Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez lazurowa » 12 kwi 2013, o 18:10

Ja zdecydowanie mogę polecić maski Elizabeth Kessler bazując na swoich doświadczeniach z tym oto produktem. Po wielu wątpliwościach i namysłach postanowiłam spróbować. Zamówiłam komplet 6 sztuk. Skorzystałam już z pięciu i efekty widzę nie tylko ja. Moja cera zdecydowanie nabrała kolorytu, ładnie prezentuje się bez makijażu. Ogólnie czuję, że skóra stała się gładsza i miękka. Za taką cenę, którą proponują za 6 maseczek to jest nic w porównaniu do cen, które proponują nam salony.
lazurowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 19:22

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez agawa » 26 wrz 2013, o 00:07

na przebarwienia - serie wybielające. apteczne. u mojej mamy bardzo dobrze sprawdza się White&Beauty z kwasami AHA. a co do maseczki z aspiryny - słyszałam o niej, ale boję się, bo mam bardzo wrażliwą skórę. boje się podrażnien i cery Indianina
agawa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 22:36

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez Marida » 29 wrz 2013, o 17:47

agawa napisał(a):na przebarwienia - serie wybielające. apteczne. u mojej mamy bardzo dobrze sprawdza się White&Beauty z kwasami AHA. a co do maseczki z aspiryny - słyszałam o niej, ale boję się, bo mam bardzo wrażliwą skórę. boje się podrażnien i cery Indianina



powie ktos cos wiecej o skutkach ubocznych tej aspiryny?
Avatar użytkownika
Marida
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 17:46

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez Derma-Clinic » 30 wrz 2013, o 12:16

Jeżeli chcemy mieć piękną cerę trzeba zadbać o cały swój styl życia . Dieta, przyjmowanie odpowiedniej ilości płynów, ruch na świeżym powietrzu. A jeżeli dokucza trądzik to polecałabym konsultację z Dermatologiem i przy uciążliwym trądziku połączenie farmakologii z odpowiednimi zabiegami.
Jeżeli ktoś chętny do poczytania większej ilości informacji to sporo tutaj znajdziecie:
SPAM

pozdrawiam!

Ostatnio edytowano 30 wrz 2013, o 19:55 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie SPAMować forum
Derma-Clinic
 

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez Amaretto » 29 paź 2013, o 12:19

Ja muszę się pochwalić, że mam taką od kilku miesięcy ;) Wcześniej walczyłam z zaskórnikami i niedoskonałościami.
Aż sprawiłam sobie drogocenny krem do twarzy L'Occitane i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Jak do tej pory najbardziej skuteczny krem do twarzy jakiego używałam. świetnie nawilża, sprawia, że skóra staje się delikatna, dobrze nawilżona, pięknie wygląda.
Amaretto
 

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez kobietka77 » 29 paź 2013, o 23:01

Dobry krem to podstawa, ale u mnie nie obło się bez oczyszczania w instytucie kosmetycznym. Poszłyśmy z koleżanką bo miała problem z trądzikiem, na peeling migdałowy. Bardzo dobry, oczyszczający zabieg, odblokowuje pory, redukuje przebarwienia, zwlaszcza po trądziku, działa świetnie na skórę tłustą. Wystarczy kilka zabiegów dwa razy do roku i można się cieszyć piękną, zdrową skórą.
Avatar użytkownika
kobietka77
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 15:56

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez Muffy » 6 lis 2013, o 21:15

Co do cery, to warto zauważyć, że sporo zależy od odpowiedniej diety. Inaczej na nic wszelkie inne zabiegi.

Ostatnio edytowano 6 lis 2013, o 23:22 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

To kobieta wybiera mężczyznę, który ją wybierze.
Avatar użytkownika
Muffy
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 15:11
Lokalizacja: Otwock

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez Luiza34 » 9 lis 2013, o 16:41

Może kosmetyki Sorayi z serii Care & Control, przeznaczone specjalnie do cery tłustej i trądzikowej Ci przypasują Jest tam też kremik, który redukuje blizny i zmiany potrądzikowe. Ja używam żelu do mycia twarzy z peelingiem i toniku przeciwtrądzikowego. Mojej cerze bardzo pomogły. Nie przetłuszcza się już tak i niem aż tylu przykrych niespodzianek na twarzy :)
Luiza34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 lis 2013, o 16:34

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez milana » 11 lis 2013, o 01:35

Jeśli chodzi o przebrawienia, to polecam serum dermika lily skin, specjalny kosmetyk dla kobiet, które walczą w przebarwieniami i zwykłymi kremami nie są w stanie ich pokonać. Serum mnie bardzo pomogło - tak naprawdę w kilka tygodni szpecące plamy na policzkach miałam już z głowy.
milana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 lis 2013, o 01:32

Re: Piękna cera bez przebarwień i zaskórników

Postprzez kobietka77 » 30 gru 2013, o 00:17

Chciałam się zapisać na jakiś zabieg odświeżający skórę, ale w tym okresie większość dobrych salonów jest już obłożona, więc pewnie pójdę po nowym roku, trzeba będzie jakoś miło zaczać rok, a mam trochę urlopu to mogę sobie jakiś zabieg oczyszczający zrobić.
Avatar użytkownika
kobietka77
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 15:56
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]