E-papierosy - Wasze opinie

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez izaa » 8 kwi 2014, o 17:16

są mniej szkodliwe lecz bardzo kosztowne

Tutaj znajdziesz najlepsze centrum medycyny estetycznej, stomatologii i kosmetologii w Lublinie www.idealmed.com.pl
izaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 17:07
Lokalizacja: Lublin

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez rudowlosa » 9 kwi 2014, o 01:23

Alex napisał(a):I co ja mam zrobić.:P Prawie 300 zł co miesiąc na fajki, ale ja lubię palić. Może spróbuje jednak z tym czymś chociaż mnie do tego nie ciągnie. To taka po prostu drapiąca w gardło para. :D

z czasem sie do tego przyzwyczajasz i juz nie drapie, albo masz za mocny liquid

redorange666 napisał(a):Rudowłosa: a ja czytałem że właśnie przy e jest znacznie mniejsza przyswajalnośc nikotyny niz przy paleniu analoga.
Co do zwiększania dawek... jak zacząłem palić e to kupowałem 18mb/ml teraz 12 i słabsze... więc nie do końca się zgadzam z Twoja opinią. Mówię jako praktyk a nie teoretyk :)

czytaj ze zrozumieniem,
przeciez napisalam o ZMNIEJSZANIU dawki nikotyny, a nie zwiekszaniu, 18mg to duzo, z wysokiego poziomuy zaczynalas
i e-p ma wieksza przyswajalnosc nikotyny przez blony sluzowe, poczytaj lepsze artykuly

imloco napisał(a):Serio? :| Opakowanie jednorazówki sprawiło, że rzuciłaś zwykłe fajaki.. Takiego hasła reklamowego to jeszcze nie słyszałam.

te jednorazowki, jeszcze na kadrize to przezytek, wyprzedawanie sortu z przed lat, teraz sa zbiorniczki napelniane liquidem a nie jednorazowki, pozatym to co ona wskazala to droga zabawa, za tą samą cene masz zestaw wielokrotnego uzytku, a nie różową zabawke na tydzien

izaa napisał(a):są mniej szkodliwe lecz bardzo kosztowne

eeee, nie,
epalenie jest tansze miesiecznie o ok 50%, nie znam nikogo kto wydal by miesiecznie na liquid rownowartosc miesiecznych kosztow analogowych papierosow, oczywiscie nie liczymy w tym jednorazowego zakupu epapierosa

Alex napisał(a):O to tego np. nie wiedziałam. Ostatnio widziałam te płyny do fajek w Żabce i to kosztowało np. 25 zł. Jak to by wyszło w przeliczeniu na fajki? Powiedzmy, że palę tak ponad połowę na paczki na dzień. Tylko nie wiem, czy to tak można przeliczyć, bo jak obserwuje znajomych, to albo w ogóle nie palą, albo siedzą ćmokają tą fajkę przez pół godziny.

imloco - dokładnie tak. Tak myślę, że ta fajka to byłby bardziej taki dodatek, bo całkowicie palenie "normalnych" nie chce rzucać, ale jakby tak się ograniczyć tylko do np. wieczornej fajki/dwóch to byłoby super.

liquidy kupowane w kipskach, w galeriach handlowych na stanowiskach, w zabce są drogie, ten sam liquid na stronce www producenta kupisz za polowe ceny, a u konkurencji jeszcze mniej, w zabce teraz jedt mild, to chyba najdrozsza firma na rynku
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Alex » 9 kwi 2014, o 11:56

rudowłosa- wielkie dzięki za to co napisałaś. :) Jak mi się kasą unormuje to kupie faję i spróbuje. Dobra to taka koło 100zł? Jak możesz, to poleć coś na privie jak to nie problem.
Alex
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 17:21

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez imloco » 9 kwi 2014, o 13:46

Alex napisał(a):O to tego np. nie wiedziałam. Ostatnio widziałam te płyny do fajek w Żabce i to kosztowało np. 25 zł.

Zależy od pojemności kupowanego opakowania, ale w żabkach wszystko jest też droższe swoją drogą.

izaa napisał(a):są mniej szkodliwe lecz bardzo kosztowne

Na początku trzeba wydać stówe na e-p + jeszcze liqud to fakt, ale w skali miesiąca koszt ten jest niższy niż palenie normalnych fajek.

Alex napisał(a):Jak mi się kasą unormuje to kupie faję i spróbuje. Dobra to taka koło 100zł?

Możesz zawsze wziąć e-papierosa w abanamencie i wtedy nie musisz wydawać na początku kasy za e-papierosa. Tylko, że się zobowiązujesz umową na rok.

Obrazek
Avatar użytkownika
imloco
Extra Kobietka
 
Posty: 252
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 17:51

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez rudowlosa » 20 kwi 2014, o 00:40

Alex napisał(a):rudowłosa- wielkie dzięki za to co napisałaś. :) Jak mi się kasą unormuje to kupie faję i spróbuje.

warto zainwestowac, juz w 1 miesiacu zwroci Ci sie kasa wydana na e-p
Alex napisał(a):Dobra to taka koło 100zł? Jak możesz, to poleć coś na privie jak to nie problem.

mysle ze 100zl to dobra cena za e-p, ani za drogo, ani za tanio, przy dobrej klasy sprzecie to najlepszy stosunek ceny do jakosci

imloco napisał(a):Możesz zawsze wziąć e-papierosa w abanamencie i wtedy nie musisz wydawać na początku kasy za e-papierosa. Tylko, że się zobowiązujesz umową na rok.

chodzi o SPAM to faktycznie ciekawa opcja, miesiecznie tylko koszt liquidu jaki zamowilas i e-p masz za free

Ostatnio edytowano 20 kwi 2014, o 06:52 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Hadassa » 20 kwi 2014, o 06:53

z tą kasą wydaną na epapierosa, nigdy nie wiadomo.. kumpel kupił jakiś tam najdroższy i po miesiącu mu się skopał ;)
więc tu pewnie jak z wszystkim, zalezy na co trafisz

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez imloco » 20 kwi 2014, o 23:59

rudowlosa napisał(a):warto zainwestowac, juz w 1 miesiacu zwroci Ci sie kasa wydana na e-p

Dla niektórych najciężej jest uciułać na ten pierwszy zakup. :p

Hadassa napisał(a):z tą kasą wydaną na epapierosa, nigdy nie wiadomo.. kumpel kupił jakiś tam najdroższy i po miesiącu mu się skopał ;)
więc tu pewnie jak z wszystkim, zalezy na co trafisz

No właśnie te najdroższe wcale się jakością nie różnią od tych w umiarkowanych cenach. Sztuczne tworzenie wyższej klasy + musi się zwrócić producentowi za reklame. :p

Obrazek
Avatar użytkownika
imloco
Extra Kobietka
 
Posty: 252
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 17:51

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Julija » 25 kwi 2014, o 16:08

A ja polecam e-papierosy ! Świetny wybór ! Znajdziecie także akcesoria :)

Ostatnio edytowano 25 kwi 2014, o 16:20 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Julija
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 15:38

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez krystek » 27 kwi 2014, o 18:52

Nie warto, są tak samo szkodliwe jak te zwykłe. Polecam poczytać raporty na ten temat.

Pozdrawiam, Krystek
Moja strona: www.higieniczny.pl - kliknij! ;)
krystek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 kwi 2014, o 16:26

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez rudowlosa » 8 maja 2014, o 02:44

Hadassa napisał(a):z tą kasą wydaną na epapierosa, nigdy nie wiadomo.. kumpel kupił jakiś tam najdroższy i po miesiącu mu się skopał ;)
więc tu pewnie jak z wszystkim, zalezy na co trafisz

dlatego ja tez nie widze sensu wydawac na e-p jak za zloto, szczegolnie jesli nie ma jakis "zlotych parametrow,
wazne tez zeby patrzec na warunki gwarancji, bo czesto firmy tną na tym i dają tylko kilka miesiecy, gdzie inne daja pelny rok


imloco napisał(a):
rudowlosa napisał(a):warto zainwestowac, juz w 1 miesiacu zwroci Ci sie kasa wydana na e-p

Dla niektórych najciężej jest uciułać na ten pierwszy zakup. :p

tu sie zgodze, co innego wydac 15zl dziennie na paczeka fajek, a co innego uzbierac przez tydzien i kupic e-p :D

rudowlosa napisał(a):chodzi o SPAM to faktycznie ciekawa opcja, miesiecznie tylko koszt liquidu jaki zamowilas i e-p masz za free

wpisz w google e-papieros na abonament i odnajdziesz to o czym mowilam, to tez metoda zeby nie miec kosztow zakupu e-p na starcie
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Hadassa » 8 maja 2014, o 08:33

Ale... jeżeli ktoś w ogóle chce spróbować..
to są jednorazowe e-papierosy..
Koszt to około 20 zł...
na kilka dni starczy.... czy tam dzień ;) zależy ile się pali...
bo nei każdemu to może pasować...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez jałowa » 13 maja 2014, o 08:15

to prawda są już dostępne na rynku jednorazowe e papierosy.
jelsi chodzi o temat e fajek to tak naprawdę jedno jest pewne, że warto zainwstować w dobry sprzęt bo te z sieci nie nadają się do niczego, bardzo szybko przeciekają i lądują w koszu więc szkoda kasy. Lepiej zrobić taki zakup u zaufanego producenta, który na dodatek da Nam gwarancję na taki sprzęt.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Hadassa » 13 maja 2014, o 08:40

pisałam wczesniej ;) kumpel kupił jakąś tam część, niby najlepszą itp..
dostał na nią tydzień gwarancji i skopała się po miesiącu

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez jałowa » 17 maja 2014, o 11:02

mnie od razu cześć z tygodniowa gwarancja wydałaby się bardzo podejrzana, szukałabym producenta który da nieco dłuższą gwarancje, zeby mieć pewność że na pewno po tygodniu zakupiony sprzęt się nie zepsuje.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Hadassa » 17 maja 2014, o 11:05

Ale niby to było coś polecane na forach itp ;)
więc wiesz.. nigdy nie wiadomo na co się trafi,..
a i tak pewnie dużo zalezy od tego ile tak na prawdę palisz...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez imloco » 18 maja 2014, o 20:25

Nawet jak na forach jest coś polecane, ale ma gwarancje na tydzień/miesiąc a inny produkt na 12 miesięcy to jednak bym się skłaniała do zakupu tego drugiego. Nawet przypadek losowy i już e-papieros ląduje w koszu.

Obrazek
Avatar użytkownika
imloco
Extra Kobietka
 
Posty: 252
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 17:51

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez rudowlosa » 18 maja 2014, o 23:06

to prawda, dlugosc okresu gwarancyjnego i ogolnie warunki gwarancji okreslaja co producent sadzi o swoim produkcie, jesli jest go pewien to i da gwarancje na 10lat, jak sprzedaje chinszczyzne to na kilka dni
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez kobietka77 » 21 maja 2014, o 21:06

Ja czytałam wiele opinii lekarzy, którzy polecali zmianę na elektroniczne. Badań jako takich nie ma, więc każdy ocenia sam, jak się czuje. Trzeba brać liquidy ze sprawdzonego źródła i dobrych sklepów.
Avatar użytkownika
kobietka77
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 15:56

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez rudowlosa » 24 maja 2014, o 01:18

jest wiele badan na ten temat, wiekszosc opisuje "czystosc" e-p, tzn nie ma spalania, wiec nie ma dymu ktory sie wdych, i nie ma przez to tych rakotworczych kilku tysiecy zwiazkow chemicznych,
i w tym ujeciu e-p jest zdrowsze od analogow
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez imloco » 25 maja 2014, o 11:46

kobietka77 napisał(a):Badań jako takich nie ma, więc każdy ocenia sam, jak się czuje.

Nie ma wieloletnich badań, bo i skąd. :) Natomiast takie normalne są i e-p jest zdrowsze. Aczkolwiek sama nikotyna, czy to z normalnych fajek czy z elektryka nie jest dobra dla organizmu, więc się powinno ją ograniczać.

Obrazek
Avatar użytkownika
imloco
Extra Kobietka
 
Posty: 252
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 17:51

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez clara87krk » 28 maja 2014, o 19:10

ja palę e papierosa od roku, zamówiłam sobie takiego SPAM ;) póki co świetnie się sprawuje ;)

Ostatnio edytowano 28 maja 2014, o 20:58 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
clara87krk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 maja 2014, o 19:03

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez Jagoda123 » 2 cze 2014, o 16:26

Ja rzuciłam teraz z dnia na dzień papierosy i nie chcę do tego wracać.
Avatar użytkownika
Jagoda123
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 10 wrz 2013, o 10:43

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez imloco » 8 cze 2014, o 20:43

Zazdroszcze :D Mi się nigdy tak nie udało. Stąd ten temat w sumie. ;p

Obrazek
Avatar użytkownika
imloco
Extra Kobietka
 
Posty: 252
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 17:51

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez rudowlosa » 8 cze 2014, o 23:49

kazdy kto chce probuje jak moze
jedni gumy nikotynowe, inni plasterki, biorezonanse ect
jesli rzucenie na raz nie pomaga, bo silna wola jest za slaba, to kazda skuteczna metoda sie oplaca
rudowlosa
Fajna Kobietka
 
Posty: 148
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 19:43

Re: E-papierosy - Wasze opinie

Postprzez redorange666 » 9 cze 2014, o 15:29

Nikotyna to betka... jest w wielu warzywach które jemy i lubimy... i w zasadzie nie jest rakotwórcza (występuje np w kalafiorze).

Generalnie stosując dobre liquidy zawarte w nich substancje są używane przez nas od dziesięcioleci... tak w lekach, kremach kończąc na jedzeniu... więc dodatkowo wdychając parę... wcześniej umrze się z powodów naturalnych niż z powodu e-fajki.
8 miesiąc mi już leci z e... i bąda następne.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], tomchervh17