Czy On chce miec dziecko?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy On chce miec dziecko?

Postprzez chili27 » 5 kwi 2014, o 19:56

heja,

dziewczyny napiszcie co myslicie o tym, bo ja juz nie wiem, trudno jest mi zrozumiec mojego faceta :roll:

chodzi o to, ze on (niby) jeszcze nie chce miec dziecka, ale jak sie kochamy nie uzywa gumki i konczy w srodku, a wie ze nie biore zadnych tabletek. On wie, ze ja bym chciala miec juz dziecko, wiec w sumie mi to nie przeszkadza co robi, ale.. nie bardzo rozumiem, czemu on sie tak zachowuje. Probowalam z nim rozmawiac o tym, zapytalam dlaczego nie uzywa zabezpieczenia jesli nie chce miec teraz dziecka, powiedzialam mu ze to nieodpowiedzialne, a on robil wrazenie jakby w ogole nie wiedzial o czym mowie! i ze jak chce sie zaczac klocic, to lepiej zebysmy nie rozmawiali o tym. Ale ja wcale nie chcialam sie klocic, tylko normalnie porozmawiac, bo szczerze mowiac nie bardzo rozumiem o co tu chodzi :|
Wiem, ze jak facet nie chce miec dziecka to uzywa gumki, albo chociaz stosunek przerywany, no cokolwiek, a tutaj nic.
Jak myslicie dziewczyny, czy on chce miec dziecko tylko nie chce ze mna o tym rozmawiac i sie do tego przyznac?? co jest dziwne dla mnie i jakies niedojrzale..
chili27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 cze 2013, o 21:19

Re: Czy On chce miec dziecko?

Postprzez chili27 » 5 kwi 2014, o 23:01

moze ktos cos napisze co mysli???:))
chili27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 cze 2013, o 21:19

Re: Czy On chce miec dziecko?

Postprzez Astra » 6 kwi 2014, o 00:50

Troche to taka dziwna sytuacja . O zachowaniu juz nawet nie wspomne.
Ale wydaje mi sie, ze chyba Twoj facet dziala na oslep i liczy , ze nie bedzie zadnej wpadki.
Unikanie rozmow z Toba na temat dziecka i zabezpieczenia sie to rzeczywiscie moze
wskazywac , ze albo zupelnie nie wie co robi, albo tez nie potrafi tej gumki zalozyc.
Tak tez sie czasami zdarza i faceci nie chca sie do tego przyznac.
Moze on ma taki wlasnie problem.
Nie wiem , w koncu to naprawde powazna sprawa , bo rodzi okreslone konsekwencje czyli ew. ciaze.
Wiesz niewypada byc niedelikatnym i zapytac czy on wie co to znaczy gumka.
Jesli nie chce rozmawiac i sie okreslic w sprawie poczecia dziecka to warto moze
wykazac wlasna inicjatywe i jakos probowac uporzadkowac to co jest nie tak w waszym ukladzie.
Jesli Twoj facet z jakis nieznanych powodow unika takich rozmow to moze szlaban na seks bez jakichkolwiek zabezpieczen,
przyniesie odpowiedz na Twoje pytanie ,rozwiaze watpliwosci i zamiary wobec Ciebie?
Ale musisz sobie sama odpowiedziec czy jestes gotowa na takie decyzje i czy chcesz te
niejasnosci miedzy wami wreszcie wyjasnic.
Wez tez pod uwage , ze Twoj facet moze sie poczuc urazony , ze odmawiasz mu np.seksu lub zadaz zabezpieczen w postaci gumki.
Wtedy bedziesz miec pewnosc dlaczego tak wlasnie dziwacznie postepuje wobec Ciebie. 8-)
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]