Bolące piersi

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Bolące piersi

Postprzez Barbara Karol » 18 gru 2012, o 15:42

CDN napisał(a):Witam:)
Mam problem. Od 2-3 dni bolą mnie piersi. Całe są obolałe, a sutki sterczące i wrażliwe.. Nie wiem co się dzieje, nigdy tak nie miałam.. Kochałam się z moim chłopakiem, ale oczywiście zabezpieczaliśmy się i przed wytryskiem wyszedł ze mnie..
Dodam, że przez kilka poprzednich dni spałam w obcisłej podkoszulce, co mogło podrażnić moje sutki, ale ból całych piersi bardzo mnie dziwi...
Dziś jest 18 dzień 26-28 dniowego cyklu.
Warto też dodać, że ostatnio ćwiczyłam pierwszy raz od dawna, więc może to spowodowało ból, lecz boję się, że mogę być w ciąży... Czy w razie gdyby tak się stało, to nie jest za wcześnie na tego typu objawy?
Liczę na poważne odpowiedzi od kobiet, które mają coś do powiedzenia na ten temat. Proszę nie osądzać mnie i nie pisać "pewnie masz 16 lat. nie masz o tym pojęcia. tak to jest jak dzieci biorą się za sprawy dla dorosłych" bo nie pomoże mi to..
Pozdrawiam.
CDN


Jesteś w ciąży pozamacicznej poza kolanem. :angrywife
Barbara Karol
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 14:35
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]