Czym "zakamuflować" odrost po jasnych pasemkach?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Czym "zakamuflować" odrost po jasnych pasemkach?

Postprzez no.nie.wiem » 11 kwi 2012, o 08:14

Cześć Dziewczynki.
Po pierwsze przepraszam, za założenie nowego wątku ale nie znalazłam innego pod który mogłabym się doczepić. Mam nadzieję, że nasza przecudnej urody Pani Moderatorka się nie pogniewa ;) :kwiatek

Do rzeczy: Jestem posiadaczką ciemnych blond włosów. Od stu lat robie sobie rozjaśniane pasemka lecz w ostatnim czasie moje włosy są niesamowicie zniszczone (0bcięcie samych końcowek nie pomogło). Pozwalam więc włosom odpocząć od silnych utleniaczy czego rezultatem jest odrost do połowy głowy. I tu moje pytanie: czy znacie cokolwiek, farbę, czary jakieś, coś co (w miarę) zakryje ten odrost?
Może któras z Was przetestowałajakąś Blond farbę po której włosy nie wyglądają jak "osikane"?
Dodam, że w ciemnych farbach wyglądam jak zombie więc takowe farby odpadają.
Dziękuję :) :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek
no.nie.wiem
 

Re: Czym "zakamuflować" odrost po jasnych pasemkach?

Postprzez dzo » 11 kwi 2012, o 17:55

no.nie.wiem napisał(a):Mam nadzieję, że nasza przecudnej urody Pani Moderatorka się nie pogniewa ;) :kwiatek


jeśli to do mnie to mi połechtałaś ego :lol: :lol: :lol:

a jeśli chodzi o farbę

To w sumie ja jestem blondynką i farbuję zazwyczaj jakimś Garnierem albo Joanną i nie jest źle.
Nie niszczą strasznie włosów a i cena nie jest wygórowana.

Wrzuć może jakąś fotę swoich włosów to łatwiej będzie doradzić 8-)
dzo
 

Re: Czym "zakamuflować" odrost po jasnych pasemkach?

Postprzez no.nie.wiem » 11 kwi 2012, o 18:23

[quote="dzo"]

jeśli to do mnie to mi połechtałaś ego :lol: :lol: :lol:
No ba :) :D

Własnie o te "delikatne niszczenie włosów :D " się rozchodzi. chcę te włosy skutecznie i delikatnie ufarbować na jasno.
Kiedyś próbowałam Garniera. Najjaśniejszy wzięłam jaki znalazłam. Efekt niesamowity :x Mój mąż skwitował to jednym zdaniem: "Gabrysiu sika się do kibelka a nie na czubek swojej główki" :lol:
no.nie.wiem
 

Re: Czym "zakamuflować" odrost po jasnych pasemkach?

Postprzez mycha25 » 11 kwi 2012, o 18:28

No to Ci dowalił :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Czym "zakamuflować" odrost po jasnych pasemkach?

Postprzez no.nie.wiem » 11 kwi 2012, o 18:43

A wygląda to tak :(
PROSZĘ NIE REGULOWAĆ ODBIORNIKÓW :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
no.nie.wiem
 

Re: Czym "zakamuflować" odrost po jasnych pasemkach?

Postprzez no.nie.wiem » 11 kwi 2012, o 21:31

Zapomniałam dodać, że w rzeczywistości wygląda to o wiele gorzej :geek:
no.nie.wiem
 

Re: Czym "zakamuflować" odrost po jasnych pasemkach?

Postprzez dzo » 12 kwi 2012, o 19:20

o kurrde :?

strasznie duże masz te odrosty :? i ciemne włosy naturalne masz :?

a do tej pory czym farbowałaś ?

do takich ciemnych odrostów raczej musi być mocniejsza farba która je rozjaśni porządnie a jak wiadomo im mocniejsza tym bardziej niszczy włosy...
dzo
 

Re: Czym "zakamuflować" odrost po jasnych pasemkach?

Postprzez no.nie.wiem » 12 kwi 2012, o 22:13

dzo napisał(a):o kurrde :?

strasznie duże masz te odrosty :? i ciemne włosy naturalne masz :?

a do tej pory czym farbowałaś ?

do takich ciemnych odrostów raczej musi być mocniejsza farba która je rozjaśni porządnie a jak wiadomo im mocniejsza tym bardziej niszczy włosy...


<ryczy> Wiem, że duże te odrosty ale chcę pozwolić włosom troche podrosnąc i odpocząć. Dlatego tez szukam jakiegoś mało inwazyjnego środka, który trochę ukryje odrost.
Moje naturalne włosy nie są aż tak ciemne jak na zdjęciu. Chociaż przez kontrast pomiędzy pasemkami a odrostem można pomyśleć, że są baaardzo ciemne :(
Od kąd pamiętam rozjaśniałam włosy najzwyklejszym w świecie utleniaczem. W sensie fryzjerki to robiły :) ja nie jestem aż tak odważna ;)
Cóż... chyba pozostaje mi tylko TORBA NA GŁOWĘ I ZA OJCZYZNĘ :polska
no.nie.wiem
 

Re: Czym "zakamuflować" odrost po jasnych pasemkach?

Postprzez dzo » 13 kwi 2012, o 16:12

to zafarbuj sobie te odrosty farbą blond ale trochę ciemniejszym niż masz końcówki

będzie delikatniejsza a dzięki temu różnica między końcówkami a odrostami przestanie być taka wielka ;)
dzo
 

Re: Czym "zakamuflować" odrost po jasnych pasemkach?

Postprzez no.nie.wiem » 13 kwi 2012, o 17:53

dzo napisał(a):to zafarbuj sobie te odrosty farbą blond ale trochę ciemniejszym niż masz końcówki

będzie delikatniejsza a dzięki temu różnica między końcówkami a odrostami przestanie być taka wielka ;)


Zachęciłaś mnie do spróbowania :)
Najpierw machnę sobie jakieś pasemko od spodu, zobaczę jak wyjdzie...
no.nie.wiem
 

Re: Czym "zakamuflować" odrost po jasnych pasemkach?

Postprzez stokrotka1011 » 3 sie 2012, o 13:15

Hm ja także mam kolor włosów ciemny blond i zrobiłam pasemka. Mam podobnie jak ty odrosty ale u mnie trochę to inaczej wygląda. Jeżeli chcesz zostać przy tych pasemkach to fryzjer i koloryzacja odrostów lub koloryzacja wszystkich na podobny naturalny i czekać aż się zregenerują (farbować bd bezpieczniej u fryzjera).

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
stokrotka1011
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 12:35

Re: Czym "zakamuflować" odrost po jasnych pasemkach?

Postprzez natka1234 » 27 wrz 2012, o 12:38

Może spróbuj nałozyc farbe w bardzo zblizonym kolorze do twoich naturalnych i nie farbuj wiecej i pozwol zejsc kolorowi :)

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]