polecany fryzjer

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: polecany fryzjer

Postprzez emi_lka » 26 lut 2014, o 11:30

Mariolkaboz napisał(a):Fryzjer jest sprawą ciężką. Tylko jeśli mamy sprawdzonego, możemy polegać na jego fantazji.


Oczywiście że tak, ale też myślę, że trzeba próbować w różnych miejscach, zanim znajdzie się tego wymarzonego fryzjera ;)

też byłam w dea atelier i wyszłam bardzo zadowolona. mieszkam obok, więc jak potrzebuję podciąć włosy, czy trochę je wypielęgnować, to umawiam się tam. Dziewczyny już mnie znają, więc wiedzą, co mi się podoba ;)
emi_lka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26 lut 2014, o 10:08

Re: polecany fryzjer

Postprzez Arleta » 17 mar 2014, o 11:08

Ja szukam jakieś fajnego fryzjera w okolicach Piaseczna, Józefosławia? Widziałam, że Tuan mocno promuje jakiegoś nowego stylistę fryzur. Któraś z Was coś wie na ten temat?
Arleta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 mar 2014, o 11:05

Re: polecany fryzjer

Postprzez Danka444 » 12 maja 2014, o 13:40

misiaaa napisał(a):Ja również byłam w salonie fortunata i uważam,że jest to salon godny polecenia.Jedną z usług z których skorzystałam było przedłużaie i zagęszczanie włosów metodą cre-cap. I powiem szczerze ze jeszcze nigdy nie bylam tak zadowolona ze swojej fryzury. Włosy pierwsza klasa!
Pasemka dobrze sie trzymaja nie filcuja sie.Dodatkowym atutem jest mila atmosfera w salonie. Gorąco polecam!


Jedyny, który mi odpowiada to creativo studio w Pszczynie. nie ma porównania. No ale kazdy ma coś, co mu najbardziej odpowiada... A atmosfera o której piszesz jest rzeczywiście BARDZO WAŻNA. :) :D pozdrawiam

Danusia :)
Avatar użytkownika
Danka444
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 12:17

Re: polecany fryzjer

Postprzez małgogo » 24 maja 2014, o 17:34

Dziewczyny ja Wam polecam salon na al.Jerozolimskich,może cenowo nie należy do najtańszych ale wydaje mi się,że warto przyoszczędzić kaskę i wybrać się do lepszego salonu od czasu do czasu. Ja pierwszy raz trafiłam tam po mojej nieudanej próbie przejścia z jasnego (farbowanego) blondu do ciemniejszego blondu. Próbowałam to niestety uczynić na własną rękę i co z tego wyszło...kolor zielono-sraczkowaty (sory za wyrażenie). Panie z tego salonu podczas jednej wizyty zrobiły na moich włosach cuda, wyszłam w pięknym złocistym naturalnym blondem( ciemnego blondu już mi się odechciało), włosy pięknie podcięte, tak że układają się ślicznie nawet bez modelowania no i do tego nie są wysuszone. Pierwszy raz byłam tam rok temu, od tego czasu co 3m tam wracam na koloryzację odrostów i podcięcia, zawsze jestem mega zadowolona. Uff ależ się rozpisałam, po prostu chciałam Wam polecić ten salon:) Tu są bliższe namiary jakby co SPAM Pozdrawiam :)

Ostatnio edytowano 25 maja 2014, o 08:38 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
małgogo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 24 maja 2014, o 16:58

Re: polecany fryzjer

Postprzez elisza » 26 maja 2014, o 19:55

A co myślicie o uczniach praktykujących fryzjerstwo?
Byłam kiedyś w takim zakładzie gdzie płaciło się tylko za materiał nie za usługę. Uczniowie w ramach praktyk wykonywali cięcia, farbowania, itp.
Pamiętam, że robiłam odrosty, byłam średnio zadowolona a zapłaciłam 80 zł. Tylko to było z 7 lat temu.
Dziś się też zastanawiam czy mogłabym iść. Nie mam pieniędzy normalnie na fryzjera, włosy mam długie, które mi wypadają garściami, sama się boję ufarbować, a nie chcę chodzić z czarnym odrostem przy blond włosach.
Co radzicie?
Avatar użytkownika
elisza
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 16 maja 2014, o 13:57

Re: polecany fryzjer

Postprzez cachecache » 26 lut 2017, o 20:57

Moim ulubionym salonem fryzjerskim w Warszawie jest zdecydowanie Shake Your Head. Bardzo miła atmosfera i profesjonalna obsługa. Polecam pytać o Anię albo Grzegorza, są świetni. Dodatkowo maja naprawde dobre ceny, jak na salon zlokalizowany w centrum miasta i oferujacy tak wiele usług- analiza struktury włosa, fajne zabiegi regenerujace, itd.
cachecache
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26 lut 2017, o 20:48

Re: polecany fryzjer

Postprzez Katarinka » 24 kwi 2017, o 14:15

Ja mimo tego, że mieszkam w Warszawie, to włosy jeżdżę robić do Krakowa ;-) Uzależniłam się od swojego fryzjera i jestem skłonna przemierzać tyle kilometrów dla efektu ;-) Notabene polecam Leona Hebdę, jakbyście kiedyś odwiedziły Kraków ;-)
Katarinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 kwi 2017, o 14:05

Re: polecany fryzjer

Postprzez vvero » 30 kwi 2017, o 23:01

cachecache napisał(a):Moim ulubionym salonem fryzjerskim w Warszawie jest zdecydowanie Shake Your Head. Bardzo miła atmosfera i profesjonalna obsługa. Polecam pytać o Anię albo Grzegorza, są świetni. Dodatkowo maja naprawde dobre ceny, jak na salon zlokalizowany w centrum miasta i oferujacy tak wiele usług- analiza struktury włosa, fajne zabiegi regenerujace, itd.


O kurcze, totalnie sie z tym zgadzam ! Najlepsi <3
vvero
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 kwi 2017, o 22:59

Re: polecany fryzjer

Postprzez kawa » 14 sty 2018, o 12:15

Na warszawskim Ursynowie mogę polecić salony Gnatyshyn ( Al. KEN 36A i Pasaż Ursynowski 9 ). Mają wysoce wyspecjalizowaną kadrę fryzjerów- stylistów. Potrafią słuchać i biorą pod uwagę potrzeby klienta. Fachowość i profesjonalizm to cechy, które ich charakteryzują.
kawa
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 14 sty 2018, o 11:51

Re: polecany fryzjer

Postprzez Kamila5 » 2 lut 2018, o 20:59

W Piasecznie polecam LINK na Pawiej. Świetny fryzjer, robią różne zabiegi na włosy i nie tylko. Pomogą dobrać fryzurę. I co najważniejsze, robią dokładnie taki odcień blondu jaki chcesz. A to prawdziwa sztuka.

Ostatnio edytowano 5 lut 2018, o 15:30 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: LINK
Kamila5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 5 sie 2017, o 16:54

Re: polecany fryzjer

Postprzez Kasia Nóżka » 24 lut 2018, o 13:24

Arleta napisał(a):Ja szukam jakieś fajnego fryzjera w okolicach Piaseczna, Józefosławia? Widziałam, że Tuan mocno promuje jakiegoś nowego stylistę fryzur. Któraś z Was coś wie na ten temat?

Pani Monika Manz... Genialna ale już nie tuan lecz Rubinowa 55a prawie tuż obok

Kasia Nóżka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 lut 2018, o 13:11

Re: polecany fryzjer

Postprzez Kasia Nóżka » 24 lut 2018, o 13:25

kawa napisał(a):Na warszawskim Ursynowie mogę polecić salony Gnatyshyn ( Al. KEN 36A i Pasaż Ursynowski 9 ). Mają wysoce wyspecjalizowaną kadrę fryzjerów- stylistów. Potrafią słuchać i biorą pod uwagę potrzeby klienta. Fachowość i profesjonalizm to cechy, które ich charakteryzują.

Ladies na wąwozowej

Kasia Nóżka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 lut 2018, o 13:11

Re: polecany fryzjer

Postprzez Fryda » 26 lut 2018, o 13:12

Każda z nas ma pewnie swojego ulubionego fryzjera ale zawsze można sprawdzić polecanych np. w tym temacie.
Fryda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 lut 2018, o 13:07

Re: polecany fryzjer

Postprzez martanats » 26 mar 2018, o 08:56

Ja dekoloryzację zrobiłam w Warszawie In Harmony parę miesięcy temu i efekt wciąż się super trzyma, a myję włosy codziennie. Kiedyś chodziłam do jednego salonu i to był błąd, myślałam, że dobrych fryzjerów już nie ma, a jednak...! :) Warto przetestować jakbyście szukały czegoś.
martanats
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 mar 2018, o 10:23

Re: polecany fryzjer

Postprzez karinatkaczyk » 6 kwi 2018, o 11:24

Chodziłam też do In Harmony w Warszawie do właścicielki, robiłam koloryzację i powiem szczerze, że jeszcze nikt tak dobrze mi nie dobierał farb i fryzur. Byłam zachwycona. Za każdym razem włosy były lekkie, odzywione i kolor pięknie się błyszczał. Niestety teraz nie mogę chodzić ze względu na zmianę miejsca zamieszkania, ale jak jesteście z Wwy - to ten salon koniecznie wpiszcie na swoją listę! Mustseen!
karinatkaczyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 kwi 2018, o 11:18

Re: polecany fryzjer

Postprzez martanats » 29 maja 2018, o 13:33

Zgodzę sie, salon Inharmony to bardzo dobry salon. Ja tam robiłam sombre, piękne przejście mi wyszło, złocisty blond w lekki jasniutki brąz:)
martanats
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 mar 2018, o 10:23

Re: polecany fryzjer

Postprzez asiulav » 12 lip 2018, o 15:41

A ja mam pytanie z innej beczki. Czy są tu jakieś fryzjerki, które prowadzą własny salon fryzjerski?
Pytam, ponieważ znalazłam stronę SPAM i z tego co patrzę to mają w swojej ofercie fajne akcesoria fryzjerskie dobrej jakości, a dodatkowo po korzystnych cenach. Zamawialiście coś od nich?

Ostatnio edytowano 12 lip 2018, o 19:43 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
asiulav
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 maja 2018, o 15:00

Re: polecany fryzjer

Postprzez espanka » 9 maja 2019, o 22:12

Pewnie dziewczyny z Warszawy kojarzą Magię Blondu na Wilanowie. Ja na ten salon trafiłam na fb, bardzo spodobały mi się ich fryzury i farbowanie, zapisałam sie i nie żałuję, teraz chodzę regularnie i jestem za każdym razem super zadowolona.
Avatar użytkownika
espanka
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 22:54

Re: polecany fryzjer

Postprzez docha » 29 maja 2019, o 15:39

Znam i też tam byłam. Ostatnio widziałam na fb, że się prężnie rozwijają i szukają nowej osoby do zespołu. To dobrze, bo ostatnio już trochę ciężko było się dostać.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: polecany fryzjer

Postprzez Siedemmska » 15 lut 2022, o 21:04

W stolicy gdybyście nie wiedzieli, gdzie udać się do fryzjera to polecam Akademia Perfect Hair na Świętokrzyskiej. Chodzę do nich regularnie już dłuższy czas i bardzo sobie chwalę. Mają dobrych fryzjerów, wyszkolonych, nowoczesne metody farbowania, dobre produkty. To dla mnie ma znaczenie. Efekt końcowy zawsze mnie zadowala :)
Siedemmska
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 wrz 2018, o 10:56

Re: polecany fryzjer

Postprzez ellena » 22 sie 2022, o 21:48

Jak już mówimy o fryzjerach i o włosach, to z pewnością wiele osób zmaga się z problemami siwiejących włosów. Eliksir GR-7 https://gr-7.eu/ mozenam fajnie ten proces odwrócić, stymuluje cebulki włosa i już po kilku dniach nasze włosy nabierają naturalnego koloru.
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]