę i dałam trochę pieniążka do koperty dla zagospodarowania przez rodziców.

Ostatnio edytowano 17 maja 2014, o 10:54 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
nemo25
 

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez miolko » 21 maja 2014, o 18:48

Ja ostatnio kupiłam swojemu bratankowi latawiec: SPAM i jest przeszczęśliwy. Teraz prawie codziennie chodzimy go puszczać.

Ostatnio edytowano 21 maja 2014, o 22:18 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: zdjęcia, nie linki
miolko
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 17:16

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez sylwuśka » 23 maja 2014, o 13:26

teraz prezenty na Dzień Matki są aktualne, coś polecicie? w rozsądnej cenie oczywiście:D
sylwuśka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 23 maja 2014, o 13:20

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez reakti » 23 maja 2014, o 13:36

kupiłam swojej mamie kremy nivea na dzień i na noc za 9 zł w polo markecie. Ona czasem kupuje produkty tej marki więc stwierdziłam że w takiej cenie to świetna okazja i kupiłam od razu 2 :) dostała prezent od razu po zakupie i była zadowolona, więc prezent uważam za trafiony
reakti
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 23 maja 2014, o 13:34

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez sylwuśka » 23 maja 2014, o 13:39

to rzeczywiście promocja fajna, bo nivea wcale taka tania nie jest, kremy za około 20 zł mają.
sylwuśka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 23 maja 2014, o 13:20

Re: PREZENTY na świeta, urodziny itp

Postprzez jaholden » 18 cze 2014, o 14:57

Witajcie!

Zbliżają się urodziny bardzo bliskiej dla mnie osoby. Trzydzieste urodziny, więc w pewnym sensie wyjątkowe. Moim niekompletnym pomysłem na prezent jest "pudełko zatrzymane w czasie" - bardzo Was proszę o pomoc w jego skompletowaniu. Już wyjaśniam o co chodzi...

Chcę w tym pudełku utrwalić ostatni tydzień przed trzydziestymi urodzinami solenizanta. Chcę włożyć do niego rzeczy, które za kolejne trzydzieści lat przypomną jak wyglądało życie trzydzieści lat wcześniej. Będzie to np. bilet autobusowy, kilka zerwanych liści które się zasuszą, gazeta wiadomościami które się przeterminują, kilka nagranych piosenek - z aktualnych szczytów list przebojów, zdjęcia naszego mieszkania i okolicy - takie zwykłe rzeczy codzienne które po prostu się zapomina. Dołączę również płytę z nagranymi życzeniami od bliskich osób, ale nie jakoś szczególnie przygotowaną - ktoś złoży je jedząc śniadanie albo w pracy, robiąc zakupy albo na spacerze z psem - sama codzienność...

I tu pojawia się moja prośba - pomóżcie wymyślić mi jak najwięcej rzeczy które można do pudełka wrzucić - takich zwykłych i codziennych, które za wiele lat będą już wspomnieniem. Coś co się przedawni. Coś co same chciałybyście tam znaleźć po wielu wielu latach :)
jaholden
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 cze 2014, o 14:32

Re: Co im kupić, za ile?

Postprzez reniaxx » 7 lip 2014, o 14:25

ale skoro nie pracujesz to może lepiej jakiś prezent, bo kasę to i tak dostaną od ciotek itp.
Jeśli szukasz czegoś co się nada to mogę polecić Ci tę stronkę gdzie na pewno znajdziesz jakiś ekskluzywny prezent SPAM

Ostatnio edytowano 7 lip 2014, o 14:27 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
reniaxx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 cze 2014, o 13:28

Re: Co im kupić, za ile?

Postprzez rubinowa » 10 lip 2014, o 15:45

Kosz piknikowy z fajną zawartością, albo piękne kosze z winami i jedzeniem kawą itp. robią na zamówienie w almie chyba. Poszukałam też artykuł na papilocie SPAM podobno top piatka :)

Ostatnio edytowano 10 lip 2014, o 15:50 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
rubinowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 13:32

Re: Co im kupić, za ile?

Postprzez kaira1987 » 16 lip 2014, o 16:28

powiem ci, że u mnie na ślubie najczęściej w kopercie było 300 zł, 1000 dała najbliższa rodzina

marzą mi się ekskluzywne meble
kaira1987
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 15 lip 2014, o 13:54

Re: Prezent dla koleżanki na ślub

Postprzez sloneccko » 19 lip 2014, o 10:39

moja koleżanka uwielbia biżuterię z kamieni szlachetnych więc nie mogłam nie skorzystać z okazji i kupiłam jej śliczną bransoletkę ze sklepu jubilea a jej chłopakowi dobrą szkocką whisky
Avatar użytkownika
sloneccko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 19 mar 2013, o 08:35
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]