Ulubione restauracje w Warszawie

Postprzez Amaretto » 20 paź 2013, o 10:58

W jakich miejscach można smacznie zjeść w stolicy? :)
Amaretto
 

Re: Ulubione restauracje w Warszawie

Postprzez supersucha » 20 paź 2013, o 12:00

Ja bardzo lubię spocoloco na wilanowie :) kiedyś było na bemowie, ale się przenieśli :( Czasem zaglądam też do la petit moulin rogue w złotych tarasach.
supersucha
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 12 paź 2013, o 13:47

Re: Ulubione restauracje w Warszawie

Postprzez krysia19 » 20 paź 2013, o 18:51

Ja dodam coś od siebie ;) Besuto na Nowym Świecie - serwują tam bardzo smaczne sushi. O miejscu tym dowiedziałam się nieco przypadkiem bo przez internet (wielu internautów polecało sobie to miejsce) i faktycznie jest tam bardzo fajnie. Sushi smaczne, niedrogie jak na centrum. Atmosfera też kameralna czyli taka jaką lubię,.
W przyszłym tygodniu muszę zaciągnąć tam koleżankę która nigdy jeszcze nie jadła sushi.
krysia19
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 14:07

Re: Ulubione restauracje w Warszawie

Postprzez eleganckaPani_pl » 20 lis 2013, o 17:33

W stolicy nie brakuje dobrych i zarazem nie drogich restauracji,moze sprecyzuj bardziej o co Ci chodzi,o jaką kuchnie i dzielnicę. Wtedy wybierzemy stamtąd jakieś sensowne lokale.
eleganckaPani_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 15:07

Re: Ulubione restauracje w Warszawie

Postprzez Hadassa » 20 lis 2013, o 18:08

temat przenoszę bo w sumie bardziej pasuje do regionalnych

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Ulubione restauracje w Warszawie

Postprzez steff » 8 sty 2014, o 11:01

jedna z wielu ulubionych (chyba nigdy nie bylo tak, ze mam jedna ulubiona) jest orient corner ;) zawsze dostawe mam gratis, sushi jest na czas, jakosciowo - ok, cenowo tez nie jest najgorzej;) ogolnie pozytywnie ;) mam nadzieje, ze nie zmienie zdania;p
steff
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2 gru 2013, o 10:28

Re: Ulubione restauracje w Warszawie

Postprzez madzia24 » 12 sty 2014, o 17:47

Z lokali z włoską kuchnią całkiem przyjemnym miejscem jest Doppio Senso. Ja co prawda tam za często nie bywam, bo wolę inną kuchnię, ale moja przyjaciółka lubi ten lokal.
Avatar użytkownika
madzia24
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 lip 2013, o 14:55

Re: Ulubione restauracje w Warszawie

Postprzez Olka » 23 kwi 2014, o 14:20

To ja od siebie polecam moje ulubione smaki w blue city. Bardzo lubię tam zaglądać bo można wybrać pośród kilku restauracji, na co ma się tylko ochotę :) poza tym jest tam fajnie urządzona sala restauracyjna i lubię tam posiedzieć nawet jak nie mam towarzystwa :) .
Olka
 

Re: Ulubione restauracje w Warszawie

Postprzez kusicielka » 23 kwi 2014, o 14:35

Hm... Na pewno gruba ryba - sushi, Nihon tez sushi ;) A także Blue cactus, Pierogarnia na starówce o Mexicana na starówce. Więcej ulubionych nie mam, lubię zwiedzać, choć niezbyt czesto ostatnio bo kasa i brak czasu na randki ;)
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Ulubione restauracje w Warszawie

Postprzez janeczka » 23 kwi 2014, o 22:31

Ja polecam kuchnię polską w Gospodzie Zalewajce (nazwa śmieszna, ale kuchnia pyszna) SPAM . Próbowałam tam zupy bo brałam małemu, sama jadłam sałatkę i miałam problem aby ją zjeść bo była bardzo sycąca, a mąż jakiś specjał z kaparami jadł i mówił że przepyszne. Ceny jak na Kontancin/Warszawę wg mnie ok, fajna obsługa i lokal tak fajnie urządzony.

Ostatnio edytowano 24 kwi 2014, o 09:17 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
janeczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 23 kwi 2014, o 22:28

Re: Ulubione restauracje w Warszawie

Postprzez Asiaa » 6 sie 2014, o 10:05

Ja polecam Curry House - dla miłośniczek indyjskiej kuchni...
Avatar użytkownika
Asiaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 6 sie 2014, o 08:23

Re: Ulubione restauracje w Warszawie

Postprzez lulumiranda » 12 mar 2015, o 14:36

Ja bardzo lubię indyjską kuchnię.Często robię w domu tak więc i może się wybiorę kiedyś.
W ostatnich dniach natomiast mamy z mężem fazę na sushi. Chodzimy praktycznie raz w tygodniu ( głównie na lunch bo oboje pracujemy w wawie w śródmieściu i lubimy wyskoczyć sobie na taki lekki obiad czy też wziąć sobie na wynos). Chodzimy głównie do Besuto na Nowym Świecie. Odwiedziliśmy jak do tej pory wiele restauracji z japońską kuchnią w Warszawie ale ta jest nasza ulubiona. Smaczne sushi, bardzo ładnie podane. Nie jest drogo jak na centrum Warszawy, nawet tym najmniejszym zestawem lunchowym można sie najeść. Można tam usiąść sobie przy barze i wtedy jest promocja - 10% zniżki.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Ulubione restauracje w Warszawie

Postprzez Jagoda31 » 26 cze 2015, o 16:32

Restauracji jest sporo. Niektóre gorsze , niektóre lepsze. Zwykle jak idziemy gdzieś z męzem zjeść to wybieramy pizzerie. Od jakiegoś czasu głównie w Dominium . Uwielbiam ich serię pizza della casa. Restauracji mają w Warszawie sporo, jest to sieć ale bardzo dbają o jakość przygotowywanych dań. Świetne są jeszcze ich nadziewane pierogi calzone. Ostatnio sprobowałam i bardzo mi posmakowało. Coś oryginalnego ( i o wiele zdrowszego niż obecnie nadal popularne kebaby).
Jagoda31
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 08:27

Re: Ulubione restauracje w Warszawie

Postprzez kajametrowska » 23 wrz 2015, o 15:07

lulumiranda napisał(a):Ja bardzo lubię indyjską kuchnię.Często robię w domu tak więc i może się wybiorę kiedyś.
W ostatnich dniach natomiast mamy z mężem fazę na sushi. Chodzimy praktycznie raz w tygodniu ( głównie na lunch bo oboje pracujemy w wawie w śródmieściu i lubimy wyskoczyć sobie na taki lekki obiad czy też wziąć sobie na wynos). Chodzimy głównie do Besuto na Nowym Świecie. Odwiedziliśmy jak do tej pory wiele restauracji z japońską kuchnią w Warszawie ale ta jest nasza ulubiona. Smaczne sushi, bardzo ładnie podane. Nie jest drogo jak na centrum Warszawy, nawet tym najmniejszym zestawem lunchowym można sie najeść. Można tam usiąść sobie przy barze i wtedy jest promocja - 10% zniżki.


Tez odwiedzamy to miejsce. Pamiętam,że pierwszy raz miałam przyjemność skosztować tam sushi na sushi night. Zostałam zaproszona przez narzeczonego ( obecnie już męża). Płaciło się raz i możńa było najeść się sushi do woli. Aż się zdziwiłam jaki duży jest tam wybór sushi. Sushi smaczne,pięknie podane.

Obecnie często odwiedzamy Besuto w porze lunchu. Maja tam zestawy w dobrych cenach. 30 zł a w skłąd wchodzą dwie rolki, zupa i sałatka. Jeśli chodzi o mnie to nie jestem w stanie tego zjeść tak więc mąż zadowolony kończy po mnie ;) . Jak na taką lokalizację nie jest drogo.
Avatar użytkownika
kajametrowska
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 11 lis 2013, o 19:48

Re: Ulubione restauracje w Warszawie

Postprzez Theila » 26 mar 2016, o 13:09

Coraz więcej osób przynajmniej raz w tygodniu jada w restauracjach. Jedzenie bywa innowacyjne i zupełnie inne niż te same wersje posiłków w domu. Sama mam zamysł na jadanie poza domem, chociaż zdarzało mi się to do tej pory sporadycznie. Dobre restauracje można policzyć na palcach jednej ręki. Fajnie, że macie sprawdzone miejsca. Chyba czas zacząć testowanie. Po świętach będę w Warszawie to może uda mi się wybrać na rozmantyczny obiad z meżem. Coś polecicie konkretnego? Najlepiej Centrum.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Ulubione restauracje w Warszawie

Postprzez BlueTiger » 29 mar 2016, o 21:02

W centrum jest sporo ciekawych miejsc. może sprecyzujesz co konkretnie by Cię interesowało?:) jaką kuchnie lubisz?
Avatar użytkownika
BlueTiger
Miła Kobietka
 
Posty: 80
Dołączył(a): 24 mar 2015, o 20:12

Re: Ulubione restauracje w Warszawie

Postprzez Theila » 5 kwi 2016, o 20:23

Nie mam jednej ulubionej kuchni, lubię poznawać nowe dania i smaki, a potem próbuję je wyczarować w swojej własnej kuchni. Można powiedzieć, że jestem otwarta - bylebym miała gwarancję, że będzie smacznie i że nie wyjdę głodna. :)
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Ulubione restauracje w Warszawie

Postprzez a_gatka » 8 kwi 2016, o 12:27

A kuchnię francuską lubisz? Byłam ostatnio w podróży służbowej i klientka zabrała mnie na lunch w centrum do francuskiej restauracji. Wyszłam oczarowana smakami i klimatem miejsca. :)
a_gatka
 

Re: Ulubione restauracje w Warszawie

Postprzez Theila » 13 kwi 2016, o 20:37

Po weekendzie mamy oboje kilka dni wolnego to może wtedy romantyczna kolacja to będzie dobry pomysł. Ogólnie każdą kuchnię lubie jeśli jedzenie jest smaczne. Jak polecasz francuską kuchnię to chętnie spróbuję. Co to za miejsce i gdzie dokładnie?
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Ulubione restauracje w Warszawie

Postprzez a_gatka » 16 kwi 2016, o 20:07

Paul przy Emilii Platter. Teraz jest tam jeszcze przyjemniej, bo uruchomili ogródek. :) Bardzo polecam ich kartę, z pewnością znajdzie się w niej coś odpowiedniego na romantyczną kolację, bo mają w niej całą paletę ciekawych dań. Zresztą zerknij sobie u nich na fejsie, mają dostępne menu w aplikacji. Jak znajdę to wrzucę Ci zdjęcia, bo nawet coś tam robiłam będąc ostatnio. :)
a_gatka
 

Re: Ulubione restauracje w Warszawie

Postprzez Theila » 17 kwi 2016, o 13:56

Dziękuję za info, na pewno popatrzę w takim razie co ciekawego mają w menu. A fotki bardzo chętnie, jeżeli to nie problem. :)
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Ulubione restauracje w Warszawie

Postprzez a_gatka » 27 kwi 2016, o 22:38

Wybacz, chwilę mnie nie było na forum. :) Łap - quiche z kozim serem - polecam uwadze, pyszne, lekkie i bardzo francuskie... :) A poniżej starterek - pyszne pieczywo z doskonałą oliwą. Bardzo lubię! :)

Obrazek

Obrazek
a_gatka
 

Re: Ulubione restauracje w Warszawie

Postprzez Demeter » 30 kwi 2016, o 22:54

Aleś mi ochoty narobiła! Jeśli to smakuje tak jak wygląda, to i ja będę musiała tam zajrzeć. Bardzo lubię kuchnię francuską. :)
Avatar użytkownika
Demeter
Fajna Kobietka
 
Posty: 199
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 00:58
Lokalizacja: moje miejsce na ziemi :)

Re: Ulubione restauracje w Warszawie

Postprzez Theila » 11 maja 2016, o 14:46

No i w końcu i nam udało się dotrzeć do Paula. W prawdzie nie na obiad, a na śniadanie, ale warto było. Restauracja ma fajny klimat i bardzo mi się spodobała. Smaczne jedzenie, pyszne soki i możliwość zjedzenia zarówno wewnątrz jak i na ogródku. Na pewno tam wrócimy, bo śniadanie to tylko poczatek próbowania tych pyszności z karty. Kolejnym razem na pewno wezmę to quiche z kozim serem. Wygląda rewelacyjnie. Moje sniadanie wyglądało tak:

Obrazek
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Ulubione restauracje w Warszawie

Postprzez docha » 3 cze 2016, o 22:34

No i po co ja tu weszłam, tylko się głodna zrobiłam ;)
Wybaczcie głupie pytanie, ale nie jestem z Warszawy, Emilii Plater to jest blisko centrum i metra, tak? W przyszłym tygodniu jadę na szkolenie, może byśmy się tam wybrali ze znajomymi z pracy. Ale musi być blisko, bo nie trafimy ;)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]