Wózek spacerowy

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Wózek spacerowy

Postprzez rozalia » 13 lis 2012, o 19:38

Hej dziewczyny!
Mam pytanie odnośnie nowego X-landera X-A. Czy któraś z mam używała, moze przyjaciolka albo siostra? Zalezy mi na pilnej opinii bo akurat jest promocja w Pierwszym Uśmiechu a nie wiem jak dlugo potrwa. Kosztuje akurat tylko ile mam na spacerówke przewidziane ale dla pewności chcialabym uslyszec opinie kogos kto juz uzytkuje.

Zosia - nasz największy skarb!
rozalia
Jestem tu nowa :)

Re: Wózek spacerowy

Postprzez max0 » 26 lis 2012, o 03:39

Wozki spacerowe przeznaczone są dla dzieci od ok. 6 miesiąca życia. Część z nich posiada na wyposażeniu przykrycie na nóżki, a także folię przeciwdeszczową. Występuje kilka rodzajów od wózków tzw parasolek składających się do małych gabarytów i lekkich po przez wózki troszkę większe kończąc na wózkach z dużymi, często pompowanymi kołami. Niektóre wózki spacerowe mają także możliwość wpięcia fotelika samochodowego albo gondoli.

max0

Postprzez rozalia » 26 lis 2012, o 17:43

max0 napisał(a):Wozki spacerowe przeznaczone są dla dzieci od ok. 6 miesiąca życia. Część z nich posiada na wyposażeniu przykrycie na nóżki, a także folię przeciwdeszczową. Występuje kilka rodzajów od wózków tzw parasolek składających się do małych gabarytów i lekkich po przez wózki troszkę większe kończąc na wózkach z dużymi, często pompowanymi kołami. Niektóre wózki spacerowe mają także możliwość wpięcia fotelika samochodowego albo gondoli.

yyyyy...dzięki za informację aczkolwiek zdaję sobie sprawę z tego co to jest spacerówka i jakie dany model ma akcesoria bo to moge przeczytac na stronie producenta lub sklepu ktory je sprzedaje, mnie raczej interesuje subiektywna opinia kogoś kto uzywa tego konkretnego modelu

Zosia - nasz największy skarb!
rozalia

Postprzez tusia25 » 15 sty 2013, o 09:55

Moich kilka znajomych ma ten wózeczek i nie narzekały. Nie jest ciężki, ale funkcjonalny, stabilny, porządnie zrobiony. Warto.
tusia25
Extra Kobietka

Postprzez Ernesta » 15 sty 2013, o 16:37

ja polecam jego zakup,ciekawe tylko co obejmuje ta promocja,jakie dodatki w jej ramach można dostać,bo z tymi promocjami to różnie bywa.

Ernesta

Postprzez deq102 » 17 sty 2013, o 22:06

Wózki spacerowe przeznaczone są dla dzieci, które są już gotowe do samodzielnego i stabilniego siadania - w szczególności ważne jest, aby kręgosłup dziecka był odpowiednio wykształcony i przygotowany do obciążenia podczas spacerów na siedząco. W ofercie posiadamy jedynie godne polecenia, sprawdzone i najlepiej oceniane modele

mago en madrid - Pozdrawiam Mart1k4l
deq102

Postprzez tasiaka » 17 sty 2013, o 23:22

U mnie wszystkie koleżanki się uparły na X Adventure Ufo a też właśnie już się za takimi rzeczami rozglądam i Xlandery znajdują się w rankingu najczęściej kupowanych wózków w Polsce, chyba nie bez powodu
tasiaka
Fajna Kobietka

Postprzez Basienka » 4 sie 2013, o 20:54

wózek fajny,my mamy wózek Trio Living Smart -zestaw głęboki,spacerówka i fotelik, bardzo fajny, lekki,fajnie się nim jeździ, łatwo składa, jesteśmy bardzo zadowoleni i jakość wózka też na wysokim poziomie
Basienka
Miła Kobietka

Postprzez lissa » 7 sty 2014, o 17:03

Któraś z was miała już do czynienia z Maxi Cosi? Co sądzicie o ich spacerówkach i fotelikach do samochodu? właśnie się rozglądam i wpadł mi w oko model Elea
lissa

Postprzez lissa » 7 sty 2014, o 17:04

może jakieś inne propozycje?
lissa

Postprzez PaTunia » 12 sty 2014, o 17:55

Ja mam maxi cosi mura 4, mam też inne rzeczy z tej firmy, wózek fajny mieszkam na obrzeżach warszawy więc przy wyborze kierowałam się w dużym stopniu kołami, musiały być duże i pompowane i takie są ;) po za tym wózek jest duży i wygodny dla dziecka ;)
PaTunia

Postprzez Sysysylwiaaa » 12 sty 2014, o 18:27

A jaką spacerówkę polecacie dla dzieci tak w wieku 1-3?? Jutro będę jezdziła oglądać ale może jakieś podpowiedzi?? Co myślicie o quinny speedi??
Sysysylwiaaa

Postprzez PaTunia » 12 sty 2014, o 18:35

Wygląda fajnie, dla aktywnych rodziców :P nie jestem pewna ale moja znajoma chyba ma quinny, jak się z nią zobaczę to podpytam ;)
PaTunia

Postprzez tusia25 » 12 sty 2014, o 18:57

musisz się rozejrzeć, zależy jakiej spacerówki potrzebujesz, po jakiej nawierzchni będziesz przeważnie jeżdzić, co ci jest potrzebne z dodatków, czy chcesz 4, czy może 3 koła???
tusia25
Extra Kobietka

Postprzez PaTunia » 16 sty 2014, o 11:35

Rozmawiałam z tą koleżanką, rzeczywiście ma tego quinny speedi. Powiedziała, że jest wygodny i że na śniegu też dobrze jeździ (wczoraj wypróbowałyśmy ;))... Ale patrzyłam na te koła i się zastanawiałam czy rzeczywiście jest różnica w jeździe miedzy 3-kołwymi a 4-kołowymi??? Nie wydaje mi się ;)
PaTunia

Postprzez Ester » 19 sty 2014, o 20:35

Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie jakie są Twoje oczekiwania względem wózka. Czy ma być lekki i poręczny czy stabilny i zadać sobie pytanie gdzie będziecie w większej części spacerować :) zupełnie inny wózek bym Ci poleciła na wieś i "teren" niż do miasta na równe chodniczki :) nie ukrywajmy że dobrze by było żeby mieścił się Wam do auta bez problemu... nie patrzyłabym na aktualne promocje, tylko na to czego Wy potrzebujecie :) my 3 miesiące myśleliśmy żeby wybrać wózek idealny :)
Ester
Miła Kobietka

Postprzez PaTunia » 30 sty 2014, o 20:32

O matko... 3 miesiące?? :P ale z drugiej strony racja, trzeba szukać czegoś pasującego do naszych potrzeb, tylko nie szukajmy zbyt długo bo dziecko nam wyrośnie :D
PaTunia

Postprzez minotaur » 31 sty 2014, o 19:52

Ja polecam jane nomad, bardzo fajny nowoczesny wózek spacerowy, leciutki, mało miejsca zajmuje, dziecko ma dosyć miejsca dla siebie i na podusię :)
minotaur

Postprzez SylwiaSt » 5 lut 2014, o 20:03

hehe 3 miesiac to i tak szybko , my szukalismy wozka odkad dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i kupilismy dopiero w 9 miesiacu;-) zdecydowalismy sie wlasnie na quinyy speedy bo mozna nim jezdzic po roznych terenach - zarowno po miescie jak i po lesie
SylwiaSt

Postprzez MariannaUmba » 10 lut 2014, o 11:55

Wiele osób z mojego otoczenia ma spacerówki Quinny, u nas jeszcze za wcześnie, ale rzeczywiście sobie chwalą, przede wszystkim lekkość i łatwość prowadzenia, a te cechy sądzę przy spacerówkach są ważne, bo po to się do nich przesiadasz, żeby mieć lżej, z drugiej strony by wózek był stabilny, dlatego wybór spacerówki jest jednak trudny
MariannaUmba
Miła Kobietka

Postprzez kulka23 » 10 lut 2014, o 12:29

Kolezanka ma wozeczek firmy quinny i bardzo sobie chwali... My sie jeszcze zastanawiamy jaki wybrac...
kulka23
Miła Kobietka

Postprzez MariannaUmba » 11 lut 2014, o 13:41

Myślę, że nie musisz się wiele zastanawiać nad quinny, wiem, bo moja siostra ma i to już przy drugim dziecku i sprawdza się jak najbardziej, moja siostra to osoba, której wszędzie pełno, przede wszystkim chwali wagę wózka i łatwość jego składania, ona ma model zapp dokładnie ten sam wózek przy obu dzieciach
MariannaUmba
Miła Kobietka

Postprzez zofiufka » 11 lut 2014, o 14:03

Hej! A tak z ciekawości - ile za taki wózek trzeba zapłacić? Robię wywiad środowiskowy, bo będziemy się musieli na wiosną zacząć rozglądać za czymś dla naszego maluszka :)

zofiufka

Postprzez kulka23 » 12 lut 2014, o 13:21

Nie wiem jak Maxi Cosi, ale widziałam ostatnio kolezanke na spacerku i ona miała Quinny Speedi...Bardzo fajnie wygladał :) i leciutki jak dala troche popchac :)
kulka23
Miła Kobietka

Postprzez Ester » 12 lut 2014, o 21:39

My startowaliśmy od wózeczka 3w1 który miał wszystko czego do szczęścia potrzeba ale od jakiegoś czasu zastanawiam się nad jakąś ładną zgrabną spaceróweczką typowo do bagażnika i na wypady :) słyszeliśmy bardzo dużo dobrego o spacerówkach od Jane Muum. Przy całej swojej funkcjonalności są po prostu śliczne i mają rewelacyjną gamę kolorów :) co słyszałyście dobrego o tych wózeczkach?
Ester
Miła Kobietka

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: bcbhjfdcn8e, Bing [Bot], Yahoo [Bot]