Minął kolejny dzień

Czyli to co kobiety "podobno" lubią najbardziej. Plotki nie tylko z życia gwiazd w tym właśnie dziale.

Minął kolejny dzień

Postprzez evka » 16 lip 2009, o 20:33

Jak wam minol kolejny goracy dzien? mnie no coz zajmowalam sie moimi dziecmi posniadaniu basen w ogrodzie ,i odwiedziny kuzyna moich dzieciakow obiadek spacerek popoludniu wpadla kolezanka z dzieciakami ktore wkoncu wyladowaly w basenie ,pojechalismy na dluga rowerowa wycieczke jestem padnieta hihi jutro nowy dzien ;)
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 16 lip 2009, o 20:53

Nieuwierzycie omalo zawalu nie dostalam jeszcze sie trzese siedze klikam tu syn zadzi w kuchni odrazu slysze jak cos szczelilo ten ucieka z kuchni i sie drze ze ja nic nie zrobilem to nie ja ja tylko chrebatke sobie robie owocowa :lol: :cry: Patrze nic nie widze moze na deworze mowie ale zachwile znowu szoku doznalam okazalo ze z krajalnicy dym idzie i smierdzi 30 min temu ja uzywalam bylo ok nic odlaczylam ze strachem z kontaktu i zostaje mi kroic recznie dopuki nie kupie nowej zalezy od ceny albo bede kupowac chleb krojony szok :o
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 16 lip 2009, o 21:04

Najpierw poranek z moim misiem, następnie on pojechał do pracy a ja zabrałam się za lekturę, czytam jakiś romans. potem wpadła do mnie kumpela, no a teraz siedzę na forum. Dzień taki sobie :/ ale upał jest niezły, tylko sie opalać :)
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez meredith » 17 lip 2009, o 00:11

evka uśmiałam się :D ale Tobie i małemu pewnie nie było do śmiechu :P
Hmm jak mi minął dzień :?: Prawie cały upalny dzionek spędziłam z córeczką na działce, malutka na kocyku a ja obok niej, też na kocyku z gazetkami i litrami wody. No i obowiązkowe oczywiście spacerki blisko lasu, uwielbiamy to :) a rano zrobiłam pranie, prasować będę jutro,bo już mi się nie chciało dzisiaj.

Panna_M bez urazy, ale mam pytanie-ile Ty masz lat :?:
meredith
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 17 lip 2009, o 08:43

Uwierz nie bylo mi do smiechu :| Zapowiada sie kolejny goracy dzien jest 8.39 slonce grzeje ja wlaczylam juz pranie dzieciaki jeszcze spia tz .mlodsza juz sie wyspala przytulila sie i gdzies znikla acha do lazienki poszla :lol: jej brat blizniak jeszcze spi i starsza corcia tez ale cisza nic kozystam i de zrobic sobie kawke ZYCZE WAM PIEKNEGO NIE MECZACEGO DNIA ;)
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 17 lip 2009, o 09:20

Ja mam 18 :) mam nadzieję że nie jestem za młoda ?
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 17 lip 2009, o 11:56

Ni ani troche :lol: Nikogo niema wiec ide robic obiadek niam bede popoludniu :D
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez meredith » 17 lip 2009, o 14:53

Panna_M nie jesteś za młoda :) mam nadzieję, że nie uraziłam Cię tym pytaniem?
meredith
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez meredith » 17 lip 2009, o 15:02

A mnie dziś wieczorem czeka bojowe zadanie :D muszę małej obniżyc poziom łóżeczka z najwyższego na średni-już :o Moja mała Zuzia-wędrowniczka wędruje mi po całym łóżeczku, wystawia nóżki za łóżeczko-nie między szczebelki, ale za łóżeczko i podnosi pupkę do góry. Właściwe to nie wiem co chce osiągnąć, ale nic tylko patrzeć kiedy mi śmignie na podłogę ;) Nic mi się dzisiaj nie chce.. :|
meredith
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 17 lip 2009, o 16:46

meredith napisał(a):[b]mam nadzieję, że nie uraziłam Cię tym pytaniem?

Oczywiście że nie. :)
a jak mi mija dzień? strasznie. Sesja na która byliśmy umówieni z chłopakiem nie wypaliła, bo fotograf nagle jakaś imprezę ma i musi tam pojechać film nakręcić... mieszkam na 10 pietrze i w mieszkaniu mam saunę dosłownie. Czekam na swojego aż przyjedzie od rodzinki i razem może pospacerujemy sobie.
Panna_M
 

Re: Minąl kolejny dzien.

Postprzez MeryLuu88 » 17 lip 2009, o 17:32

jak minąl dzien? potwornie:( w pracy niela kaszana bo okazalo sie ze nie moge miec wolnego kiedy bardzo mi zalezy i zlapalam jakiegoś doła:( bo narzeczony z rodzicami ma przyjechac na spotkanie zapoznawacze z moja mama( mieszkaja 500km od nas) a mnie nie bedzie w domu:( no wkurzylam sie:( w dodatku ten upal uff:( ale jutro ma padac podobno:)
MeryLuu88
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 17 lip 2009, o 18:20

A ja napisze puzniej tez nic mi sie niechce goraco mi jestem zmeczona :( :cry:
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 17 lip 2009, o 23:10

Ale jest przyjemnie na dworze chlodno i lekki wiaterek ach jak przyjemnie

Jakos przezylam ten goracy dzien dzieci obiadek nudy spacer na plac zabaw i nerwy wieczorem kuzym 7 lat poskarzyl sie mezowi ze moja 8 latka kliknela na jego kompie enter i zepsula kompa a moj biedny * D * niema pojecia o kampie bo niechce nawet do niego dojsc wali do cory i costy zrobila ja w smiech :lol: maz szok i mowie moj kochany klikajac enter niemozna rozwalic kompa a mlody cos popiepszyl i kit dawaj na kuzynke ide do niego jak mnie zobaczyl to w nogi wolam go byl tak wystraszony ze szok jego oczy szok mysle sobie czemu sie mnie tak boi?????????? no tak ciocia eva zna sie na kompie hihihihh teraz to sie smieje ale przedtem to myslalam ze mnie krew zaleje :evil: .Po 15 min byl juz u nas ( blisko mieszkamy) i w najlepsze sie bawil przez 3 godz idzie zwariowac :roll:
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 18 lip 2009, o 12:53

A ja zajmuję się rybką. Wieczorem zrobię kolację dla swojego. Ehh pracuje od 8 do 20. współczuje mu :/ więc należy mu się dobra kolacja, piwko i relaks.

Po za tym nic...
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 19 lip 2009, o 16:26

OOOOO jakie fajne emotikony :polska Jak mij wam wekend? jakos tu pusto i cicho :( ;)
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 19 lip 2009, o 16:35

MNIE MINĄŁ BARDZO SYMPATYCZNIE MIMO POGODY.BYŁAM NA IMIENINACH U TEŚCIOWEJ :witch
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 19 lip 2009, o 16:41

Ja byłam wczoraj u koleżanki na kawie i kolacji z rodzinką a dziś u kuzynki na placku i kawie pychotka udał sie jej a teraz przegladam forum pogoda straszna zimno wieje i co pochwile pada :( Mieliśmy jechać nad jęzioro i nici z tego dzieciaki rozczarowane wiec chyba podlecimy na pływalnie :)
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 19 lip 2009, o 16:55

POGODA STRASZNA :( SIEDZE I KLIKAM SOBIE TO TU TO TAM MÓJ MĄŻ OBOK MNIE NA KANAPIE ODPOCZYWA BO JUTRO WYJEŻDZA W DELEGACJĘ I ZNOWU ZOSTANĘ NA TYDZIEŃ SAMA.ALE JAKOŚ PRZEŻYJĘ TO NIE PIERWSZY RAZ :kiss1
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 19 lip 2009, o 21:50

A JA LEPIEJ ZACHWILE ZNOWU BEDE SAMA *D* MUSI TOWAR ZAWIESC NA RANO DO SKLEPU ZJEDZIE MOZEEEEEEEEEE JUTO CHOC WATPIE WIEC PEWNIE DOPIERO WE WTOREK SIE ZOBACZYMY ACH TAKIE ZYCIE :fallinlove
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez Panna_M » 20 lip 2009, o 15:10

A mnie prawie nie ma, bo dziś są urodziny mojego Kochanego. Hihi i zaraz spadam :)
Życzę Wam miłego dnia :)
Panna_M
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 20 lip 2009, o 20:07

A tobie hucznych urodzin Zycz mu sto lat odemnie :) U mnie nudy stale pada wiec ciezko sie oddalic z domu bez samochodu ale posiedzialam z dzieciakami przed domem dzieciaki wypluskaly sie w basenie korzystajac z chwilowego slneczka i pojezdzilismy chwile rowerem doslownie mowiac bo znowu sie rozpadalo ale zato mielismy czas na dzieciece gry planszowe i z Olivcia na krzyzowke dziecieca mloda dobra jest, coraz bardziej mnie zaskakuje hhhhhihihi :shock:
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 20 lip 2009, o 22:01

Godz.22 gdzie sie podziali wszyscy spicie juz ????? A moze hihihi :sex1 ?????? :lol:
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez hanka32 » 20 lip 2009, o 22:55

JA ANI NIE ŚPIĘ ANI :sex1 BO MĄŻ JEST W DELEGACJI.WYGLĄDA NA TO ŻE TYLKO MY DWIE TU JESTEŚMY :D
hanka32
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez evka » 20 lip 2009, o 22:56

Tak niestety szkoda ze tylko my dwie :cry: :(
evka
 

Re: Minol kolejny dzien.

Postprzez meredith » 20 lip 2009, o 23:29

Taaa a ja się zjawiam jak już nikogo oczywiście nie ma! super :(
meredith
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron