Aterima med?

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Re: Aterima med?

Postprzez Lidka » 5 lis 2012, o 13:50

Ja do połowy stycznia siedzę w Niemczech. Już się tutaj zadomowiłam. W święta wpadnie do mnie moja rodzinka na jeden dzień i noc. Nie wiem jeszcze kto dokładnie przyjedzie, ale cieszę się bardzo. Moja pacjentka sama wyszła z propozycją odwiedzin moich bliskich. Zadomowiłam się tutaj muszę przyznać, bo i babcia i jej rodzina są dla mnie jak sami swoi. Bardzo ciepli ludzie. A Ty Basiu jak?
Avatar użytkownika
Lidka
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 09:45

Re: Aterima med?

Postprzez Baśka1971 » 9 lis 2012, o 16:21

Mi przedwczoraj zmarła podopieczna. Zostaję tu jeszcze dwa tygodnie i wracam do Polski. Więc chociaż święta z rodziną spędzę.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Aterima med?

Postprzez Lidka » 26 lis 2012, o 14:02

Strasznie ci współczuję Basieńko. Wróć do Polski do bliskich i odpocznij. Nie przyjemna sprawa.
Avatar użytkownika
Lidka
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 09:45

Re: Aterima med?

Postprzez Baśka1971 » 19 gru 2012, o 13:26

Lidziu wszystkiego dobrego w święta. sama nieraz miałam takie Boże narodzenie albo Wielkanoc. Do mnie dzwonili czy bym nie chciała wyjechać jeszcze na święta za lepsze pieniądze, ale w tym roku sobie odpuszczę. Niektórych rzeczy nie wolno przeliczać na żadną walutę.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Aterima med?

Postprzez Lidka » 11 lut 2013, o 13:19

Dziękuję. Jakoś przetrwałam. Jestem teraz na nowym miejscu. wytrzymałam dwa tygodnie w Polsce i nuda mnie zjadła. Dobrze że znaleźli mi kolejne zlecenie.
Avatar użytkownika
Lidka
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 09:45

Re: Aterima med?

Postprzez ewelina8484 » 26 maja 2013, o 20:57

Witam Was wszystkie,
jestem nowa forum :) więc może najpierw się przywitam, jestem Ewelina mam 29 lat i mieszkam w Kielcach, tak sobie czytam co piszecie o aterimie i zaczynam coraz poważniej myśleć aby wyjechać do niemiec. Chciałam Was zapytać jak dobrze znacie język niemiecki i czy wystarczy komunikatywny żeby móc się porozumiewać z podopiecznym? ja znam niemiecki właśnie w stopniu komunikatywnym ale gramatykę też trochę znam, kiedyś wyjedżałam do niemiec ale to było 10 lat temu....
trochę się obawiam wyjazdu i tu byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie porady, na co trzeba uważać na początku, czy w umowie z aterimą są jakieś haczyki itp.
ja mieszkam w kielcach a tu niestety nie ma oddziału tej firmy:(( więc najbliższy z tego co wiem mam w Krakowie??
i jak sprawa wygląda tam z opieką lekarską czy np. jak zachoruje w niemczech albo jakbym potrzebowała recepty to czy mogę tam bez problemu udać się do lekarza?
Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek info na ten temat.
Pozdrawiam
Ewelina
ewelina8484
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 maja 2013, o 20:47

Re: Aterima med?

Postprzez Arashi » 17 cze 2014, o 08:42

ja jednak wolę pracować w polsce bo po pracy mogę wrócić do własnych dzieci wiem że zarobki są marne ale zawsze coś za coś

Ostatnio edytowano 17 cze 2014, o 08:54 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Arashi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 cze 2014, o 08:39
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]