Dziewiarstwo reczne...nie tylko dla babć

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

Dziewiarstwo reczne...nie tylko dla babć

Postprzez gosik » 22 cze 2011, o 23:05

Od bardzo dawna ,mniej wiecej jakies 30lat temu na zajeciach ówcesnych ZPT w szkole podstawowej nauczylam sie robic na drutach.Najpierw byl szalik i czapka,potem pierwszy sweterek a dzis sa to juz kreacje z wymyslnymi wzorami,im bardziej skomplikowany tym lepiej.Czy,ktoras dzierga na drutach badz szydelku?Znam wiele duzo mlodszych od siebie babeczek ktore dziergaja i nie sa nawet jeszcze mamami a co dopiero babciami.Bo druty kojarza sie ze stara wloczka i stara babcia.Nie jestem stara nie jestem babcia a wloczki dzis to fantastyczne mozliwosci.Jak to jet z wami??A dzininka ostatnimi czasy jest trendy i to wlasnie recznie robiona...
gosik
 

Re: Dziewiarstwo reczne...nie tylko dla babć

Postprzez WAP » 30 mar 2012, o 22:31

Od 9 roku życia robię na drutach i szydełku moja mama i siostra równię nauczyłyśmy się z takiej fajne książeczki diana były w kiosku mam natchnęło, ja na swoim koncie mam kilka bluzek 2 koce i teraz robię nakrycie na fotel do komputera. :witch
WAP
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 mar 2012, o 22:22

Re: Dziewiarstwo reczne...nie tylko dla babć

Postprzez elzbieta45 » 5 sty 2013, o 10:23

tez duzo robie na drutach , zarowno dla siebie jak i rodziny skarpety czapki szaliki a nawet serwetki , ostatnio robilam bolerko
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Dziewiarstwo reczne...nie tylko dla babć

Postprzez coucou » 11 lip 2014, o 19:36

ja robie tylko niestety szaliki ale moze z czasem mi sie uda cos jeszcze ale sie boj :oops: :| e
Avatar użytkownika
coucou
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 23 kwi 2014, o 15:40
Lokalizacja: nijmegen

Re: Dziewiarstwo reczne...nie tylko dla babć

Postprzez jackol » 16 lip 2014, o 18:57

Witam
Kiedy przeczytałem wątek, wpadłem na pewien pomysł Panie :) Można spróbować zrobić na drutach np. taką skarpetką na telefon, różne wzory :)
Pozdrawiam!

Czy biuro rachunkowe warszawa sprawdzi mi podatek?
jackol
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 lip 2014, o 18:43

Re: Dziewiarstwo reczne...nie tylko dla babć

Postprzez Tunia » 19 wrz 2015, o 12:47

jackol napisał(a):Witam
Kiedy przeczytałem wątek, wpadłem na pewien pomysł Panie :) Można spróbować zrobić na drutach np. taką skarpetką na telefon, różne wzory :)
Pozdrawiam!


Zapraszam do mnie ja robiłam takie "skarpetki"na telefon :)
Tunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 wrz 2015, o 11:53

Re: Dziewiarstwo reczne...nie tylko dla babć

Postprzez Tunia » 19 wrz 2015, o 12:49

Na drutach robię zrobię szalik,czapkę buciki dla niemowlaczków i na tym moje umiejętności druciane się kończą. Za to na szydełku już coraz więcej mi się zdarza robić :)
Tunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 wrz 2015, o 11:53
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron