Kobieta i mężczyzna..

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: Kobieta i mężczyzna..

Postprzez paula » 6 mar 2013, o 15:36

ojj tak.. nie wiem czemu ale mam wrażenie że w 90% związków to właśnie kobieta się stara, jest zainteresowana swoim facetem, wymyśla przeróżne prezenty z okazji urodzin, świąt, wspólnych rocznic. I jak to się kiedyś dowiedziałam: po co mamy świętować rocznicę poznania się? w końcu to nie rocznica ślubu... :D
paula
 

Re: Kobieta i mężczyzna..

Postprzez 456 » 6 mar 2013, o 16:01

Dokładnie, choć to trochę przykre, że w niektórych związkach to kobieta o wszystkim pamięta i wszystko planuje. Czasem mógłby się facet sam od siebie zmobilizować i coś dać od siebie, coś zaplanować i czymś zaskoczyć. Nawet zainteresować się pierdółką, która nas cieszy i interesuje. No niestety faceci już tacy są i na dłuższą metę robią się zbyt wygodni a kiedy im się zwraca uwagę lub pojawiają się pretensje to robią wieeelkie oczy. Bo o co się czepiamy? :roll:


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Maria45, wiiliam