SKUTECZNE DIETY

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Hadassa » 18 kwi 2014, o 08:45

Ale to nie chodzi też o to by nie jeść nic lub prawie nic.
Szczególnie gdy ćwiczymy, ważne by organizm miał energię do ćwiczeń...
Jeżeli skusisz się raz dziennie na coś słodkiego to świat się nie zawali...
o ile regularnie ćwiczysz ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez apollo » 18 kwi 2014, o 10:30

To zależy o jakiej ilości tych słodyczy mówimy, ale generalnie rozsądek podpowiada że najlepiej jeść słodycze raz na tydzień. Pamiętajcie, że jeden batonik to później godzina pracy na siłowni. Czy warto? Zalezy od podejścia.
apollo
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Adidasowa » 18 kwi 2014, o 12:52

Had nie no już nie jem nie wiadomo jakich ilości, A nie pozwala na kupo dużej ilości. Jak ma coś kupić to paluszki czy krakersy, ewentualnie biszkopty i herbatniki.
No zaczynam ćwiczyć regularnie co drugi dzień, bo zakwasy nie pozwalają na więcej póki co :D ale idę w dobrym kierunku, może tym razem tak szybko nie odpuszczę :D

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez ewulkaa28 » 18 kwi 2014, o 23:47

muszę się pochwalić :) w 2,5 tygodnia schudłam 7 kilogramów. Już jestem ponad tydzień po diecie i nie ma skutkow ubocznych. wreszcie mi się udalo!!! :) nie ma nic lepszego od indywidualnie dobieranej diety, a taką zafundowała mi bezpłatnie dietetyczka ze SPAM. wszystkie konsultacje i wymiany informacji przebiegała przez internet. nie ma co więcej gadać, cieszę się ładną figurą na wiosnę i wam też tego życzę!

Ostatnio edytowano 19 kwi 2014, o 10:51 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
ewulkaa28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 kwi 2014, o 23:41

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Nieuczesana » 20 kwi 2014, o 12:30

Hmmm,nigdy nie miałam okazji się odchudzać-tak mówią inni.Próbowałam diety Dukana,żeby sobie poprawić sylwetkę,bo nigdy sama o sobie nie myślałam,że jestem idealna.
Zakwasiłam tylko organizm.Paskudne to jedzenie,marzyłam o czymś normalnym na obiad.
Nie polecam.
Avatar użytkownika
Nieuczesana
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 kwi 2014, o 18:25

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez apollo » 22 kwi 2014, o 10:24

Dukan niszczy zdrowie, mało miałyście tego przykładów w Polsce i na świecie? On przecież stracił prawo do wykonywania zawodu. Całkowicie odradzam diety tematyczne, one tylko niszczą zdrowie - ludzie Dukana stają się stałymi klientami specjalistów od nerek!
apollo
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Mała_Kaśka » 27 kwi 2014, o 17:04

Jak dla mnie skuteczny jest catering dietetyczny który sobie zamawiam, jem zdrowo, smacznie, regularnie i mam darmowe konsultacje z dietetykiem...
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez apollo » 28 kwi 2014, o 09:51

A, to o chodzi... Na pewno katering dietetyczny sprawi cuda. Na pewno nie oszczędzają na jakości produktów i dostajesz tylko te pełnowartościowe. Wierzysz w to? Smaczne jedzenie i zdrowe można przygotować tylko na jeden sposób - samodzielnie!
apollo
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Mariolkaboz » 9 maja 2014, o 12:02

Ostatnio im bliżej lata, wszyscy interesują się sprawdzonymi dietami. Nikt nie myśli aby dbać o siebie cały rok, tylko przed wakacjami. No jest to problem dla nas.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Mała_Kaśka » 11 maja 2014, o 19:53

8-)
apollo napisał(a):A, to o chodzi... Na pewno katering dietetyczny sprawi cuda. Na pewno nie oszczędzają na jakości produktów i dostajesz tylko te pełnowartościowe. Wierzysz w to? Smaczne jedzenie i zdrowe można przygotować tylko na jeden sposób - samodzielnie!

Być może masz trochę racji. Ale... jesli ktoś pracuje..dużo pracuje, ma na głowie full spraw a ma możliwość zamawiania sprawdzonego:) cateringu to jest to wyjście. Nie ma tysiąca wymówek i odkładania, a są efekty.
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez a_gatka » 11 maja 2014, o 20:47

A guzik prawda, że tak powiem. Pracuję więcej, niż dużo. W międzyczasie wychowuję dziecko, realizuję swoje pasje, zajmuję się psem, kotem, facetem (niekoniecznie w tej kolejności) i jakoś znajduję czas na zdrowe jedzenie. Jeśli nie zmienisz swoich nawyków żywieniowych, żaden catering Ci nie pomoże - chyba, że zamierzasz być na nim przez całe życie - na co mnie np. szkoda by było kasy. :)
a_gatka
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Theila » 26 maja 2014, o 07:37

Chyba to już pisalam, ale bez porządnego wzięcia się za siebie i swoje żywienie nie ma szans na osiągnięcie czegokolwiek. ciągłe narzekanie wcale nie pomaga. Ja ogólnie lubie się zgrowo odżywiać. Podejrzalam na stronie diety Cambridge dania, gdzie na całe tygodnie są opracowane z kaloriami i pełnymi przepisami. Fajna sprawa dla tych którzy nie maja czasu bo mają podane jak na dloni. Trzeba tylko zrobić :)
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez cotton » 27 maja 2014, o 13:14

Nie tylko odchudzanie powinno być połączone z ćwiczeniami ale też z prawidłowym odżywianiem. Najlepiej jeść to co nasz organizm przyswaja w takich ilościach jakie jest zapotrzebowanie. Dlatego jak najszybciej powinno się zrobić badanie na nietolerancję pokarmową tzw. kod metaboliczny, aby nie tyć. Ostatnio tyle się o tym mówi, że jedzenie jest naszym naturalnym lekarstwem tylko trzeba wiedzieć jakie produkty można jeść. Znalazłam opowieść dziewczyny, która o tym opowiada. http://www.youtube.com/watch?v=laG4ptFi-K8
cotton
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:27

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez karolinaaa88 » 28 maja 2014, o 12:33

sory, ale nie otwiera mi sie ten filmik :/ chce go otworzyc to uruchamia sie przed jakas straszna reklama :/ a mozesz cos wiecej powiedziec o tym kodzie? a ty robilas?
karolinaaa88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 maja 2014, o 12:32

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez beatamarysia » 28 maja 2014, o 15:28

znalazłam fajne zestawienie wszystkich "złotych rad" którymi trzeba się kierować przy wyborze diet SPAM bo z dietami to jest tak, że dla jednego bardzo podpasuje, a dla drugiego wcale. Ważne jest aby podczas diety jeść to co się naprawdę lubi. Ja nie przepadam za kapustą - dieta kapuściana nie jest dla mnie, za to kocham cytryny... dieta sama się nasuwa.

Ostatnio edytowano 28 maja 2014, o 21:15 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
beatamarysia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 lip 2013, o 18:05

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez a_gatka » 29 maja 2014, o 11:03

Ta... zakwaszenie organizmu też. :D Jeżeli chcesz schudnąć dziewczyno, musisz jeść. Zdrowo, rozsądnie, świadomie. Inaczej nie pomoże Ci żadna dieta. Jeśli masz problem z komponowaniem posiłków, wybierz taką, która tego uczy.
a_gatka
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Tusia » 29 maja 2014, o 13:04

karolinaaa88 napisał(a):sory, ale nie otwiera mi sie ten filmik :/ chce go otworzyc to uruchamia sie przed jakas straszna reklama :/ a mozesz cos wiecej powiedziec o tym kodzie? a ty robilas?


Żeby obejrzeć ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=laG4ptFi-K8 trzeba poczekać te 5 sekund i w prawym górnym rogu zlikwidować reklamę, po tym otwiera się filmik.
Dziewczyna mówi ciekawie. Nie cuda są wyznacznikiem do sukcesu a edukacja jedzenia i zdrowy rozsądek.
Tusia
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez rosiehw » 29 maja 2014, o 14:59

a_gatka napisał(a):Ta... zakwaszenie organizmu też. :D Jeżeli chcesz schudnąć dziewczyno, musisz jeść. Zdrowo, rozsądnie, świadomie. Inaczej nie pomoże Ci żadna dieta. Jeśli masz problem z komponowaniem posiłków, wybierz taką, która tego uczy.


Albo idź do dietetyka, on podpowie, jak to robić prawidłowo :)
Diety CUD nie istnieją :)
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez a_gatka » 30 maja 2014, o 21:05

Diety cud nie. Ale diety skuteczne i owszem, czego jestem żywym dowodem. :)
a_gatka
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Truteń » 30 maja 2014, o 21:41

wystarczy pzrestać jeść gluten i mleko i słodycze, a zaczniecie chudnąć
Avatar użytkownika
Truteń
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 26 maja 2014, o 22:42

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Kari » 2 cze 2014, o 15:19

Ja stawiam na lekarzy i specjalistów, a nie kolorowe gazetki :) Dostałam dużo porad i indywidualne diety w gratisie przy zakupie kiełkownicySPAM bardzo fajne, dietetyczne i zdrowe kiełki. samo dię robi ;) ). Urozmaiciło to mogą domową kuchnię i schudłam już 6 kg :)

Ostatnio edytowano 3 cze 2014, o 11:04 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Kari
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 cze 2014, o 15:16

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez apollo » 6 cze 2014, o 10:41

Hehe... jedyna skuteczna dieta polega na rozsądku we wszystko co jemy. Wszystko jest dla ludzi, ale w rozsądnych ilościach. Ja również swego czasu pochłaniałam słodycze - na foreverslim to minęło, ale zanim osiągnęłam efekt, też zjadłam sporo zdrowia. Otyłość to straszna choroba :(
apollo
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez matamka » 10 cze 2014, o 02:22

No właśnie! umiar i rozsądek z tym co jemy to podstawa. miałam straszne problemy z podjadaniem miedzy posiłkami i dlatego tylam. na szczęscie dałam radę zmotywowac się i przeszłam na dietę herbalife - last minute. od tej pory jem regularne posiłki, mam też zalecone jedzenie odżywki białkowej, ktore zmniejsza poczucie głodu.
matamka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 cze 2014, o 02:14

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Hadassa » 10 cze 2014, o 07:56

Ostatnio w zetce mówili, że nie ma skutecznej diety, ale warto zacząć ćwiczyć i zdrowo się odżywiać..
i chyba to jest klucz, a nie wspomagacze i niewiadomo jakie diety.

Natomiast wczoraj w tv mówili, że nie ma genialnych wspomagaczy.
Bo albo co jest skuteczne, spala tłuszcz ale jest niebezpieczne
albo coś jest bezpieczne i działa wolno.

Wiec najskuteczniejsze mądrze jeść i się ruszac

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez apollo » 11 cze 2014, o 10:49

Hmmm... a wiesz ile razy próbowałam zmienić trwale dietę? Udawało się... na max 2 tygodnie. A właśnie sens brania tabletek był u mnie taki, że przez te 3 miesiące jadłam zdrowo, a później nawet nie miałam ochoty na powrót do starych przyzwyczajeń!
apollo
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]