cześć czemu nie mam chłopaka

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

cześć czemu nie mam chłopaka

Postprzez Kinga358 » 19 kwi 2014, o 21:07

czy ze mną jest coś nie tak .. czy może z chłopakami ?? A może jeszcze nie szukac chłopaka może sam przyjdzie u mnie koleżanki już miały i mają chłopaka a mają od 15-19 lat . ja mam 18 lat i nic zero chłopaków ja już tego nie rozumiem .Ale nie szukam na siłę bo się nie oplaca POMÓŻCIE MIII co mam o ty myśleć :)
Kinga358
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 kwi 2014, o 20:59

Re: cześć czemu nie mam chłopaka

Postprzez Astra » 19 kwi 2014, o 21:31

W uczuciach pospiech nie jest wskazany, to prawda stara jak swiat.
Nie jest latwo o chlopaka wartosciowego , bo pustaka znajdziesz predzej niz Ci
sie wydaje.
Ale mysle, ze Ty tak naprawde to sama wiesz juz jak masz postapic , bo nawet piszesz
o tym w swoim komentarzu.
Nie ma zasady i reguly mowiacej , ze w jakims wieku masz miec obowiazkowo chlopaka.
To , ze Twoje kolezanki go mialy lub maja a sa nawet mlodsze od Ciebie to naprawde
nie jest powod do tego by powiedziec, ze z Toba jest cos nie tak.
Wrecz przeciwnie, z Toba jest wszystko ok.
Milosc dopadnie Cie szybciej niz Ci sie wydaje, bo jak widze to wlasnie tesknisz za uczuciem
a nie szukasz chopaka doraznie i na chwile jak robia to kolezanki.
!8-tka to super wiek na milosc ale bez paniki , przesady i wzorowaniu sie na podbojach kolezanek.
Najwazniejsze, ze myslisz i wiesz tak naprawde czego chcesz. :)
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: cześć czemu nie mam chłopaka

Postprzez Nie » 19 kwi 2014, o 23:52

Dziewczyno, nie przejmuj się :) Ja mam 20 lat i jak dotąd też nie mam szczęścia w miłości... Czemu tak jest? Nie mam pojęcia... Masz 18 lat niedługo matura, później studia, pójdziesz na studia techniczne, tam jest dużo facetów, może któryś Cie zainteresuje (i Ty jego) :)
Nie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 12 paź 2013, o 22:35

Re: cześć czemu nie mam chłopaka

Postprzez Hadassa » 20 kwi 2014, o 06:55

A do czego tu się śpieszyć ;) a na poważnie, wiek nie jest tu wyrocznia.
Pytanie może czy chcesz chłopaka, by miec, czy by z nim coś stworzyć ??
jeżeli tylko by miec, to pewnie nie było by tak trudno..
jak stworzyć coś więcej, to już trochę trudniej ;)
Ale prawda jest taka, że czasem po prostu musisz sama zrobić ten pierwszy krok w jego stronę i się nie izolować, od męskiego towarzystwa...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: cześć czemu nie mam chłopaka

Postprzez natalkaDawidka » 20 kwi 2014, o 15:46

Jak będziesz siedzieć na dupie i nic nie robić, to nie licz na to, że Ci chłop z nieba spadnie. Trzeba się udzielać w życiu towarzyskim, to chyba jedyny sposób, by kogos poznać. Masz też internet. Siedząc w domu zostaniesz starą panną.
natalkaDawidka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 30 mar 2014, o 20:41

Re: cześć czemu nie mam chłopaka

Postprzez Astra » 21 kwi 2014, o 13:43

O kurcze , ale to zabrzmialo prawie jak potencjalna grozba i straszliwa wrozba. :?
Ja mysle, ze Kindze w przyszlosci nie zagraza staropanienstwo, bo ona chyba wie czego tak naprawde szuka.
Dziewczyna jest w przyslowiowej kropce bo z chopakami idzie jej pod gorke, wiec
dzieli sie z nami swoimi watpliwosciami.
Nie kazda z nas jest przebojowa i bezpardonowa, widocznie Kindze jest naprawde
zle i byle jak skoro pyta co w jej zyciu jest nie tak , ze nie moze trafic na chopaka i go
nie ma.
Sadze , ze takie dylematy ma niejedna 18-to latka. :?
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: cześć czemu nie mam chłopaka

Postprzez Adix257 » 21 kwi 2014, o 22:28

Cześć ja mam 23 lata i jeszcze nie miałem dziewczyny, z wyjątkiem tej jednej pseudo dziewczyny z którą żałuję że byłem. Ja popełniłem błąd bo się pospieszyłem i nic z tego nie wyszło, prócz nerwów ;-)

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: cześć czemu nie mam chłopaka

Postprzez pingwin.1989 » 22 kwi 2014, o 14:56

Myślę, że jeszcze nie jest odpowiedni czas. Nie znaleźliście się wzajemnie z tym jedynym chłopakiem. Cierpliwość będzie dobrze wynagrodzona :D
pingwin.1989
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 kwi 2014, o 14:51

Re: cześć czemu nie mam chłopaka

Postprzez Astra » 22 kwi 2014, o 23:08

Adix257 napisał(a):Cześć ja mam 23 lata i jeszcze nie miałem dziewczyny, z wyjątkiem tej jednej pseudo dziewczyny z którą żałuję że byłem. Ja popełniłem błąd bo się pospieszyłem i nic z tego nie wyszło, prócz nerwów ;-)

:) Jednym slowem daremne zale prozny trud.
Uszy do gory .
Najwazniejsze , ze to zrozumiales i odczules na wlasnej skorze .
Nie Ty pierwszy ani ostatni takiego zyciowego kopniaka dostales.
Mysle, ze czasami musimy czegos bylejakiego zasmakowac i doznac by w przyszlosci juz
byc wyczulonym na takie byki.
Ale tak naprawde to i tak bedziemy zawsze lokowac nasze uczucia tam gdzie niekoniecznie
bedzie fajnie i bezpiecznie, bo mamy juz takie ludzkie natury , ze rzadko uczymy sie na
bolesnych upadkach i bledach.
W koleczko je powielamy i powielamy , bo tacy ryzykanci juz jestesmy z natury.
Ale zawsze warto isc do przodu i wierzyc , ze spotkamy kogos wyjatkowego co do ktorego
napewno nie bedziemy miec zadnych watpliwosci i nie bedziemy zalowac , ze kochamy. :)
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: cześć czemu nie mam chłopaka

Postprzez Adix257 » 22 kwi 2014, o 23:21

No co zrobisz jak nic nie zrobisz Astrusiu ;-) Jeszcze popełniam jeden błąd jeśli poznam jakąś kobietę przez internet to nie wiem dlaczego ale zawsze dążę do spotkania na żywo, ale jeszcze nigdy mi to nie wyszło, więc chyba daremny mój trud.
kochana Kingusiu takiego błędu też nie popełniaj ;-)

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: cześć czemu nie mam chłopaka

Postprzez Madlen » 23 kwi 2014, o 20:16

Piszesz, że nie szukasz na siłę, ale zastanawiasz się czy wszystko to jest normalne..
Na wszystko przyjdzie czas, na miłość również. Nie masz się co spieszyć, nic Ci nie ucieknie a doświadczenia w związkach możesz zdobyć i później..
Poza tym masz dopiero 18 lat i wszystko przed Tobą..
Tylko czy Ty przypadkiem nie czujesz się gorsza od tych koleżanek, które już chłopaków mają??
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: cześć czemu nie mam chłopaka

Postprzez kkk-kamila » 29 kwi 2014, o 09:37

ja tez ldugo bylam sama, pomyslalam ze poszukam na forach i roznych portalach randkowych, ale roznie to bywalo, czasami konczyol sie zabawnie, ale czasami wracalam zaplakana do domu ze chyba cos ze mna jest nie tak, ale wkoncu pojawil sie ten edyny, mysle ze nie ma sie co martwic, a jesli nie macie pomyslu jak kogoś poznac to ja poleccam serwis SPAM możecie sie umowic bez zobowiazac na rower czy kawe i kogos poznac ;)

Ostatnio edytowano 29 kwi 2014, o 09:51 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kkk-kamila
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 31 mar 2014, o 10:41

Re: cześć czemu nie mam chłopaka

Postprzez TuszNaRzęsach » 29 kwi 2014, o 16:58

A ja mysle, ze nie wiek jest wazny w tym wszystkim :) mam znajome, ktore maja po 30sci lat i sa same. Nie warto sie z niczym spieszyc i pozniej do konca zycia zalowac :) uwierz mi, ze facet pojawi sie w najmniej oczekiwanym przez ciebie momencie i na poczatku moze nawet nie zdasz sobie sprawy, ze to twoj przyszly maz. Jesli czujesz sie w jakis sposob samotna czy gorsza bo inne kolezanki maja facetow a ty nie- to kup jakas super kiecke i wybierz sie potanczyc, w mig znajdziesz towarzystwo :) pytanie tylko, czy takie towarzystwo cie interesuje ;P raczej sie nie spiesz z niczym ;*

Kobiecie łatwiej jest przyznać, że nie ma racji gdy ją ma niż gdy jej nie ma.
(Marylin Monroe)
Avatar użytkownika
TuszNaRzęsach
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 29 kwi 2014, o 15:52
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]