Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez REni77 » 21 paź 2012, o 14:43

Jest na to domowy sposób....można rozjaśnić cerę i zniwelować zaskórniki, wygładzić...
może ktoś z Was słyszał o toniku z polopiryny "S" /aspiryna/? ta miksturka naprawdę działa :P jest łatwa w przygotowaniu no i tania :cooking
REni77
 

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez elzbieta45 » 21 paź 2012, o 21:29

mam syna który ma młodzienczy tradzik wiec byłabym zainteresowana domowym sposobem aby zmniejszyc tradzik jesli ktos zna jakis sposób to prosze
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez miki » 22 paź 2012, o 16:23

elzbieta45, nad twoim postem został podany link do przepisu z aspiryny, który poleca autorka wątku. Również słyszałam wiele dobrego o tej metodzie. Może pomoże twojemu synowi.

Takt jest muzyką duszy.
Avatar użytkownika
miki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 12:16
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez elzbieta45 » 23 paź 2012, o 08:12

wyprobujemy
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez Joanna1322 » 7 sty 2013, o 13:56

U mnie niechciani goście pojawiają się na policzku w jednym miejscu ciągle i na brodzie takie trzy punkty gdyby nie to było by super tylko, mam rozszerzone pory ciut na policzkach obok noska (jeśli na to coś można domowymi sposobami poradzić to też było by super wypróbować). Z tą aspiryną można by było spróbować a coś więcej jak to zrobić bo nie widzę linku?

Jak szybko schudłam - moja historia :)
http://odchudzanie.jak-szybko-schudnac.biz/
Avatar użytkownika
Joanna1322
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 17 gru 2012, o 17:43

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez Kammilia » 7 sty 2013, o 23:12

Jakoś nie rozumiem tej metody z aspiryną...
Kammilia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 7 sty 2013, o 22:54

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez anika » 31 sty 2013, o 20:17

Ja od 2 tygodnia używam toniku z mleka, co drugi dzień. 3,2% mleko na wacik, zostawić na około 20 minut, potem spłukać. Poprawia koloryt skóry, rozjaśnia cerę,po pewnym czasie można zauważyć , że zaskórniki znikają. Za jakiś miesiąc "podzielę się" efektami :witch

Kobiety górą! Kup/załóż firmę i Zostań Bizneswomen :
http://sprzedambiznes.pl
Avatar użytkownika
anika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 31 sty 2013, o 19:41

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez Maj_ka » 1 lut 2013, o 16:20

Kammilia napisał(a):Jakoś nie rozumiem tej metody z aspiryną...


Aspiryna to po prostu kwas acetylosalicylowy, a kwasy mają działanie lekko złuszczające. Regularne stosowanie może trochę złuszczyć cerę i pozbyć się zaskórników i mniejszych blizn. Trzeba jednak uważać, żeby nie przesadzić i stosować kremy nawilżające. :)
Maj_ka
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 14 sie 2012, o 08:55

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez monikawo08 » 8 mar 2013, o 14:15

Chciałabym was zaprosić na Bezpłatne Internetowe Szkolenie pt. "Pielęgnacja Twarzy po Zimie."
12 Marca (wtorek) o godz 20:30-21:10
Jeżeli chcecie się nauczyć paru zasad jak dbać o cerę to POLECAM.
Dla uczestniczek przygotowane są PREZENTY od Oriflame!
Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy, że macie dostęp do internetu.

Chętne osoby proszę o kontakt mailowy: monikawo08@wp.pl
bądź telefoniczny: 799035186
Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które nie należą do klubu Oriflame.
Zapoznaj się też z zaproszeniem:
Obrazek
monikawo08
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 8 mar 2013, o 13:18

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez roxxy681 » 8 mar 2013, o 17:07

Ja zauważyłam wieeeelką różnicę w wyglądzie cery mojej mamy, zaczęła regularnie chodzić na saunę. Razem z koleżankami robią sobie w niej różne zabiegi pielęgnacyjne, pillingują skórę, nakładają maseczki- jak widać to działa:) Dodam, że korzystają z dwóch saun suchej i parowej.
roxxy681
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 17:03

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez lazurowa » 12 kwi 2013, o 18:10

Ja zdecydowanie mogę polecić maski Elizabeth Kessler bazując na swoich doświadczeniach z tym oto produktem. Po wielu wątpliwościach i namysłach postanowiłam spróbować. Zamówiłam komplet 6 sztuk. Skorzystałam już z pięciu i efekty widzę nie tylko ja. Moja cera zdecydowanie nabrała kolorytu, ładnie prezentuje się bez makijażu. Ogólnie czuję, że skóra stała się gładsza i miękka. Za taką cenę, którą proponują za 6 maseczek to jest nic w porównaniu do cen, które proponują nam salony.
lazurowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 19:22

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez agawa » 26 wrz 2013, o 00:07

na przebarwienia - serie wybielające. apteczne. u mojej mamy bardzo dobrze sprawdza się White&Beauty z kwasami AHA. a co do maseczki z aspiryny - słyszałam o niej, ale boję się, bo mam bardzo wrażliwą skórę. boje się podrażnien i cery Indianina
agawa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 22:36

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez Marida » 29 wrz 2013, o 17:47

agawa napisał(a):na przebarwienia - serie wybielające. apteczne. u mojej mamy bardzo dobrze sprawdza się White&Beauty z kwasami AHA. a co do maseczki z aspiryny - słyszałam o niej, ale boję się, bo mam bardzo wrażliwą skórę. boje się podrażnien i cery Indianina



powie ktos cos wiecej o skutkach ubocznych tej aspiryny?
Avatar użytkownika
Marida
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 17:46

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez Derma-Clinic » 30 wrz 2013, o 12:16

Jeżeli chcemy mieć piękną cerę trzeba zadbać o cały swój styl życia . Dieta, przyjmowanie odpowiedniej ilości płynów, ruch na świeżym powietrzu. A jeżeli dokucza trądzik to polecałabym konsultację z Dermatologiem i przy uciążliwym trądziku połączenie farmakologii z odpowiednimi zabiegami.
Jeżeli ktoś chętny do poczytania większej ilości informacji to sporo tutaj znajdziecie:
SPAM

pozdrawiam!

Ostatnio edytowano 30 wrz 2013, o 19:55 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie SPAMować forum
Derma-Clinic
 

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez Amaretto » 29 paź 2013, o 12:19

Ja muszę się pochwalić, że mam taką od kilku miesięcy ;) Wcześniej walczyłam z zaskórnikami i niedoskonałościami.
Aż sprawiłam sobie drogocenny krem do twarzy L'Occitane i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Jak do tej pory najbardziej skuteczny krem do twarzy jakiego używałam. świetnie nawilża, sprawia, że skóra staje się delikatna, dobrze nawilżona, pięknie wygląda.
Amaretto
 

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez kobietka77 » 29 paź 2013, o 23:01

Dobry krem to podstawa, ale u mnie nie obło się bez oczyszczania w instytucie kosmetycznym. Poszłyśmy z koleżanką bo miała problem z trądzikiem, na peeling migdałowy. Bardzo dobry, oczyszczający zabieg, odblokowuje pory, redukuje przebarwienia, zwlaszcza po trądziku, działa świetnie na skórę tłustą. Wystarczy kilka zabiegów dwa razy do roku i można się cieszyć piękną, zdrową skórą.
Avatar użytkownika
kobietka77
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 15:56

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez Muffy » 6 lis 2013, o 21:15

Co do cery, to warto zauważyć, że sporo zależy od odpowiedniej diety. Inaczej na nic wszelkie inne zabiegi.

Ostatnio edytowano 6 lis 2013, o 23:22 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

To kobieta wybiera mężczyznę, który ją wybierze.
Avatar użytkownika
Muffy
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 15:11
Lokalizacja: Otwock

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez Luiza34 » 9 lis 2013, o 16:41

Może kosmetyki Sorayi z serii Care & Control, przeznaczone specjalnie do cery tłustej i trądzikowej Ci przypasują Jest tam też kremik, który redukuje blizny i zmiany potrądzikowe. Ja używam żelu do mycia twarzy z peelingiem i toniku przeciwtrądzikowego. Mojej cerze bardzo pomogły. Nie przetłuszcza się już tak i niem aż tylu przykrych niespodzianek na twarzy :)
Luiza34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 lis 2013, o 16:34

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez milana » 11 lis 2013, o 01:35

Jeśli chodzi o przebrawienia, to polecam serum dermika lily skin, specjalny kosmetyk dla kobiet, które walczą w przebarwieniami i zwykłymi kremami nie są w stanie ich pokonać. Serum mnie bardzo pomogło - tak naprawdę w kilka tygodni szpecące plamy na policzkach miałam już z głowy.
milana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 lis 2013, o 01:32

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez kobietka77 » 30 gru 2013, o 00:17

Chciałam się zapisać na jakiś zabieg odświeżający skórę, ale w tym okresie większość dobrych salonów jest już obłożona, więc pewnie pójdę po nowym roku, trzeba będzie jakoś miło zaczać rok, a mam trochę urlopu to mogę sobie jakiś zabieg oczyszczający zrobić.
Avatar użytkownika
kobietka77
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 15:56
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]