włosy;)

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

włosy;)

Postprzez Paula21 » 10 mar 2012, o 15:15

witam was ;)
mam problem odnosnie moich wlosów... dzis mam impreze urodzinowa kolezanki..
chciałabym sie poradzic odnosnie rozjasniania wlosow. mam wlosy jasny blond u gory <w odrostach czarnych> a na dole mam rudy.. moje pytanie brzmi czy moge je rozjasnic i wyjdzie mi blond czy jakis inny nieprzyzwoity kolor.... prosze o rade ;)

a oto dodaje fotke <jeszcze bez odrostów>
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Paula21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 22:57
Lokalizacja: Swidnica

Re: włosy;)

Postprzez pomcia » 14 mar 2012, o 22:43

Poczekaj, ale chcesz rozjaśnić ten rudy? Bo to chyba coś rudego nie?
pomcia
 

Re: włosy;)

Postprzez dzo » 15 mar 2012, o 20:13

nic sama nie kombinuj tylko idź do fryzjera !!

i tak masz już miszmasz na głowie ;/
dzo
 

Re: włosy;)

Postprzez Genia » 15 mar 2012, o 21:04

Fryzjer to najlepsza opcja dla ciebie chyba że chcesz miecz czupryne na tygryska :lol:
Genia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 mar 2012, o 20:59

Re: włosy;)

Postprzez mika537 » 15 mar 2012, o 21:55

moim zdaniem tez najlepiej zainwestowac troche i pojsc do fryzjera bo mozesz namieszac i nieciekawie wygladac pozniej a tymbardziej poniszczyc wlosy jezeli sama zaczniesz kombinowac i rozjasniac...
mika537
 

Re: włosy;)

Postprzez ona-3-slask » 13 paź 2012, o 11:08

sama nie kombinuj
nie masz złych wg mnie,ale lepiej niz fryzjerka cos zrobi
ona-3-slask
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 10 wrz 2012, o 10:31

Re: włosy;)

Postprzez szalona sroczka » 14 mar 2013, o 11:52

niestety zostaje tylko użyć rozjaśniacza. potem, żeby włosy nie były paskudnie białe trzeba nałożyć farbę - jeśli masz włosy w dobrej kondycji, to powinny to znieść, jeśli nie, to mogą się trochę uszkodzić. ja farbowałam w ten sposób włosy przez dwa lata - ze względu na to, że mi żadna farba odrostów nie łapała i wychodziły pomarańczowe. teraz już się przejadły, są grzeczne i farba wystarcza - nie łapie idealnie koloru, ale przynajmniej nie robi efektu zółtka :happy

Rozkręcam się na blogu
http://szalona-sroczka.blogspot.com/
Zapraszam, może coś znajdziecie ciekawego dla siebie :)
szalona sroczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 8 mar 2013, o 13:26

Re: włosy;)

Postprzez Hadassa » 14 mar 2013, o 11:56

Popieram opcję fryzjera... w którymś momencie rozjaśniając na własną rękę tylko sobie zaszkodzisz ;)
Jeżeli jednak nie, to czasem można dostać farby które od razu mają w sobie odrobinę rozjaśniacza...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: włosy;)

Postprzez kitek29 » 2 maja 2013, o 13:16

Co zrobić , kiedy włosy się tak bardzo przetłuszczają?? Rano je myję, a wieczorem tak koło 21.00 mam to samo, co miałam rano przed myciem:(
kitek29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 6 mar 2013, o 21:05

Re: włosy;)

Postprzez magma00 » 11 cze 2013, o 12:50

Jeśli masz włosy podatne na przetłuszczanie to nic z nimi nie zrobisz. Wystarczy przyzwyczaić się do codziennego mycia. Ja tak robię już prawie od 10 lat.
Musisz dobrać sobie odpowiedni szampon do codziennego stosowania, bo w przeciwnym razie wysuszysz włosy i będzie z nich siano. Ja wypróbowałam już wiele szamponów, począwszy od tanich, po drogie...
Ostatnio używam szamponu Kosswell Daily Shampoo, jak na razie ok - nie narzekam.

Ale to ty musisz znaleźć złoty środek dla siebie :)
magma00
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 cze 2013, o 12:11

Re: włosy;)

Postprzez iwciaa » 22 lip 2013, o 15:35

Na włosy zmęczone farbowaniem polecam ogromnie szampony Timotei`a. pojawiły się teraz nowe z róża z Jerycha. każdemu przyda się odrobina czegoś naturalnego i odżywczego na głowie:-))
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: włosy;)

Postprzez n4tasha » 23 lip 2013, o 11:18

bardzo dobre produkty do włosów są z firmy Yves Rocher polecam! :)
n4tasha
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 16:47

Re: włosy;)

Postprzez iwciaa » 23 lip 2013, o 21:26

A te produkty też są jak Timotei na bazie tylko naturalnych składników? Uważam, że jak mamy wybór to trzeba wybierać najlepsze bo włosy to nasza ozdoba. Sama wiem po sobie, że mając suche włosy pozwolę dobie na kiepskie kosmetyki to mam siano na głowie, wlosy pozbawione połysku itd. Warto zainwestować z to co naturalne.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: włosy;)

Postprzez Panna_Mysia » 4 kwi 2014, o 16:56

Kochana, ja radzę Ci zrobić dokładnie tak, jak piszą moje poprzedniczki, czyli iść do fryzjera! Ja kiedyś sama rozjaśniłam włosy. Kolor wyszedł... żółto-pomarańczowy, okropny! Jakby tego było mało, włosy były przesuszone, więc połamały się i wypadły. Z długi i pięknych włosów do pasa zrobiła mi się tzw. fryzura "na chłopaka".

Nie eksperymentuj więc z włosami. Nałożyłaś na naturalny kolor farbę. Jeśli teraz zastosujesz kolejną farbę albo rozjaśniacz, istnieje ogromne ryzyko, że 1. kolor będzie dziwaczny, 2. zniszczysz sobie włosy!

A jak już wrócisz od fryzjera, pamiętaj o nakładaniu maseczki albo stosowaniu odżywki po każdym umyciu włosów!

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: włosy;)

Postprzez rosiehw » 5 kwi 2014, o 10:02

Panna_Mysia napisał(a):Kochana, ja radzę Ci zrobić dokładnie tak, jak piszą moje poprzedniczki, czyli iść do fryzjera! Ja kiedyś sama rozjaśniłam włosy. Kolor wyszedł... żółto-pomarańczowy, okropny! Jakby tego było mało, włosy były przesuszone, więc połamały się i wypadły. Z długi i pięknych włosów do pasa zrobiła mi się tzw. fryzura "na chłopaka".

Nie eksperymentuj więc z włosami. Nałożyłaś na naturalny kolor farbę. Jeśli teraz zastosujesz kolejną farbę albo rozjaśniacz, istnieje ogromne ryzyko, że 1. kolor będzie dziwaczny, 2. zniszczysz sobie włosy!

A jak już wrócisz od fryzjera, pamiętaj o nakładaniu maseczki albo stosowaniu odżywki po każdym umyciu włosów!



zgadam się! Nie warto szaleć samemu z włosami. Lepiej udać się do dobrego fryzjera, odżałować, ale mieć pewność, że włosy będą dobrze zrobione. ;)
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: włosy;)

Postprzez 1mpresja » 8 kwi 2014, o 19:57

Wiesz co, jeśli chodzi o odżywki, maseczki, to ja polecam Ci... błoto do włosów XD działa rewelacyjnie, regeneruje zniszczone włosy, odżywia... Moje przestały się wreszcie puszyć, jak używałam błota Bielendy.
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: włosy;)

Postprzez Rzesy-Sklep_pl » 9 kwi 2014, o 13:02

Przede wszystkim powinnyśmy unikać nadmiernego farbowania ponieważ to w znacznym stopniu wyniszcza nasze włosy i osłabiamy je na własne życzenie. Polecam dobry szampon z odżywką,to na pewno pomoze.
Rzesy-Sklep_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 18 gru 2013, o 10:19

Re: włosy;)

Postprzez rosiehw » 10 kwi 2014, o 21:54

1mpresja napisał(a):Wiesz co, jeśli chodzi o odżywki, maseczki, to ja polecam Ci... błoto do włosów XD działa rewelacyjnie, regeneruje zniszczone włosy, odżywia... Moje przestały się wreszcie puszyć, jak używałam błota Bielendy.


już chyba pisałam o tym błocie w podobnym wątku, mam z serii spa afryka z jakąś glinką Ghassoul. jest genialne dla mnie, bo mam strasznie przetluszczajace sie wlosy, a do tego wypadaja garsciami. robie sobie taka maske kilka razy w tygodniu i juz wdze poprawe.
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: włosy;)

Postprzez Adidasowa » 16 kwi 2014, o 20:56

A coś możecie powiedzieć o firmie syoss?

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: włosy;)

Postprzez Kornelka00 » 17 kwi 2014, o 11:57

cóż, mocno się cenią z farbami... (chociaż teraz na allegro czy w sklepie internetowym można znaleźć za 12 zł te farby :D )

Ja pomagałam farbować mamie syossem - aplikacja bardzo ok, kolor również, nie farbi mocno skóry. Śmierdzi jak to farba, ale żadnych minusów nie zauważyłam.

Jedynie minus jest taki, że mimo wszystko mają mało kolorów - ja tam swojego nie odnajduje..

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50

Re: włosy;)

Postprzez Adidasowa » 17 kwi 2014, o 21:51

Źle się wyraziłam :oops: chodziło mi bardziej o szampony, odżywki :) bo póki co włosów nigdy nie farbowałam i nie zamierzam, chyba że nagle osiwieje, ale chyba w moim wieku to nie groz i;)

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: włosy;)

Postprzez Hadassa » 18 kwi 2014, o 08:54

kiedyś miałam jakiś szampon i odżywkę, ale nie zachwyciły mnie...
Wolę inne firmy

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: włosy;)

Postprzez Adidasowa » 18 kwi 2014, o 14:18

A jakieś konkretnie polecasz? Co rzeczywiście dają jakieś efekty?

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: włosy;)

Postprzez Hadassa » 18 kwi 2014, o 19:18

o wiele bardziej wolę np gliss kura, ale fakt używam niemieckiego ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: włosy;)

Postprzez Kornelka00 » 22 kwi 2014, o 10:32

I co, niemiecki lepszy od polskiego?;)

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]