Dziecko a tatuaże,przedszkole

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Dziecko a tatuaże,przedszkole

Postprzez zuzanieduza » 6 cze 2016, o 09:38

Cześć dziewczyny!
Pracowałam jako niania, obecnie pracuję w żłobku. Mam tatuaż na nadgarstku oraz powyżej przedramienia. Bardzo kocham dzieci i opiekę nad nimi, rodzice też to widzą i są zadowoleni. Tatuaże im nie przeszkadzają. W przyszłości planuję otworzyć własny żłobek, ale planuję też dalsze tatuaże. Moje podejście do dzieci i oddanie nie zależy od tatuaży,wiadomo. Jednak ludzie nadal są uprzedzeni co do osób z tatuażami. Stąd moje pytanie. Oddałybyście dziecko do żłobka gdybyście przy pierwszym spotkaniu zobaczyły wytatuowaną właścicielkę/opiekunkę? :)I czy jeśli by się sprawdziła, to tatuaże mimo to,byłyby przeszkodą?
Pozdrawiam!
zuzanieduza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 24 lip 2015, o 20:48

Re: Dziecko a tatuaże,przedszkole

Postprzez Hadassa » 6 cze 2016, o 13:22

Mi tatuaze problemu nie robia. Ale ja sama mialam i planuje zrobic nowy.
Niektorzy niestety moga Cie skreslic przez tatuaz ale wtedy warto zadbac i dobre opinie i dobra poczte pantoflowa

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Dziecko a tatuaże,przedszkole

Postprzez BlackWolf » 6 cze 2016, o 20:44

Sama mam.
Tatuaże nie czynią człowieka złym. Więcej zła i tak roi się każdej niedzieli w Kościele. ;)
Poza tym myślę, że czasy się zmieniają i ludzie przestają postrzegać wytatuowanych jako kryminalistów.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Dziecko a tatuaże,przedszkole

Postprzez kokoszanel » 10 cze 2016, o 08:59

Tatuaż nie jest wyznacznikiem tego jaki jest człowiek i jakie ma podejście do dzieci. Absolutnie nie miałabym i nie mam w zupełności przeciwwskazań do tego :)

"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć"

~ Coco Chanel
Avatar użytkownika
kokoszanel
Super Gaduła
 
Posty: 1182
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 08:12

Re: Dziecko a tatuaże,przedszkole

Postprzez zuzanieduza » 14 cze 2016, o 18:12

Dzięki dziewczyny :) :)!
zuzanieduza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 24 lip 2015, o 20:48

Re: Dziecko a tatuaże,przedszkole

Postprzez Demeter » 15 cze 2016, o 14:01

Wiesz, ja jestem już z tej młodszej daty i uwielbiam tatuaże. Jeśli chodzi o mnie to mogłabyś najwyżej usłyszeć pytanie kto je robił, jeśli spodobała by mi się jakość wykonania.
Avatar użytkownika
Demeter
Fajna Kobietka
 
Posty: 199
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 00:58
Lokalizacja: moje miejsce na ziemi :)

Re: Dziecko a tatuaże,przedszkole

Postprzez a_gatka » 15 cze 2016, o 14:10

A co ma piernik do wiatraka? Mnie jako rodzica obchodzi jakość opieki, kreatywność opiekuna i to, co sobą prezentuje jako człowiek. Sama jestem fanką tattoo, kompletnie by mi to nie przeszkadzało. :)
a_gatka
 

Re: Dziecko a tatuaże,przedszkole

Postprzez kusicielka » 21 cze 2016, o 20:56

Zależy od osoby - mnie nie przeszkadza, jeśli to nie są jakieś krwawe sceny ;)
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Dziecko a tatuaże,przedszkole

Postprzez k4rolink4_ » 23 cze 2016, o 17:57

Wiesz, jeśli nie są to płonące czaszki, wszystko powinno być OK. ;) Ale tak na serio - myślę, że podejście powoli, ale skutecznie się zmienia na korzyść wytatuowanych. Mam znajomą, która jest nauczycielką i raz na pół roku robi sobie nowe tatuaże. Tyle, że one są dosyć delikatny, niczego awangardowego.

Może się podzielisz tutaj zdjęciami? :) Chyba, że to zbyt prywatna sprawa, wtedy jak najbardziej zrozumiem. :)

Moonlight in the eyes of a lover...
Avatar użytkownika
k4rolink4_
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 13:50
Lokalizacja: PL :)

Re: Dziecko a tatuaże,przedszkole

Postprzez LadyEm » 5 lip 2016, o 18:24

Jeśli jesteś normalną, ułożoną osobą to na tatuaże nikt nie zwróci uwagi :)
LadyEm
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 5 lip 2016, o 18:20

Re: Dziecko a tatuaże,przedszkole

Postprzez Kelby » 27 lip 2016, o 22:39

Tatuaże w ogóle by mi nie przeszkadzały. Jednak myślę, , że ludzie są bardzo różni i nie zdziwiło by mnie specjalnie, gdyby komuś przeszkadzały. Ludzie są dziwni.
Avatar użytkownika
Kelby
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 17 lip 2016, o 23:03

Re: Dziecko a tatuaże,przedszkole

Postprzez Kolorowa1993 » 29 sie 2016, o 06:48

Ja bym oddała, ale ja to patrzę na ludzi ponoć inaczej od wszystkich i chyba bezpieczniej bym się czuła, gdybym powierzyła szkraba pod opiekę wytatuowanej dziewczyny, niż pod opiekę takiej staruszki w okularkach co z wyglądu przypominałaby mi taką komunistyczną jędzę, ale to wszystko są też moje uprzedzenia i skojarzenia. Ludzie często oceniają po pozorach, bywa że zmieniają zdanie. Jeśli opinie byłyby dobre, dzieci zadowolone, to nawet jak utracisz jakiegoś rodzica co to chciałby cię widzieć w białej koszuli i czarnej spódnicy, to chyba byłaby niewielka strata, prawda? Z takimi ludźmi zazwyczaj jest problem, więc po co o takich walczyć i rezygnować dla takich z samej siebie?
Kolorowa1993
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29 sie 2016, o 05:31

Re: Dziecko a tatuaże,przedszkole

Postprzez gretel » 19 wrz 2016, o 15:18

No niestety, jeszcze trochę wody musi w Wiśle upłynąć, żeby ludzie przekonali się, że tatuaże to sztuka, a nie kryminał

gretel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 wrz 2016, o 22:31

Re: Dziecko a tatuaże,przedszkole

Postprzez Powazny30 » 25 wrz 2016, o 14:18

W Iralndii w Urzędzie Skarbowym widziałem 3/4 personalu w tatuażach i to niekiedy dużych.Cała szyja :) Nie było żadnego problemu.Ja też bym nie robił.
Powazny30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 wrz 2016, o 14:14

Re: Dziecko a tatuaże,przedszkole

Postprzez Martynka11 » 6 paź 2016, o 18:55

Mi osobiście tatuaże problemu nie robią ponieważ sama mam kilka i wiem jak wygląda sytuacja :)
Martynka11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 5 paź 2016, o 19:41

Re: Dziecko a tatuaże,przedszkole

Postprzez Daria4411 » 8 paź 2016, o 10:42

Mi również nie przeszkadzają, aczkolwiek jest dużo ludzi, które właśnie oceniają po wyglądzie i później wychodzi jak wychodzi..

Daria4411
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 4 paź 2016, o 15:32

Re: Dziecko a tatuaże,przedszkole

Postprzez marka56 » 24 paź 2016, o 15:52

Obecnie to chyba mało kto ma coś przeciwko tatuażom. Pojedynczy ludzie. Moim zdaniem nie masz powodów do zmartwienia :).
marka56
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24 paź 2016, o 15:43

Re: Dziecko a tatuaże,przedszkole

Postprzez Brankala » 24 paź 2016, o 22:45

Ja pracowałam w przedszkolu i jedna z dziewczyn miała tatuaże rodzice nie robili problemu ale za to babcie to juz inna bajka. Babcie zawsze miały do niej jakieś ale i często sie jej obrywało. Jak otworzysz żłobek/przedszkole to juz raczej będzie zapisywać nowe pokolenie więc pewnie nie będą na to zwracać uwagi :)
Avatar użytkownika
Brankala
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 15 sty 2016, o 22:39
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]