brzydkie stopy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: brzydkie stopy

Postprzez rosiehw » 22 lut 2014, o 20:46

1mpresja napisał(a):Ale zanim usuniemy tę zrogowaciałą skórę, wypadałoby najpierw ją jakoś zmiękczyć... Też mialam ten problem, przez jakiś czas stosowałam takiego preparatu zmiękczającego do skóry stóp i pięt Bielendy bodajże. Idealnie robi swoje :) Łatwiej się później pozbyć niechcianego naskórka.


zgadzam się, ja mam fajny krem zmiekszajacy do naprawde bardzo twardej skory z bielendy. nazywa sie happy end, w pomaranczowej tubce.
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: brzydkie stopy

Postprzez Theila » 26 lut 2014, o 11:12

1mpresja napisał(a):Ale zanim usuniemy tę zrogowaciałą skórę, wypadałoby najpierw ją jakoś zmiękczyć...


Ja używam scholla na suchą skóre i właśnie też ładnie i płynnie pozbywa się niechcianego naskorka. Pokazałam mojej mamie, która od zawsze walczyła z rogowaceniem na stopach i była zachwycona. Już po zabiegu najlepiej wtedy właśnie nawilżyć. Wydaje mi się, że wtedy nawet te wszystkie kremy i preparaty zadziałają dużo skuteczniej na przygotowaną już na ich wchłanianie skórę. Tarka się do tego świetnie sprawdzi.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: brzydkie stopy

Postprzez Hadassa » 26 lut 2014, o 11:20

zasada robienia ppedicure (czy jak to się pisze ;) ) jest taka..
najpierw trzeba namoczyć... umyć itp...
i dopiero po tym.. można cokolwiek zacząć robic....
potem robimy peeling i jakąś maseczkę... lub po prostu krem na stopy...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: brzydkie stopy

Postprzez Theila » 26 lut 2014, o 11:26

Dokładnie takiej samej kolejności bym się trzymała. Tak myślę, że nawilżonego kremem naskórka byłoby cięzko się pozbyć.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: brzydkie stopy

Postprzez Hadassa » 26 lut 2014, o 11:29

no zdecydowanie ;) by było ciężko...
a jako taka regularność w zabiegach, na pewno zapewni nam piękne stopy...
w sumie musiałą bym tego u siebie przypilnować ;)
wiosna się zbliża :D

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: brzydkie stopy

Postprzez Karolcia93 » 28 lut 2014, o 21:12

No wlaśnie, ja też musze zadbać o stopy na lato, stosuję już maskę, ale chyba zaopatrze sie jeszcze w ta tarkę Schoola i zobaczymy jak efekty...
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: brzydkie stopy

Postprzez rosiehw » 28 lut 2014, o 22:34

Karolcia93 napisał(a):No wlaśnie, ja też musze zadbać o stopy na lato, stosuję już maskę, ale chyba zaopatrze sie jeszcze w ta tarkę Schoola i zobaczymy jak efekty...


ja się boję tych tarek. zawsze za mocno to robie i potem mam pocharatane stopy :P
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: brzydkie stopy

Postprzez Hadassa » 1 mar 2014, o 20:03

Rosiehw.. to próbuj mniej a częściej ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: brzydkie stopy

Postprzez Tusia » 3 mar 2014, o 16:56

Kayira napisał(a):Rosiehw.. to próbuj mniej a częściej ;)


Tez o tym pomyslalam. Ja intensywnie i dlugo peelingowalam stopy tylko za pierwszym razem. Pozbywaljac sie zrogowacialego naskórka. Wtedy mialam jego najgrubsza warstwe. A w ogole dla mnie najwiekszym plusem tej tarki to wlasnie stosowanie na sucho.
Tusia
 

Re: brzydkie stopy

Postprzez mirka1025 » 3 mar 2014, o 17:14

czytałam ostatnio o czymś takim jak skarpetki złuszczające. Podobno na początku stopy wyglądają fatalnie, bo wszystko schodzi ze stóp, a potem są jak nowe. W necie są artykuły o tym sposobie. nie używałam, więc nie mogę się wypowiedzieć o ich skuteczności.
Avatar użytkownika
mirka1025
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 26 wrz 2013, o 16:18

Re: brzydkie stopy

Postprzez Pauka75 » 5 mar 2014, o 17:10

ja mogę na 100% polecić maseczkę peelingującą skinlite do zniszczonych stóp... kurcze byłam sceptyczna na początku ale faktycznie odciski i zrogowaciały naskórek same odpadają po paru dniach od zastosowania :) nie jest droga więc na prawdę warto spróbować
Obrazek
podobno to na polskim rynku nowość, ja dostałam w prezencie od koleżanki :)

Ostatnio edytowano 5 mar 2014, o 22:37 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: [img]link[/img]
Pauka75
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 31 sty 2014, o 22:02

Re: brzydkie stopy

Postprzez Karolcia93 » 16 mar 2014, o 23:21

a jakie maści/kosmetyki polecicie na odciski? Bo ostatnio obtarłam sobie z tyłu piętę, nie mam takiego zwykłego pęcherza, tylko jakby wystający odcisk. Sama kiedyś uzywałam na zwykłe pęcherze zmiękczającego preparatu Happy End bielendy, pomagał na problemy ze stopami, ale nie wiem czy na taki dziwny odcisk też pomoże? Macie jakies doświadczenia?
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: brzydkie stopy

Postprzez rosiehw » 18 mar 2014, o 22:34

Karolcia93 napisał(a):a jakie maści/kosmetyki polecicie na odciski? Bo ostatnio obtarłam sobie z tyłu piętę, nie mam takiego zwykłego pęcherza, tylko jakby wystający odcisk. Sama kiedyś uzywałam na zwykłe pęcherze zmiękczającego preparatu Happy End bielendy, pomagał na problemy ze stopami, ale nie wiem czy na taki dziwny odcisk też pomoże? Macie jakies doświadczenia?


w aptece zapytaj o maśc na odciski. Jak leciałam z chłopakiem do Indii to kupowalismy cos takiego na ewentualne obtarcia i odciski od chodzenia i się sprawdzila. :) niedroga a naprawde pomaga.
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: brzydkie stopy

Postprzez Pauka75 » 27 mar 2014, o 13:05

wiesz co jesli te odciski nie są jakieś dramatycznie głęboko osadzone to skinlite powinna spokojnie pomóc, przynajmniej u mnie tak było :) teraz mam gładkie całe stópki :)
Pauka75
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 31 sty 2014, o 22:02

Re: brzydkie stopy

Postprzez misiapysia » 28 mar 2014, o 12:45

ja polecam zetrzec porzadnie zbedny naskorek, np. peelingiem kawowym wlasnorecznie robionym ( ja robie go przy okazji pilignowania calego ciala), potem na noc nakladam kuracje parafinowa bielendy i na to skarpety a rano mam miekkie stopy. w ciagu dnia jakis nawilzajacy kremik. obecnie staram sie doprowadzic moje stopy do normalnosci na sezon letni i walcze z raną po wyciętej kurzajce na stopie. ta kuracja ladnie zmiekcza stopki i je nawilza :)
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: brzydkie stopy

Postprzez marryl » 28 mar 2014, o 16:25

dziewczyny...stopy w foliowe skarpetki skinlite - tydzień czasu i po problemie :P
marryl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 lut 2014, o 13:38

Re: brzydkie stopy

Postprzez sabinka » 30 mar 2014, o 00:57

Ja też polecam DrStopę - w aptece można kupić płyn na zrogowaciały naskórek, skuteczny.
sabinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 lis 2013, o 22:29

Re: brzydkie stopy

Postprzez 1mpresja » 30 mar 2014, o 19:30

misiapysia napisał(a):ja polecam zetrzec porzadnie zbedny naskorek, np. peelingiem kawowym wlasnorecznie robionym ( ja robie go przy okazji pilignowania calego ciala), potem na noc nakladam kuracje parafinowa bielendy i na to skarpety a rano mam miekkie stopy. w ciagu dnia jakis nawilzajacy kremik. obecnie staram sie doprowadzic moje stopy do normalnosci na sezon letni i walcze z raną po wyciętej kurzajce na stopie. ta kuracja ladnie zmiekcza stopki i je nawilza :)


też tak robię - peeling kawowy, potem Bielenda i skarpety na noc... I efekt idealny, wręcz namacalny :D tylko że teraz to się robi za ciepło na skarpetki :( i zastanawiam się, jak to zrobić, żeby nie upaćkać kremem całej pościeli, haha :P
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: brzydkie stopy

Postprzez Hadassa » 30 mar 2014, o 19:31

Ja wiem, ze pomysł śmieszny, ale ja wystawiam stopy poza łózko...
a później to mi już wszystko jedno jak zasnę ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: brzydkie stopy

Postprzez Karolcia93 » 30 mar 2014, o 23:08

Kayira napisał(a):Ja wiem, ze pomysł śmieszny, ale ja wystawiam stopy poza łózko...
a później to mi już wszystko jedno jak zasnę ;)


Hahha może wypróbuję wasz sposób, ale musi być trochę niewygodnie w nocy, szczególnie że ja ma przy łóżku wysokie zagłówki... :D Odcisk dalej jest niestety, pomimo peelingów, chyba spróbuję czegoś mocniejszego, bo jak chodzę to czasem daje się we znaki
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: brzydkie stopy

Postprzez Hadassa » 31 mar 2014, o 08:40

ja też nie daję kremu dużo na stopy, zostawiam cieniutką warstwę...
i zanim jeszcze z mężem pogadam itp ;)
to się powchłania większość ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: brzydkie stopy

Postprzez rosiehw » 31 mar 2014, o 17:27

ale dziewczyny macie cierpliwosc :D ja to nie moge sobie nawet paznokci w spokoju pomalowac i wysiedziec az wyschna haha a co dopiero krem nakladac na stopy :D no nic, musze sie przelamac :D kjestem w goracej wodzie kapana
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: brzydkie stopy

Postprzez młodaduchem » 12 kwi 2014, o 08:34

Polecam kremy school do stóp.Trszke drogie ale zasługuja na swoją cene :)
młodaduchem
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 kwi 2014, o 08:31

Re: brzydkie stopy

Postprzez Samcia » 24 kwi 2014, o 22:48

rosiehw napisał(a):ale dziewczyny macie cierpliwosc :D ja to nie moge sobie nawet paznokci w spokoju pomalowac i wysiedziec az wyschna haha a co dopiero krem nakladac na stopy :D no nic, musze sie przelamac :D kjestem w goracej wodzie kapana


Na piękne stopy są świetne skarpetki exclusive cosmetics spa dla stóp - świetnie zmiękczają i nawilżają (tylko uwaga - lepiej w nich nie chodzić, bo śliskie ;)), a na niecierpliwość w kwestii schnięcia lakieru to polecam sally hansen insta dry - rewelacyjny kosmetyk, lakier schnie i twardnieje w 2 minuty!
Samcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 1 sie 2013, o 18:34

Re: brzydkie stopy

Postprzez Astra » 27 kwi 2014, o 00:45

Niestety, utrzymanie stopek w dobrej kondycji wymaga systematycznosci w ich
pielegnacji.
Na rynku jest sporo roznych pomocnikow w postaci kremow , czy pumeksow ale
prawde mowiac nie zawsze potrafia byc skuteczne i nie zawsze radza sobie z suchoscia , odciskami czy nawet z gruba skora.
Mysle, ze jesli te dolegliwosci sa duze i nie radzimy sobie to warto moze odwiedzic
pedicurzystke ktora w fachowy sposob zadba o nasze stopy.
Czasami nawet mimo dbania nie ma dobrych efektow , bo przyczyna jest bardziej
zlozona.
Lubie miec stopki mieciutkie , wiec korzystam z pomocy pedikurzystki ktora fachowo
dba o moje stopy.
Samo mycie stop i nakladanie kremu, nie wystarcza do ich pielegnacji. :roll:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]