Strona główna forum Ona i On Dziecko

Wózek spacerowy

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Wózek spacerowy

Postprzez rozalia » 13 lis 2012, o 19:38

Hej dziewczyny!
Mam pytanie odnośnie nowego X-landera X-A. Czy któraś z mam używała, moze przyjaciolka albo siostra? Zalezy mi na pilnej opinii bo akurat jest promocja w Pierwszym Uśmiechu a nie wiem jak dlugo potrwa. Kosztuje akurat tylko ile mam na spacerówke przewidziane ale dla pewności chcialabym uslyszec opinie kogos kto juz uzytkuje.
Zosia - nasz największy skarb!
rozalia
Jestem tu nowa :)

Re: Wózek spacerowy

Postprzez max0 » 26 lis 2012, o 03:39

Wozki spacerowe przeznaczone są dla dzieci od ok. 6 miesiąca życia. Część z nich posiada na wyposażeniu przykrycie na nóżki, a także folię przeciwdeszczową. Występuje kilka rodzajów od wózków tzw parasolek składających się do małych gabarytów i lekkich po przez wózki troszkę większe kończąc na wózkach z dużymi, często pompowanymi kołami. Niektóre wózki spacerowe mają także możliwość wpięcia fotelika samochodowego albo gondoli.
max0

Postprzez rozalia » 26 lis 2012, o 17:43

max0 napisał(a):Wozki spacerowe przeznaczone są dla dzieci od ok. 6 miesiąca życia. Część z nich posiada na wyposażeniu przykrycie na nóżki, a także folię przeciwdeszczową. Występuje kilka rodzajów od wózków tzw parasolek składających się do małych gabarytów i lekkich po przez wózki troszkę większe kończąc na wózkach z dużymi, często pompowanymi kołami. Niektóre wózki spacerowe mają także możliwość wpięcia fotelika samochodowego albo gondoli.

yyyyy...dzięki za informację aczkolwiek zdaję sobie sprawę z tego co to jest spacerówka i jakie dany model ma akcesoria bo to moge przeczytac na stronie producenta lub sklepu ktory je sprzedaje, mnie raczej interesuje subiektywna opinia kogoś kto uzywa tego konkretnego modelu
Zosia - nasz największy skarb!
rozalia

Postprzez tusia25 » 15 sty 2013, o 09:55

Moich kilka znajomych ma ten wózeczek i nie narzekały. Nie jest ciężki, ale funkcjonalny, stabilny, porządnie zrobiony. Warto.
tusia25
Extra Kobietka

Postprzez Ernesta » 15 sty 2013, o 16:37

ja polecam jego zakup,ciekawe tylko co obejmuje ta promocja,jakie dodatki w jej ramach można dostać,bo z tymi promocjami to różnie bywa.
Ernesta

Postprzez deq102 » 17 sty 2013, o 22:06

Wózki spacerowe przeznaczone są dla dzieci, które są już gotowe do samodzielnego i stabilniego siadania - w szczególności ważne jest, aby kręgosłup dziecka był odpowiednio wykształcony i przygotowany do obciążenia podczas spacerów na siedząco. W ofercie posiadamy jedynie godne polecenia, sprawdzone i najlepiej oceniane modele
mago en madrid - Pozdrawiam Mart1k4l
deq102

Postprzez tasiaka » 17 sty 2013, o 23:22

U mnie wszystkie koleżanki się uparły na X Adventure Ufo a też właśnie już się za takimi rzeczami rozglądam i Xlandery znajdują się w rankingu najczęściej kupowanych wózków w Polsce, chyba nie bez powodu
tasiaka
Fajna Kobietka

Postprzez Basienka » 4 sie 2013, o 20:54

wózek fajny,my mamy wózek Trio Living Smart -zestaw głęboki,spacerówka i fotelik, bardzo fajny, lekki,fajnie się nim jeździ, łatwo składa, jesteśmy bardzo zadowoleni i jakość wózka też na wysokim poziomie
Basienka
Miła Kobietka

Postprzez lissa » 7 sty 2014, o 17:03

Któraś z was miała już do czynienia z Maxi Cosi? Co sądzicie o ich spacerówkach i fotelikach do samochodu? właśnie się rozglądam i wpadł mi w oko model Elea
lissa

Postprzez lissa » 7 sty 2014, o 17:04

może jakieś inne propozycje?
lissa

Następna strona

Powrót do Dziecko