Dieta 36s

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Dieta 36s

Postprzez Awoqa » 20 cze 2011, o 12:49

Witam dziewczyny, ostatnio trafiłam w necie na dietę 36s, skusiłam się na nią i właśnie skończyłam się z nią zapoznawać. Dieta wygląda bardzo przyzwoicie.

Po pierwsze nie ma w niej żadnych głodówek, a posiłki są tak zbilansowane. Po drugie to w diecie pani dietetyk przedstawiła ponad setkę przepisów, które można z powodzeniem wymieniać, jeśli np. nie lubimy jakiegoś dania. Po trzecie główny nacisk położony jest na to aby zmienić nawyki żywieniowe i spokojnie, a przede wszystkim rozsądnie zrzucić nadmiar ciałka:P

Zaczynam stosować tę dietę od dziś i chciałam się zapytać czy wy macie jakieś doświadczenia z nią lub ewentualnie chcecie dołączyć do spólnego forumowego odchudzania. W każdym przypadku serdecznie zapraszam do wątku :]
Awoqa
 

Re: Dieta 36s

Postprzez dzo » 20 cze 2011, o 13:51

ale jakie są główne zasady tej diety ?
dzo
 

Re: Dieta 36s

Postprzez Awoqa » 21 cze 2011, o 09:18

Generalnie, w diecie chodzi o to, żeby zmienić nawyki żywieniowe czyli zacząć jeść mniej i regularnie, przez co likwidujesz uczucie głodu, a organizm przyzwyczaja się do nie odkładania niczego w boczkach:P W dodatku dieta nie polega na eliminacji czegokolwiek z diety i jest dopasowana w taki sposób abyś dostarczała organizmowi wszelkich niezbędnych składników.
Awoqa
 

Re: Dieta 36s

Postprzez eveline » 21 cze 2011, o 15:45

No dobra, ale na czym konkretnie polega ta dieta?
eveline
 

Re: Dieta 36s

Postprzez dzo » 21 cze 2011, o 16:05

Generalnie, w diecie chodzi o to, żeby zmienić nawyki żywieniowe czyli zacząć jeść mniej i regularnie, przez co likwidujesz uczucie głodu, a organizm przyzwyczaja się do nie odkładania niczego w boczkach:P W dodatku dieta nie polega na eliminacji czegokolwiek z diety i jest dopasowana w taki sposób abyś dostarczała organizmowi wszelkich niezbędnych składników.


ale dalej nie uzyskałam odpowiedzi na moje pytanie ;)
dzo
 

Re: Dieta 36s

Postprzez Awoqa » 22 cze 2011, o 12:03

W diecie chodzi o kilka bardzo istotnych spraw. Pierwszą z nich jest równomierny rozkład posiłków co do godziny np. :

7.00 Śniadanie
10.00 II śniadanie
13.00 Obiad
15.30 Przekąska
18.00 Kolacja

Drugą istotną sprawą są tabele posiłków, których jest ponad setka. Chodzi o to ,że do wyboru masz np. 8 różnych posiłków śniadaniowych i wymieniasz je między sobą w zależności od tego na co masz akurat ochotę lub jeśli czegoś po prostu nie lubisz to nie musisz brać pod uwagę. Taka metoda dotyczy wszystkich posiłków w ciągu dnia. Dietę rozpisano na 21 dni.
Awoqa
 

Re: Dieta 36s

Postprzez dzo » 22 cze 2011, o 17:29

a Ty już jesteś na tej diecie ??
dzo
 

Re: Dieta 36s

Postprzez Awoqa » 24 cze 2011, o 11:27

No tak, jak napisałam w pierwszym poście od 20 czerwca :]
Awoqa
 

Re: Dieta 36s

Postprzez witaminka » 27 cze 2011, o 14:19

Hej :) Ja również jestem na tej diecie :) Co prawda od 3 dni ale zawsze.
Wielkim plusem jest to, że jem :) Nie głodzę siebie i mam siłę na inne przyjemności. Kiedyś stosowałam inne diety, byłam osłabiona, ciągle chciało mi się spać, a gdy patrzyłam na rozpiskę diety to już miałam jej dosyć :/ Super jest to że mogę jeść to na co mam ochotę (z listy oczywiście) ale nie ma monotonni, która towarzyszy innym dietom.. :/
witaminka
 

Re: Dieta 36s

Postprzez Awoqa » 21 lip 2011, o 10:31

Dziewczyny jestem z siebie dumna ! Weszłam Dziś rano na wagę i po miesiącu diety schudłam 6kg!! Normalnie aż mam na siebie ochotę :P Podsumowując, dietka 36s sprawdziła się rewelacyjnie, no i wyrobiłam się przed urlopem, także plaża bikini i całkiem niezła figura, będą miały miejsce już na początku sierpnia, ehh ależ jestem happy :]:]:]
Awoqa
 

Re: Dieta 36s

Postprzez witaminka » 26 lip 2011, o 15:03

Awoqa gratuluję!!!:) Ja też schudłam co prawda 5 kg ale zawsze :) Mogę się przyznać że czasem zgrzeszyłam, ale nie z mojej winy :P Tylko urodzin kumpeli :P Ale i tak jestem zadowolona :D i to jak :d Nawet inni widzą różnicę :):)
witaminka
 

Re: Dieta 36s

Postprzez kejza » 13 sty 2012, o 20:48

Hej kochana jeśli ta dieta jest taka dobra to może podała byś mi na mojego maila cały jadłospis tak bardzo chcę schudnąć i już staram się od prawie 9 lat po urodzeniu dziecka i nie mogę próbowałam już wiele diet nawyki żywieniowe też mam bo nie jadam już po 18-tej i staram się jeść 5 posiłków dziennie i nadal nic waga stoi w miejscu proszę :-)
kejza
 

Re: Dieta 36s

Postprzez Kennessa » 16 sty 2012, o 16:12

Kejza z tego co wiem to 36s jest płatna i jeśli ktokolwiek Ci wyśle, może mieć poważne konsekwencje...
Kennessa
 

Re: Dieta 36s

Postprzez dzo » 16 sty 2012, o 16:14

Kennessa napisał(a):Kejza z tego co wiem to 36s jest płatna i jeśli ktokolwiek Ci wyśle, może mieć poważne konsekwencje...


niby jakie poważne konsekwencje ?? z jakiego tytułu ???
dzo
 

Re: Dieta 36s

Postprzez Maniana » 17 sty 2012, o 15:47

dzo no jak to z jakiego ? Przecież nie wolno rozpowszechniać piractwa itd. Z tą dietą 36s to chyba o to chodziło Kennessa czy tak ?
Maniana
 

Re: Dieta 36s

Postprzez dzo » 17 sty 2012, o 15:49

ale jakiego piractwa ??

wysyłasz komuś swój jadłospis, który stosujesz podczas jakiejś tam diety i to jest piractwo ??
dzo
 

Re: Dieta 36s

Postprzez Maniana » 17 sty 2012, o 15:54

jeśli jadłospis jest częścią diety a on a jest płatna to wydaje mi się to piractwem no nie ? chociaż wiesz specjalsitką nie jestem ale taki e odnoszę wrażenie.
Maniana
 

Re: Dieta 36s

Postprzez dzo » 17 sty 2012, o 16:02

jeśli przy zakupie takiej diety jest adnotacja, że nie można to ok

ale jeśli jesteś na diecie i rozmawiasz z koleżanką co jadłaś dzisiaj na śniadanie, obiad, kolację a ona sobie to zapisze to też piractwo ???
dzo
 

Re: Dieta 36s

Postprzez Awoqa » 18 sty 2012, o 13:37

Tu się zgadzam z dzo już nie róbmy z tego afery, że ktoś zdradzi jakiś przepis z 36s.
Awoqa
 

Re: Dieta 36s

Postprzez Zorika » 7 lut 2012, o 00:00

Awoqa!
Napisz, proszę, jak na dzień dzisiejszy wyglądają rezultaty Twojej diety?
Czytałam kiedyś o niej w necie, chciałam się skusić na zakup jadłospisu, ale chciałabym wiedzieć, jak to wygląda po kilku miesiącach.
Pozdrawiam!

Dopóki oddycham - jest we mnie nadzieja..
Avatar użytkownika
Zorika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 4 lut 2012, o 19:31
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Dieta 36s

Postprzez Baśka1971 » 7 lut 2012, o 10:56

Kennessa napisał(a):Kejza z tego co wiem to 36s jest płatna i jeśli ktokolwiek Ci wyśle, może mieć poważne konsekwencje...


Wystarczy zmienić kilka zdań i napisać że nie jest to dieta 36s a np. 37s i już kłopotów nie będzie. :cooking
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Dieta 36s

Postprzez pestb » 11 lip 2012, o 13:41

Chyba podbiję temat :P

Bez zbędnych ceregieli... właśnie zakupiłam dietę... ciekawa jestem ile będę czekała na maila zwrotnego?

Czy jest ktoś kto ją stosuje? =]
pestb
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 lip 2012, o 13:38

Re: Dieta 36s

Postprzez Marlenka » 10 sie 2012, o 09:35

... i ja zakupiłam czekam juz trzeci dzień formularz kontaktowy nie działa maile przepadają jak kamień w wode zero reakcji. 40 zet to nie majątek ale... niesmak zostaje. Z jednej strony zabrania się rozpowszechniania a z drugiej dostawca nie spełnia swiadczenia więc... lojalnośc obowiazuje tylko w jedna stronę.
Marlenka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 sie 2012, o 09:26

Re: Dieta 36s

Postprzez natka1234 » 27 wrz 2012, o 12:16

gratulacje :) może wstaw fotki z urlopu i te z przed diety cud :)

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06

Re: Dieta 36s

Postprzez MagdaBor » 28 gru 2012, o 16:40

Dalej trzymasz się tej diety? udało ci się zmienić nawyki ? bo z teg po co wdziałam, to większość moich znajomych stosuje takie diety przez kilka miesięcy a potem, mimo fajnych efektów (koleżanka schudła ponad 10 kilogramów!) i tak wraca do starych nawyków :|

"Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami."
http://damskipunktwidzenia.pl/kobiece-aplikacje-na-telefon/
Avatar użytkownika
MagdaBor
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 28 gru 2012, o 16:25
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]