co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez badzcierpliwy » 18 lis 2015, o 14:22

Macieks napisał(a):Heyy ;) Twój facet musi nauczyć się bardziej zrelaksować się.. mój też miał ten problem, ale pomogła mu książka "Moc Byka", może i twemu pomoże, powodzenia :p

Moc Byka ;) bardzo ciekawa nazwa polece swojemu chłopakowi :P my stosujemy prezerwatywy opóźniające ale sex w prezerwatywie to nie to samo.

badzcierpliwy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 lis 2015, o 13:55

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez ruti » 6 gru 2015, o 18:18

oj nie to samo, różnice czuć dopiero jak się zazna tego bez^^ dlatego wolę tabletki, w sumie cenowo nawet wychodzi na to samo:) można spróbować jeszcze tych różnych żeli przedłużających stosunek:)
Avatar użytkownika
ruti
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 19:20

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez Hadassa » 6 gru 2015, o 22:10

Podobno ogólnie prezerwatywa spowalnia dojście u faceta ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez yolanta » 10 gru 2015, o 11:59

hej tez z tym walczylam u mojego meza, bo zawsze konczyl za szybko.. wiadomo potem probowalismy zeby on mi dogodzil ale wiadomo ze taki orgazm rozni sie od tego orgazmu podczas stosunku, ja nawet zapomnialam jak to jest dostac orgazm w trakcie seksu :) trening czyni mistrza? u nas nie uczynil czy kochalismy sie czesto czy rzadziej zawsze bylo to samo
prezerwatywy nie wiem bo moj maz nie chcial o nich slyszec :) ale jak pisala kolezanka pelno jest suplementow dostepnych i w aptekach i online, akurat na suplement maz sie zgodzil i sposrod wielu zaczelismy od proby Climax COntrol, jak dla nas sprawdzil sie mega, dzisiaj jestem w koncu zadowolona z naszego seksu :) a wiadomo kobieta dopieszczona to kobieta zadowolona :) polecam climax-suplement sprawdzony dostawca, szybka wysylka z ze zblizaja sie siweta warto pomyslec nad prezentem ktory da radosc wam obojgu ;)
yolanta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 gru 2015, o 11:48

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez Pam_ela » 22 gru 2015, o 23:49

Hadassa napisał(a):Podobno ogólnie prezerwatywa spowalnia dojście u faceta ;)



Mój facet zawsze ma problem z dojsciem w gumce, więc to w niektorych przypadkach na pewno prawda :)

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez filipgw » 29 gru 2015, o 16:39

Jedyna dobra metoda jest chec poprawy klopotliwej sytuacji przez faceta. On sam musi chciec cos zmienic i to jemu musi zalezec na tym zeby partnerka czula satysfakcje z seksu. Nie pomoze tutaj zadna masturbacja przed, prezerwatywy. On sam musi chciec cos zrobic. Najlepsza metoda jest trening samemu czyli masturbacja ale nie dopuszczenie do orgazmu. Mozna poznac w ten sposob swoje cialo i kontrolowac w jakis sposob czas osiagniecia orgazmu czy tex jego odwlekanie. Wiadomo ze od razu sie to nie uda ale juz po miesiacu takich cwiczen widac efekty. Oddech takze jest bardzo wazny.

Wysłane z mojego ZP951 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
filipgw
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 gru 2015, o 16:32

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez Jaśmin » 30 sty 2017, o 02:15

Prezerwatywy opóźniające lub też po prostu inna pozycja w której ciężej mu dojść. Ewentualnie najpierw szybki numerek i zaraz po tym kolejny raz - dłuższy.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez malami86 » 31 sty 2017, o 20:41

inspiracja napisał(a):hm, co zrobić żeby mój facet dłużej wytrzymywał podczas stosunku? Kochamy się i jest cudownie :) ale dochodzi szybko, kiedy mi zaczyna dopiero się podobać ... :|


może dłuższa gra wstępna?
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez alex1234 » 26 mar 2017, o 20:13

Nie jestem pewna czy to działa, jednakże słyszałam, że niektórzy panowie ćwiczą na takich urządzonkach, jak to:
Obrazek
Obrazek
- blewit masturbator ponoć jest skuteczne.

Ostatnio edytowano 27 mar 2017, o 08:59 przez BlackWolf, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Następnym razem proszę używać edycji wklejania zdjęć a nie samych linków
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez kluska8 » 16 kwi 2017, o 22:57

U mnie zawsze trwa dluzej gdy po prostu... robimy to powoli! ;)
kluska8
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 kwi 2017, o 22:50

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez anno15 » 22 kwi 2017, o 20:28

Trzeba po prostu więcej trenować :) No ale czasami to może być jakiś problem zdrowotny to wtedy najlepiej się udać do lekarza.
Avatar użytkownika
anno15
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 kwi 2017, o 22:02

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez Anitka86 » 31 maja 2017, o 12:04

Polecam prezerwatywy przedłużające stosunek. Rewelacja
Anitka86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 maja 2017, o 20:11

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez marla_s » 18 wrz 2017, o 20:26

Szczerze stosunek nie musi być długi żeby zadowolić kobietę. Większy, dłuższy, dłużej nie znaczy lepiej drogie Panie!
Avatar użytkownika
marla_s
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 18:00

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez dradziszewska » 19 wrz 2017, o 14:36

Moim zdaniem partner powinien spóbować w momencie gdy sie zbliża wyjść z ciebie i zrobić krótka przerwę aż podniecenie nieco opadnie, a następnie powrócić do stosunku, w miedzyczasie możecie się pieścić lub sprawiać przyjemność z inny sposób. Z kolejnymi próbami bedzie potrafił robic to dłużej.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez marla_s » 19 wrz 2017, o 22:12

dradziszewska napisał(a):Moim zdaniem partner powinien spóbować w momencie gdy sie zbliża wyjść z ciebie i zrobić krótka przerwę aż podniecenie nieco opadnie, a następnie powrócić do stosunku, w miedzyczasie możecie się pieścić lub sprawiać przyjemność z inny sposób. Z kolejnymi próbami bedzie potrafił robic to dłużej.


Wiesz, że wtedy czar pryska? Jest to trochę w 50% metoda antykoncepcyjna.
Avatar użytkownika
marla_s
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 18:00

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez redorange666 » 20 wrz 2017, o 09:06

Marla_s tylko ze stosunek przerywany nie jest metoda antykonceocyjną...tak samo jak kalendarzyk.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez elwira321 » 20 wrz 2017, o 14:59

Są odpowiednie żele opóźniające wytrysk. Stosowaliśmy również tabletki Penisize XL

elwira321
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 13:13

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez katrinka » 1 gru 2017, o 11:28

Wypróbowalismy kiedyś takie żele i niektóre były bardziej, niektóre mniej skuteczne ale pamiętam,że najbardziej nam do gustu przypadł Orgasm control. Wystarczyłą odrobinka i on był w stanie o wiele, wiele dłużej. Aktualnie jednak używamy wspomnianych tutaj chusteczek oc wipes ( o których dowiedziałam się nawet na tym wątku).
Ogólnie to dzieki dziewczyny,że wspomniałyście o nich :)
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez martadoex11 » 18 gru 2017, o 19:29

prezerwatywy naprawdę pomagają!

martadoex11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 gru 2017, o 19:06

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez sergiusz12 » 1 lut 2018, o 14:51

Sam dosyć długo zmagałem się z przedwczesnym wytryskiem. Wiele buszowałem w internecie. Większość "poradników" pisanych jest przez ludzi, którzy jak na pierwszy rzut oka widać, nie mają pojęcia o temacie. Jakiś czas temu trafiłem w końcu na coś ciekawego. Opis dotyczył ćwiczeń, które sprawdzam od 3 tygodni. Efekty są zaskakujące, czas stosunku przedłużył się o jakieś 6-8 minut.

Myślę, że w tak krótkim czasie jest to niebo, a ziemia. Cała witryna jest jedynie, artykułem, chwała Bogu za nią. Polecam serdecznie
SPAM

Pozdrawiam!

Ostatnio edytowano 28 cze 2018, o 20:17 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
sergiusz12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 lut 2018, o 14:46

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez michalinka1234 » 27 mar 2018, o 13:38

hej hej
ja tez dziewczyny bylam postawiona pod kropka ze tak powiem tylko u mnie bylo mega zle bo nawet nie zdarzyl zaczac a juz konczyl :D smieszne.. ale u mnie to byl juz koszmar spedzajacy sen z powiek
naprawde, nawet mialam mysli zeby sprbowac z kims innym czy jest tak samo
aleee sie zawzielam i zaczelam szukac czytac i sie radzic i w koncu wyprobowalismy z wielkim trudem moijego ASA Climax Control i co ? strzal w dziesiatke!!! wiadomo potrwalo to ok tygodnia za nim orgnizm sie calkowicie przestawil i jest meeega! moje doznania w tym momencie sa warte naprawde wszystkiego i kazdej ceny!
nie bede podawala namiarow bo widze ze kolezanka wczesniej podala wlasnie to skad i ja zamawiam
buziaki 8-)
michalinka1234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 mar 2018, o 13:33

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez Ania567 » 28 lut 2019, o 08:30

katrinka napisał(a):Wypróbowalismy kiedyś takie żele i niektóre były bardziej, niektóre mniej skuteczne ale pamiętam,że najbardziej nam do gustu przypadł Orgasm control. Wystarczyłą odrobinka i on był w stanie o wiele, wiele dłużej. Aktualnie jednak używamy wspomnianych tutaj chusteczek oc wipes ( o których dowiedziałam się nawet na tym wątku).
Ogólnie to dzieki dziewczyny,że wspomniałyście o nich :)


My niedawno przetestowaliśmy te chusteczki i są faktycznie bardzo dobre. Jedyne co jest w nich na minus to cena. Jakbym miała używać tych chusteczek przy każdym stosunku to dawno bysmy poszli z torbami..... Czy nie ma jakiegoś tańszego zamiennika?
Avatar użytkownika
Ania567
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 17 lip 2018, o 08:27

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez monicabe » 1 mar 2019, o 10:15

Wypróbujcie sobie spray orgasm control Nie jestem do tego w 100% pewna, ale jest to chyba ta sama substancja co jest w chusteczkach, a jest o wiele tańszy niż same chusteczki ;) Ogólnie jest tego cała seria bo widziałam oprócz chusteczk ten spray jak również tabletki. Ale moj na razie nie chce brać tabletek skoro inne sposoby wystarczają i sa skuteczne.
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez monika00100 » 2 mar 2019, o 21:47

Mojemu pierwszemu partnerowi wzwód nie puszczał po wytrysku tak od razu. Po wejściu, dosłownie kilka ruchów, miał wytrysk, ale potem po wytrysku jeszcze dobrych kilkanaście minut mógł penetrować mnie. Trzeba dodać, że ważna jest gra wstępna, samo pieszczenie, głaskanie, pocałunki, przytulanie, robienie przerw, zanim on wejdzie.
monika00100
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 mar 2019, o 21:25
Lokalizacja: Rzeszów

Re: co zrobić żeby stosunek trwał dłużej?

Postprzez andrea23 » 11 mar 2019, o 09:34

monicabe napisał(a):Wypróbujcie sobie spray orgasm control Nie jestem do tego w 100% pewna, ale jest to chyba ta sama substancja co jest w chusteczkach, a jest o wiele tańszy niż same chusteczki ;) Ogólnie jest tego cała seria bo widziałam oprócz chusteczk ten spray jak również tabletki. Ale moj na razie nie chce brać tabletek skoro inne sposoby wystarczają i sa skuteczne.


No wlaśnie zamówiliśmy sobie te chusteczki aby przetestować i na dniach powinny dojsć. Jednak martwi mnie tutaj jedno. Mianowicie czy mnie też przypadkiem te chusteczki nie znieczula? :P
andrea23
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 26 cze 2018, o 13:31
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]