Pokój dziecięcy -wasze opinie

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez fionka12345 » 14 kwi 2014, o 12:47

jest duużo świetnych pomysłów, wiele świetnych sklepów, aż ciężko się na coś zdecydować

Ostatnio edytowano 15 kwi 2014, o 10:36 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
fionka12345
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 kwi 2014, o 12:44

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez TaniozUSA_pl » 16 kwi 2014, o 11:10

Racja,teraz wybór różnych dodatków i aranżacji mamy naprawdę bardzo szeroki,wiec to zależy tylko od naszego gustu i pomysłowości. Co powiecie o fototapecie na ściany? Moim zdaniem to jedno z lepszych rozwiązań.
TaniozUSA_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 16 kwi 2014, o 10:15

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez aniulka » 23 kwi 2014, o 09:50

Witam wszystkich.
W pokoju u córki na ścianie przykleiłam naklejkę z wieżą Eiffla. Córka jest bardzo zadowolona, a pokój wygląda bardzo fajnie.
Przed zakupem poszperałam trochę w internecie, bo ciężko wybrać coś konkretnego, a sama się nie znam.
Z tego co widziałam są naklejki z weluru lub zwykłe foliowe. Welurowe są grubsze i miękkie w dotyku, ale foliowe są lepsze do gładkiej powierzchni. My wybrałyśmy naklejkę foliową ale matową, bo córka ma bardzo jasny nasłoneczniony pokój więc błyszczące wyglądałyby źle.
Jeśli ktoś chce mogę poszukać gdzie je kupiłyśmy :)
Pozdrawiam
aniulka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 kwi 2014, o 09:42

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez Julija » 23 kwi 2014, o 17:15

Świetne lampy znajdziecie na SPAM ! Dużo fajnych pomysłów i ogromny wybór lamp. Szybka wysyłka i dobra obsługa. Polecam :)

Ostatnio edytowano 23 kwi 2014, o 21:42 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Julija
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 15:38

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez aniulka » 24 kwi 2014, o 10:10

Sprawdziłam gdzie kupiłyśmy naszą naklejkę na ścianę
W takim sklepie internetowym westwing. Widzialam, że dodali jeszcze inne wzory ciekawe.
Można przejrzeć :)

można sprawdzić na SPAM

Ostatnio edytowano 24 kwi 2014, o 10:13 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
aniulka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 kwi 2014, o 09:42

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez Camille86 » 7 maja 2014, o 10:44

A może po prostu kwestia zmiany dodatków? Ja dla mojej Ani znalazłam taki kocyk dwustronny w mocnym fuksjowym kolorze, a z drugiej strony jest śliczny turkusik SPAM Pokój ma w takich stonowanych kolorach, więc do tego znajdziemy jakąś ciemnoróżową lampę i będzie już super:)

Ostatnio edytowano 7 maja 2014, o 12:41 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: wklejamy zdjęcia, nie linki

"Żyj każdym dniem, jakby miał być tym ostatnim!"
Avatar użytkownika
Camille86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 25 mar 2014, o 16:30

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez tomala » 15 maja 2014, o 11:16

mysle ze oswietlenie powinno wspolgrac z caloscia pokoju. moj synek ma pomalowane sciany na niebiesko i dopasowany do tego abazur wlasnie taki ;) SPAM takze sam go sobie wybral co sprawilo ze jeszcze bardzije mu sie podoba ;) niesamowita radosc z urzadzania wlasnego pokoju i zapewnienie ze bedzie utzrymywal w nim porzadek ;) mam nadzieje ze dotrzyma obietnicy ;)

Ostatnio edytowano 17 maja 2014, o 11:07 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: wklejamy zdjęcia, a nie linki
tomala
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 maja 2014, o 13:12

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez hauz.pl » 15 maja 2014, o 13:23

Nie należy stosować zasady, że dla dziewczynki urządzamy pokój w różu, a dla chłopca niebieski. Co do barw, najlepsze oczywiście będą kolorki, ale pastelowe, stonowane. Można np. dwie ściany pomalować na zgniło-zielono, a dwie na ciemny szary. Meble mogą być w odcieniach beżu, szarości, a na ścianach naklejki lub malowane szablony.

Obrazek
Avatar użytkownika
hauz.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 maja 2014, o 13:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez brukselka » 28 maja 2014, o 13:43

Uważam, że pokój dziecięcy należy do pomieszczeń, w których wykonywanych jest wiele czynności. Tutaj dzieci bawią się,odrabiają lekcje, śpią. Bardzo ważne jest równieżSPAMoświetlenie do pokoju dziecięcego[/url] a więc lampki stołowe, lampy sufitowe, kinkiety, oczka sufitowe, które zapewnią odpowiednie oświetlenie przestrzeni do zabawy jak również bezpieczny sen naszych pociech.

Ostatnio edytowano 28 maja 2014, o 21:24 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
brukselka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21 sie 2013, o 14:01

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez orfeusz » 1 lis 2014, o 00:28

Dokładnie oświetlenie jest ważne, możemy mieć na nie wpływ poprzez odpowiednie dobranie rolet, czy też zasłon. Przydatne porady na ten temat znajdziecie na SPAM generalnie nie może być ani za jasno ani za ciemno :)

Ostatnio edytowano 2 lis 2014, o 10:49 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
orfeusz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30 paź 2014, o 20:49

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez ladybird » 6 lut 2015, o 16:55

ja znalazłam ostatnio świetne lampki nocne do dzieciecego pokoju na SPAM. sa z serii disney'a, wiec maja forme atraktycjna dla dzieci a przy nie nagrzewaja sie, wiec sa bezpieczne dla dzieci :)


PROSZE NIE SPAMOWAC FORUM
ladybird
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 30 paź 2014, o 13:01

Re: urządzam pokój dziecięcy

Postprzez damarozpaczy » 10 lut 2015, o 15:48

Bardzo fajne zdjęcie w pierwszym poście, te zielone zasłony bardzo ożywiają pokój. Znam pewną Panią która potrafi uszyć, wręcz stworzyć takie cuda, chyba ma stronę twojefirany teraz.
damarozpaczy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 lut 2015, o 15:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Pokój dziecięcy -wasze opinie

Postprzez karolina_90 » 3 lis 2015, o 10:36

a co sądzicie o tapetach - muralach? takich wzorach na całej ścianie:
1834183_orig.jpg
1031599_orig.jpg


ja o czymś takim myślę, tylko nie do końca wiem gdzie je zamowić. Zdjęcia znalazlam na facebooku SPAM ale oni tez przedstawili tylko ispiracje. Spotkałyście się moze gdzies z takimi wzorami z sklepie?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Ostatnio edytowano 9 lis 2015, o 22:30 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
karolina_90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 lis 2015, o 10:26

Re: Pokój dziecięcy -wasze opinie

Postprzez Jinka » 20 lis 2015, o 19:36

Swietne sa te tapety, ja nie dawno tez zmieniałam pokój dla dzieci, ale nie kładłam tapety a teraz żałuję :( Pomalowałam ściany na pastelowe kolory, kupiłam nowe biurko i fajną designerska lampkę Aje Saturn, dobrze oświetla biurko. W oknach lubie firanki bo wtedy pokój wydaje mi się przytulniejszy.
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: Pokój dziecięcy -wasze opinie

Postprzez Atlantic Polska » 26 lis 2015, o 15:17

W przypadku nastolatki polecam urządzenie pokoju w żywych, ciepłych barwach. Firany powinny mieć kolorowe kółka, ściany różowy wzór i praktyczne wieszaki. Podstawą wystroju może być modernistyczny fotel i stolik z polipropylenu w kolorze pomarańczowym i różowym. Całość uzupełni biały grzejnik, który dyskretnie wtopi się w otoczenie.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
Atlantic Polska
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pokój dziecięcy -wasze opinie

Postprzez Hadassa » 26 lis 2015, o 15:24

O ile dziecko lubi różowy :D

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Pokój dziecięcy -wasze opinie

Postprzez magdaakos » 6 cze 2016, o 17:14

Nastolatka raczej nie zaakceptuje firanek w kolorowe kółka :D zresztą takie duże dziecko można już śmiało zaangażować do urządzania :D

magdaakos
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 6 cze 2016, o 16:46

Re: Pokój dziecięcy -wasze opinie

Postprzez sylwucha » 12 sie 2016, o 10:34

Jeśli chodzi o kanapy to ja mogłabym doradzić np. materiał na nią bo ostatnio wymienialiśmy tapicerkę w starej kanapie więc jestem na bieżąco w tych sprawach. Pan w sklepie doradził nam materiały z Fargotex'u bo się bardzo łatwo czyszczą. To chyba była seria Magic Line (o ile się nie mylę). No i powiem, że faktycznie się to sprawdza. Plamy z soku np. nie wsiąkają a wystarczy tylko przetrzeć kanapę ręcznikiem papierowym i gotowe ! My wybraliśmy tkaninę Porto, to taki szary materiał. Akurat pasował do pokoiku naszego synka. Myślę, że kanapa posłuży nam na długie lata
sylwucha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 kwi 2016, o 13:34

Re: Pokój dziecięcy -wasze opinie

Postprzez czeszka » 18 sie 2016, o 10:13

Ja bym nie zagracała pokoju meblami, wystarczy kilka modułów. im więcej będzie mebli, tym mniejsza przestrzeń i więcej niepotrzebnych dupereli się nagromadzi. Moduły nie mają ciężkości meblościanek i innych wielkogabarytowych mebli, stąd nawet do małego pokoiku są w sam raz. IMO nad innymi modułowymi wygrywają possi light - mają zaokrąglone brzegi (dla dizajnu, a dzięki temu młodsze dzieciaczki nie są narażone na rozbicie głowy w przypadku bliskiego spotkania z szafką), są pojemne, fronty dostępne są kilkudziesięciu kolorach (ja do pokoju dziecka polecam stonowane kolory plus ewentualnie jeden czy dwa fonty zakcentować jakimś mocniejszym kolorem). Są minimalistyczne, więc wpasują się wszędzie, a styl dziecięcy możemy ograć dodatkami. Szkoda, że w katalogu nei mają przykładowych aranżacji w dziecięcym./młodzieżowym pokoju, ale dedykowane są do salonu. Pewnie z czasem BRW się zorientuje, że te meble pasują też do innych pomieszczeń i takie aranżacje bedą dostepne.
czeszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 paź 2015, o 11:53

Re: Pokój dziecięcy -wasze opinie

Postprzez sylwucha » 18 sie 2016, o 13:05

No i się pomyliłam :) poprawka co do ostatniego postu. Ta rewelacyjna seria tkanin to Magic Home a nie Line. Przepraszam za pomyłkę. Warto zajrzeć do nich na stronę i poczytać
sylwucha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 kwi 2016, o 13:34

Re: Pokój dziecięcy -wasze opinie

Postprzez czeszka » 19 sie 2016, o 16:02

Mi się podobają pokoje urządzone w jasnych stonowanych kolorach, jak jest za dużo krzykliwych kolorów i form geometrycznych, wzrok się męczy, więc to wcale nie jest dla dziecka tak super. Jasne ściany, jasne meble. Nie jakieś wielkie meblościanki a na przykład jaieś moduły typu possi light, mają mnóstwo opcji do wyboru z jasnych kolorów. plus też za zaokrąglone brzegi, takie krawędzie są bezpieczniejsze no i te moduły można powiesić na ścianie, nawet komodę w ten sposób zamontować i dziecko jej na siebie nie przewróci.
czeszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 paź 2015, o 11:53

Re: Pokój dziecięcy -wasze opinie

Postprzez KarlaK » 22 sie 2016, o 12:48

czeszka napisał(a):Mi się podobają pokoje urządzone w jasnych stonowanych kolorach, jak jest za dużo krzykliwych kolorów i form geometrycznych, wzrok się męczy, więc to wcale nie jest dla dziecka tak super. Jasne ściany, jasne meble. Nie jakieś wielkie meblościanki a na przykład jaieś moduły typu possi light, mają mnóstwo opcji do wyboru z jasnych kolorów. plus też za zaokrąglone brzegi, takie krawędzie są bezpieczniejsze no i te moduły można powiesić na ścianie, nawet komodę w ten sposób zamontować i dziecko jej na siebie nie przewróci.


Celna uwaga z tą komodą. Również nie jestem fanką wzorów na ścianie, ewentualnie można dać jakiś element np. na jednej ścianie, ale nie na wszystkich. Oczywiście co się komu podoba. Co do mebli modułowych, plus za zaokrąglone brzegi, mój bobas ciągle się o coś obija. Jesteśmy na etapie nauki chodzenia, więc same wiecie, jak to wygląda w praktyce. :D A mogłabyś napisać mi, jak te meble prezentują się cenowo? Ile jest opcji modułów do wybrania?
KarlaK
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 paź 2015, o 12:16

Re: Pokój dziecięcy -wasze opinie

Postprzez Mała_Kaśka » 24 sie 2016, o 17:57

sylwucha napisał(a):No i się pomyliłam :) poprawka co do ostatniego postu. Ta rewelacyjna seria tkanin to Magic Home a nie Line. Przepraszam za pomyłkę. Warto zajrzeć do nich na stronę i poczytać

No własnie bo szukałam szukałam i znaleźć nie mogłam;P ale poradziłam sobie i znalazłam potrzebne info:)
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: Pokój dziecięcy -wasze opinie

Postprzez DorotaNowicka » 25 sie 2016, o 10:20

Pokój najlepiej tak urządzić, żeby później jak najmniej wydać na "przeróbki" kiedy dziecko dorośnie. Jako element dekoracyjny ostatnio odkryłam cotton ball lights więc kupiłam córce i powiesiłyśmy nad łóżkiem. Bardzo fajnie to wygląda.
Avatar użytkownika
DorotaNowicka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 25 sie 2016, o 10:15

Re: Pokój dziecięcy -wasze opinie

Postprzez czeszka » 31 sie 2016, o 10:13

KarlaK napisał(a):Celna uwaga z tą komodą. Również nie jestem fanką wzorów na ścianie, ewentualnie można dać jakiś element np. na jednej ścianie, ale nie na wszystkich. Oczywiście co się komu podoba. Co do mebli modułowych, plus za zaokrąglone brzegi, mój bobas ciągle się o coś obija. Jesteśmy na etapie nauki chodzenia, więc same wiecie, jak to wygląda w praktyce. :D A mogłabyś napisać mi, jak te meble prezentują się cenowo? Ile jest opcji modułów do wybrania?


Trudno napisać konkretną cenę. Wszystko zależy od tego, ile chcesz zakupić modułów. Ale generalnie cena jest przystępna, jak za taką jakość wykonania i solidność. Najlepiej wejść na stronę brw i sprawdzić sobie cennik online. Do wyboru masz 58 elementów, 40 kolorów drzwiczek, 3 kolory obudowy (korpusu) oraz 4 rodzaje nóżek.
czeszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 paź 2015, o 11:53
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]