co o tym myślicie ???

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez Astra » 30 cze 2014, o 20:48

Ale to nie jest niestety takie latwe i proste.
Poniewaz ludzkich uczuc nie wylacza sie pstryknieciem palcow i juz .
Na pogodzenie sie z tym co Cie spotkalo potrzeba sporo czasu, wiec szukanie zastepstwa uczuciowego moze sie na razie
nie udac.
Mysle, ze spokojnie poczekaj co sie jeszcze wydarzy.
Moze cos ? :o
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez Madlen » 30 cze 2014, o 21:48

To smutne gdyby rzeczywiście po prostu się Tobą zabawił i teraz olał..
Ale z drugiej strony nie uważasz że za szybko poszliście na całość?
Nie znałaś od razu Jego zamiarów, więc nie powinnaś tak od razu bezgranicznie zaufać..

Mam nadzieję, że chłopak się wystraszył i teraz rozmyśla co dalej..
I że się w końcu odezwie..

Nie smuć się, może akurat się poukłada :*
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez PewnaSiebie » 30 cze 2014, o 22:38

Teraz właśnie uważam że to wszystko chyba za szybko było. . Ale przed tem z nim rozmawiałam i mowil, że on nie z takich i wgl. A jak mu napisałam że pewnie mu o to tylko chodzi to się kiedyś obraził . . A teraz cały week się nie odzywał, tylko wczoraj Napisałam do niego na fb to odpisał mi tylko na 2 wiad ale wyglądało tak jakby już niechcial pisać a jakbym nie napisała to on by się nie odezwał i teraz też cisza. Ja już nie wiem dlaczego mam takiego pecha. . Mam 20 lat a pierwszy chyba raz takie cos czuje miałam kilka związków ale to nie było to uczucie co teraz do niego. . Widzę że jednak nic z tego nie będzie bo Jeśli by chciał to by mu zależało na kontakcie ze mną i wgl . . Trudno :(
PewnaSiebie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 cze 2014, o 19:47

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez Madlen » 30 cze 2014, o 22:44

A zapytałaś dlaczego tak się teraz zachowuje??
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez Astra » 30 cze 2014, o 22:46

Nie smuc sie , bo przynajmniej wiesz na czym siedzisz i nie music zyc zludzeniami.
Widzac po Twojej minie , ze wiazalas z ta znajomoscia nadzieje a tu niestety doznalas zawodu.
Tak to jakos w zyciu czasami bywa.
A w uczuciach , tak naprawde trudno jest cos do konca zawsze przewidziec.
Uszka do gory , jeszcze sloneczko dla Ciebie zaswieci. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez PewnaSiebie » 30 cze 2014, o 22:53

Szczerze to nie mam jakoś chyba odwagi by wprost się o to zapytac czemu tak się to wszystko zmieniło. . Jakoś się boję że mi np napisze, że jednak nie szukał nic poważnego tylko takiej znajomości albo że ma już kogoś innego czy kręci z inna. . :( trochę ciężko jest ale cóż. .
PewnaSiebie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 cze 2014, o 19:47

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez Astra » 30 cze 2014, o 23:24

Ja bym jednak tez nie pytala i nie drazyla w temacie.
W koncu facet pokazal , ze jest nic nie wart i nie zasluguje na Twoja uwage.
A Ty jakos to musisz przetrawic .
Przynajmniej zdobylas nowe doswiadczenie , szkoda tylko , ze takie smutne. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez Madlen » 1 lip 2014, o 22:21

Ja w przeciwieństwie do Astry- napisałabym, bo bym nerwowo nie wytrzymała..
A jeśli nadal by się nie odzywał to na zakończenie znajomości posłałabym konkretnie co o Nim myślę i jak to o czym tak Cię zapewniał <że jest inny niż reszta facetów, że nie jest z tych co wykorzystają i rzucą> mija się z prawdą.. że okazał się dokładnie takim samym palantem..
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez PewnaSiebie » 1 lip 2014, o 22:37

Tylko właśnie nie wiem jak i co mu napisać, jak to wszystko ubrać w słowa, chce jeszcze kilka dni poczekać i mam nadzieję że napisze bo już nie wytrzymuje i tęsknię wiem głupie. I co bym mogła mu w esie takiego napisać bym nie wyszła na głupia która się narzuca ale też chce wiedziec na czym stoję. .
PewnaSiebie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 cze 2014, o 19:47

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez PewnaSiebie » 2 lip 2014, o 21:58

Napisałam dziś do niego. I odpisał że nie mial czasu bo dużo pracy i wgl że mam się nie gniewac a w następnym esie że przecież on mi nigdy nic nie obiecywał. No kur... Co za frajeer . . Czemu ja mam takiego pecha ? Jak to przeczytałam to nie Wiedziałam co zrobic. . Tego się nie spodziewałam . .
PewnaSiebie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 cze 2014, o 19:47

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez Burbi » 2 lip 2014, o 22:47

To wiesz przynajmniej na czym stoisz. Powiem Ci jeszcze tak, przykro mi z powodu tego co Cie spotkało, ale na świecie mnóstwo jest takich ludzi i trzeba się liczyć z faktem, że inni mogą wykorzystać nasze uczucia. Ale głowa do góry, są jeszcze gdzieniegdzie normalni faceci. Powodzenia :)

"Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło. Ale nad tym można i trzeba zapanować. Trzeba się tego nauczyć"
Avatar użytkownika
Burbi
Samiec
 
Posty: 193
Dołączył(a): 7 sie 2013, o 22:24

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez Madlen » 2 lip 2014, o 23:00

Ale masz się nie gniewać.. ok..
Pff co za koleś..

Zakończ tę znajomość bo jak już wiesz jakie On ma do tej relacji podejście.. A na przyszłość bądź bardziej ostrożna i zaczekaj ze zbliżeniem do czasu kiedy lepiej poznasz partnera.. żebyś znów nie została tak wykorzystana..

Trzymaj się :**
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez Nikolka » 2 lip 2014, o 23:34

On chyba potraktował Cię przedmiotowo i wcale mu na Tobie nie zależy ot taki epizodzik w jego nudnym życiu. Lepiej pierwsza się z nim nie kontaktuj.
Nikolka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 16 cze 2014, o 09:46

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez PewnaSiebie » 5 lip 2014, o 22:31

Dzięki wszystkim za odp i wgl ;* po tamtych esach do tej pory się nie odezwał ale już wiem na czym stoje i jaki tak naprawdę jest. Jakoś nie mogę zrozumiec facetów. Ale cóż takie życie jeszcze nie raz się zawiode na kims. A przed wakacjami jeszcze mówił że jak będą wakacje to gdzieś pojedziemy ha ha nie no teraz to mam z tego beke. Choć nie powiem bo strasznie boli i pewnie długo będzie ale trzeba dać radę i na drugi raz napewno nikomu tak szybko nic zaufam. Ale i tak mam nadzieję że może do mnie napisze czy cos.. :( pożyjemy zobaczymy :(
PewnaSiebie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 cze 2014, o 19:47

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez Astra » 6 lip 2014, o 00:02

Mysle, ze jeszcze nie raz ich nie zrozumiesz.
Ale jedno jest pewne, ze to co Cie spotkalo bedzie Twoim doswiadczeniem zyciowym.
Chociaz uczymy sie cale zycie to i tak bywa, ze powielamy nasze poprzednie bledy.
W uczuciach, niestety jak pokazuje zycie, nie ma mocnych i silnych, bo jest tylko samo zycie. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez PewnaSiebie » 3 sie 2014, o 08:21

Hej to znowu ja bo nie wiem o co temu chłopakowi chodzi. Bo niby już wtedy co pisałam urwał nam się kontakt. Choć jeszcze jak go widzę to mam straszna nadzieję że się odezwie i wgl ale mniejsza. Chwile po tym jak przestal pisać spotkałam się z kumplem i jego znajomy nas widział i powiedzial nie mi ale koledze że on spotyka się z kims innym już. A na mnie gadal ploty do innych chłopaków na mój temat o których się dopiero wczoraj dowiedziałam. Ale jak mija mnie na ulicy to nawet głupiego cześć mi nie powie. Kumplom z którymi np jestem na spacerze to powie poda rękę a na mnie nie potrafi się spojrzeć. No do chuuuja i jeszcze po tym wszystkim przez niego płacze bo wczoraj go Widziałam z inna . . Jeszcze na dodatek ona co chwile się na mnie patrzyła że miałam ochotę co powiedziec ale po co . A on ja specjalnie przytulil bo wiedzial że go widzę. . Nie wiem o co mu chodzi. I chce mu napisać specjalnie że dzięki za plotki ale czy to ma sens .?
PewnaSiebie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 cze 2014, o 19:47

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez Jamelia » 3 sie 2014, o 10:06

Daj sobie spokój to nie zrobi na nim żadnego wrażenia.
Nie obraź się ale może zbyt szybko pozwalasz sie do siebie zbliżać nowo poznanym facetom?
Stad takie plotki mogą być, on też m ogł cos od kogoś usłyszeć i stwierdził że z taka dziewczyna wiązać się nie będzie...
Tak czy siak ,jeśli nawet o to chodziło to gdyby był w porządku po prostu zakończył by znajomość ale nie opowiadał nic na Twój temat.
Tak więc moim zdaniem nie masz czego żałować, nie długo tamtej będzie tyłek obrabiać jak mu się znudzi ;)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez PewnaSiebie » 3 sie 2014, o 10:58

Tylko nic podobnego nie mógł od nikogo usłyszeć na mój temat bo tylko z nim do tego doszło nie będąc parą. A to że mam dać sobie z nim spokój to wiem, ale to łatwe nie jest jak mam go nie raz widzieć niestety. . Ale później albo się zapytam albo napisze po co te plotki, bo przecież jesteśmy dorośli i Niech powie mi wprost jak ma jakiś problem. .
PewnaSiebie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 cze 2014, o 19:47

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez Jamelia » 3 sie 2014, o 19:03

Myślisz ze Ci powie? wyprze się najpewniej.
Zrób jak uważasz ale chyba i tak wystarczająco dużo czasu mu poświeciłaś...
Nie zaprzataj sobie nim głowy, wiem ze bedzie ciężko jakis czas ale masz ulatwiona sprawe by czuć do niego wystarczjącą odraze, dzieki tym plotkom. a ludzie pogadają i przezuca sie na kogos innego ;)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: co o tym myślicie ???

Postprzez Astra » 3 sie 2014, o 19:48

Przeciez to bylo do przewidzenia , ze tak chamsko wobec Ciebie sie zachowa.
W dalszym ciagu mysle, ze niepotrzebnie pisalas do niego,. chyba tylko po to by dotarlo
do Ciebie , ze on zwyczajnie Ciebie nie chce i juz.
Widocznie to ktos kto nie byl dla Ciebie.
Niech to co Cie spotkalo bedzie lekcja na przyszlosc w postepowaniu z facetami i zawieraniu jakichkolwiek
znajomosci.
Bo sama widzisz, ze z tej masz tylko zlosc , zal i niesmak.
Po prostu zycie nas caly czas zaskakuje i uczy . :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron